2020 m. rugsejo 22 d., Antradienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Sporto renginiai

*print*

Archyvas

 

2018-07-31Naują sezoną „Betsafe–LKL“ ir BTV pasitiks papildžiusi ir vedėjų gretas.

Vedėjo kategorijoje pirmąją vietą pelnė vadybininkas Laurynas Juozas Liutkus. Jis sulaukė daugiausia žiūrovų simpatijų – dalyvį palaikė 852 balsavusieji. Nors komisija Laurynui skyrė antrąją vietą, bendrojoje įskaitoje šis pretendentas į vedėjo poziciją liko pirmas.

2018-07-31„Betsafe–LKL“ komentatorių konkurse paskelbti nugalėtojai

Komentatorių konkurso nugalėtoju tapo ketverių metų komentavimo patirtį turintis Tautvydas Kubilius. Jį geriausiai įvertino tiek komisija, tiek žiūrovai, skyrę Tautvydui net 1898 balsus.

2018-07-16Jonas Paulauskas: „SLAVA UKRAINE !” ir dar kai kas apie futbolo čempionatą

Šiame Pasaulio futbolo čempionate buvo ir daugiau keistenybių.

2018-07-03Jonas Paulauskas: o toliau bus dar gražiau…

Kaip visi puikiai žinome, Lietuva – krepšinio šalis. Ir visas pasaulis tai žino. Bet pasaulio futbolo čempionatas daugumai mūsų - taip pat uždegantis sportinis vaizdinys.

2018-07-03Tarptautinę sporto žurnalistų dieną paminėsime liepos 17-ąją

Gerb. kolegos, Lietuvos sporto žurnalistų federacijos prezidiumo vardu sveikiname su Tarptautine sporto žurnalistų diena! Švęsti mūsų profesinę šventę kviečiame jau pasibaigus darbų maratonui, po pasaulio futbolo čempionato liepos 17 dieną (antradienį) 15.00 val. LFF stadione.

2018-06-22Įvyko LSŽF prezidiumo posėdis

birželio 21 dieną įvyko Lietuvos sporto žurnalistų federacijos (LSŽF) posėdis. Jame aptartos galimybės suorganizuoti renginį, skirtą Liepos 2-ajai – Tarptautinei sporto žurnalistų dienai. Apie tikslią renginio vietą ir laiką paskelbsime vėliau. Nutarta tęsti tradicinį „Hummel“ konkursą, kurio metu renkamas geriausias mėnesio sporto žiniasklaidos darbas.

2018-06-20Birželio 21 dieną įvyks LSŽF prezidiumo posėdis: kaip paminėsime Tarptautinę sporto žurnalistų dieną?

Gerbiami kolegos, šį ketvirtadienį, birželio 21 d., 16.30 val., Vilniuje, futbolo fanų zonoje prie Baltojo tilto, vyks LSŽF prezidiumo posėdis. Vienas iš jo klausimų – Liepos 2-osios, Tarptautinės sporto žurnalistų dienos, paminėjimas. Gal turite idėjų, kaip galime ją paminėti? Pasidalinkite su mumis. Kas norite, galite prisijungti prie posėdžio dalyvių.

2018-06-03Briuselyje įvyko Tarptautinės sporto žurnalistų federacijos kongresas

Belgijos sostinėje Briuselyje surengtame 81-ajame Tarptautinės sporto žurnalistų federacijos (AIPS) kongrese dalyvavo delegatai iš 91 šalies. Iš Lietuvos į kongresą buvo nuvykę Lietuvos sporto žurnalistų federacijos (LSŽF) generalinis sekretorius Tomas Gaubys bei prezidiumo narys Romanas Buršteinas.

2018-05-31Prieš futbolo pasaulio čempionatą - LSŽF seminaras

Prieš artėjantį pasaulio futbolo čempionatą Lietuvos sporto žurnalistų federacija kviečia į seminarą su geriausiu Lietuvos futbolo teisėju Gediminu Mažeika. Seminaras vyks birželio 7 d. (ketvirtadienį) 15.00 val. KKSD salėje I aukšte.

2018-05-17Pirmą kartą Lietuvoje futbolą televizijoje komentuos moterys

Jau po keturių savaičių prasidedančio svarbiausio metų sporto renginio – 2018 m. FIFA pasaulio futbolo čempionato, kurį transliuos LRT, – žiūrovų laukia staigmena. Pirmą kartą Lietuvoje vyrų futbolo rungtynes komentuos moterys. Tai futbolo teisėja Justina Lavrenovaitė-Perez ir Lietuvos čempionės Šiaulių „Gintra-Universitetas“ komandos vartininkė Greta Kaselytė.

2018-05-03Tradicinės krepšinio rungtynės Spaudos, kalbos ir knygos dienai paminėti

Gegužės 8 d. (antradienį) vyks tradicinės krepšinio rungtynės Spaudos, kalbos ir knygos dienai paminėti. Šiais metais organizatoriai nusprendė rengti mini turnyrą, kuriame be tradicinių varžovų LSŽF ir Olifėjos komandų, žais ir Seimo atstovai. Turnyro pradžia 18.30 val. Turnyras vyks kaip visada „Žalgirio“ salėje Olimpiečių g. 17.

2018-04-29Sveiki, sulaukę istorinės „Žalgirio“ pergalės !!! (1)

Taip, beveik du dešimtmečius mums reikėjo laukti šios žalgiriečių triumfo dienos. Ir ji vėl atėjo. Pirmą kartą tai atsitiko tolimais 1999 metais, kai Kauno “Žalgiris” laimėjo tik ką įkurtą krepšinio Eurolygą. Ir tik po ilgų devyniolikos metų žalgiriečiai pakartojo šį savo istorinį žygį. Tiesa, šią dieną- balandžio 26-ąją – jie dar netapo Eurolygos nugalėtojais, bet jau pateko į stipriausiųjų Europoje krepšinio komandų ketvertuką.

2018-04-13Lietuvos sporto žurnalistų federacija kviečia į seminarą

Gerbiami kolegos, Lietuvos sporto žurnalistų federacija (LSŽF) kviečia į seminarą, vyksiantį ateinantį trečiadienį, balandžio 18 d., 11.00 val. Vilniuje, Kūno kultūros ir sporto departamento I posėdžių salėje (Žemaitės g. 6).

2018-03-20Lietuvos žurnalistų čempionato taurė turi naujus savininkus

Lietuvos žurnalistų krepšinio čempionato taurė turi naujuosius savininkus. Septintąjį kartą surengto čempionato nugalėtojais tapo Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) sporto klubo „PRESS‘as" krepšininkai.

2018-03-15Įvyko Lietuvos sporto žurnalistų federacijos Prezidiumo posėdis

Trečiadienį, kovo 14 d., įvyko Lietuvos sporto žurnalistų federacijos (LSŽF) Prezidiumo posėdis. Jame dalyvavo 8 nariai iš 11. Jau žinoma, kad mūsų federacijai iš Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo 2018 metams bus skirti 5 tūkst. eurų (pernai – 3 tūkst.). Sutartį, sąmatą ir priemonių planą turime pateikti iki balandžio 3 dienos.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media