*print*

Archyvas :: Lietuvos žurnalistų futbolo čempionų taurė liko Vilniuje

2012-03-01

LŽS Sporto klubo archyvo nuotr.

Vilniuje universalioje arenoje „Sportima" jau penktus metus iš eilės vyko Lietuvos žurnalistų futbolo čempionatas. Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) organizuojamose varžybose žaidė aštuonios komandos iš keturių miestų.

Finale susitiko dvi LŽS komandos - „Press‘as" ir dviejų pastarųjų čempionatų nugalėtoja „Freelancers". Šįkart stipresnis buvo „Press‘as", laimėjęs rezultatu 2:0. Bronzos medalius iškovojo praėjusių metų vicečempionai kauniečiai. Kovoje dėl trečios vietos Kauno žurnalistai rezultatu 5:1 nugalėjo Klaipėdos komandą.

Penktą vietą užėmė Panevėžio žurnalistai, šeštoje liko viešųjų ryšių darbuotojų komanda „Propaganda", septintą vietą užėmė LRT darbuotojai, aštuntoje liko Vilniaus universiteto žurnalistikos instituto studentai.

Prizininkai susižėrė daugiausia prizų, skirtų už asmeninius pasirodymus. Geriausiu turnyro futbolininku išrinktas „Press‘o" puolėjas Gintautas Dulskas. Geriausio gynėjo prizas atiteko praeityje Lietuvos rinktinėje žaidusiam, o dabar futbolo varžybas komentuojančiam Žydrūnui Grudzinskui iš „Press‘o", geriausiu puolėju tapo „Freelancers" lyderis Rimas Baubonis, geriausio vartininko prizas įteiktas vyriausiam turnyro žaidėjui 70 m. LRT komandos vartininkui Česlovui Pečiuliui. Rezultatyviausiu tapo panevėžietis Mindaugas Bugys. Geriausiems žaidėjams įteikti aprangos gamintojo „hummel" ir leidyklos „Šiaurės Lietuva" įsteigti prizai.

Visus penkis Lietuvos žurnalistų futbolo čempionatus yra laimėjusios Vilniaus komandos. Pirmą kartą 2008 m. surengtame čempionate triumfavo LŽS „Press‘o" komanda, vėliau iš jų titulą paveržė žurnalistikos instituto studentai. Dvejus pastaruosius metus Lietuvos čempionais tapo „Freelancers".

Gegužės mėnesį LŽS organizuos tarptautinį žurnalistų futbolo turnyrą Druskininkuose. Jau aštuntus metus iš eilės vyksiančiame tradiciniame turnyre norą žaisti jau pareiškė dešimties šalių žurnalistai.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2012-03-01 11:26