2024 m. vasario 28 d., Treciadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Sporto renginiai

*print*

Archyvas

 

2014-01-29Pergales tradicinėse lenktynėse „Sartai 2014“ primins solidūs prizai

Nors olimpinis principas skelbia, jog ne tiek svarbu laimėti, kiek dalyvauti, tačiau žirginio sporto prestižiniai turnyrai seniai garsėja solidžiais prizais, jų laimėtojams menančiais pergalės skonį. Istorija byloja, kad pirmasis piniginis prizas žirgų lenktynių ant Sartų ežero ledo nugalėtojui buvo įteiktas daugiau nei prieš 80 metų, 1933-aisiais, kai Žemės ūkio rūmai ėmė globoti ne tik Aukštaitiją garsinančią šventę ir premijuoti eikliausių žirgų šeimininkus. O iki tol garsiųjų lenktynių ant Sartų ežero ledo nugalėtojai kaip prizą parsivešdavo kadagio dūmais kvepiančią lašinių paltį, naujus pakinktus ar tada taip brangų mineralinių trašų maišą...

2014-01-23 „Sartai 2014“ – perlas žiemos sporto karūnoje

Vasario 1-ąją Dusetose vyksiančios tradicinės žirgų lenktynės „Sartai 2014“ pagrįstai tituluojamos kaip didžiausia, ne tik šį Aukštaitijos miestelį, bet ir visą Lietuvą garsinanti žirgų sporto mylėtojų fiesta. Daugeliui žmonių, nekalbant jau apie giminaičius ar gerus bičiulius, susitikti žirgų lenktynėse prie Sartų tapo garbės reikalu.

2014-01-21Pranešimas spaudai: Pasikeitęs ralio valdymas - saugumui užtikrinti

Šiais metais sausio 24-25 dienomis Utenos apylinkėse įvyksiančiame „Halls Winter Rally 2014" keičiasi ralio valdymas, siekiant užtikrinti, kad kiekvienam žiūrovui bei dalyviui renginys būtų saugus, sklandus ir paliktų nepamirštamus įspūdžius.

2014-01-16Olimpines žaidynes televizijos GALA klientai galės žiūrėti jiems patogiu metu HD formatu

Televizijos „Interaktyvioji GALA“ klientai olimpinių žaidynių sporto varžybas galės stebėti raiškiuoju (HD) formatu. Kai kurios varžybos vyks dieną ar vėlai vakare, tačiau televizijos GALA klientai visų varžybų įrašus galės peržiūrėti jiems patogiu metu. Be to, net ir įsijungę TV varžyboms jau prasidėjus, jas galės atsukti nuo pradžių, sustabdyti vaizdą ar pasukti jį į priekį.

2014-01-12Dėl S. Šaparnio šiuolaikinės penkiakovės taurės kovojo ir žurnalistai

Vilniuje įvyko 2014 metų Stasio Šaparnio taurės šiuolaikinės penkiakovės turnyras. Jame jėgas išbandė ne tik perspektyviausi jaunieji sportininkai, bet ir žurnalistai. Jaunųjų sportininkų varžybose pirmą kartą šiuolaikinę penkiakovę išbandė ir žiniasklaidos atstovai. Jie rungėsi tik kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje. Žurnalistų varžybų nugalėtoju tapo Romanas Buršteinas, antroji vieta atiteko Kiprui Jauniškiui, trečioji – Robertui Trakiui. Pirmą kartą lazerinius pistoletus į rankas paėmusiems žiniasklaidos atstovams reikėjo du kartus užsukti į šaudyklą, o joje geriausią taiklumą pademonstravo LNK sporto žurnalistė Asta Žukaitė (4 ir 5 taiklūs šūviai).

2014-01-06Kas vakarą BTV eteryje – karščiausios naujienos iš „Dakaras 2014“

Nuo šiol kiekvieną dieną po 23 val. BTV eteryje – naujausios pavojingiausio pasaulio ralio „Dakaras 2014” apžvalgos, kurias rengs BTV laidos „Autopilotas” laidos vedėjas, automobilių sporto entuziastas R.Fetingis.

2014-01-02Sekmadienį BTV laidoje „Krepšinio pasaulyje“ – išskirtinis interviu su Arvydu Saboniu

Jau šį sekmadienį 9.30 val. ryto BTV laidoje „Krepšinio pasaulyje“ – išskirtinis interviu su krepšinio legenda Arvydu Saboniu. Atsisveikinęs su Kauno ,,Žalgiriu“, už kurį žaidė aštuonerius metus, 1989-ųjų rudenį krepšininko legionieriaus kelią drauge su Valdemaru Chomičium jis pradėjo Ispanijoje, Valjadolido ,,Forum“ komandoje. Ir nuo pirmų dienų pajuto žurnalistų atakas. To įrodymas - archyviniai TV vaizdai, kai prieš 25 metus abu lietuviai krepšininkai buvo pakviesti į Valjadolido televizijos studijos kalėdinę laidą. Neregėta apranga papuošti lietuvaičiai šalia gyvų ėriukų jau turėjo kalbėti ... ispaniškai. Buvo nelengva. Ypač Arvydui, kuris kitame pokalbyje su žurnaliste prašė jos neskubėti ir lėtai pateikti klausimus, nes jis dar ne viską supranta ispaniškai.

2013-12-02Debiutinį sezoną „Press‘o“ futbolininkai baigė pergale prieš čempionus

Lietuvos žurnalistų sąjungos sporto žurnalistų klubo „Press‘as“ futbolininkai baigė debiutinį sezoną Sekmadienio futbolo lygoje (SFL). Paskutinėse rungtynėse „Press‘as“ rezultatu 1:0 įveikė „Stickers“ komandą, kuri jau anksčiau buvo užsitikrinusi B2 diviziono nugalėtojų vardą. Pergalingą įvartį 12 minutę įmušė vartininkas Tautvydas Vencevičius, jis realizavo vienuolikos metrų baudinį.

2013-12-02„Press‘o“ krepšinio komanda debiutavo VKL lygoje

Lietuvos žurnalistų sąjungos sporto žurnalistų klubo „Press‘as“ krepšinio komanda debiutavo VKL Įmonių-Hurom lygoje. Startas pavyko: debiutinėse rungtynėse „Press‘as“ rezultatu 61:49 (15:16, 21:15, 13:10, 12:10) nugalėjo „Flexpro“ ekipą.

2013-11-27Dėmesio Lietuvos sporto žurnalistų federacijos nariams!

Sveiki, primenu tiems, kas pamiršo ar tiesiog dar svarstė, kad laukiame nuotraukų naujiems LSŽF pažymėjimams. Nuotraukas siųskite Modestui Krukauskui modestaskrukauskas@gmail.com

2013-11-18Lietuvos sporto žurnalistų federacija renka geriausius 2013 metų sportininkus, trenerį ir komandą

Lietuvos sporto žurnalistų federacija (LSŽF) kviečia rinkti geriausius 2013 metų sportininkus, trenerį ir komandą. Pasiūlykite tris sportininkes, tris sportininkus bei po vieną komandą ir trenerį. Taip pat parašykite savo vardą, pavardę ir redakciją/organizaciją. Jūsų nuomonė lems, kurie devintųjų LSŽF rinkimų laureatai bus apdovanoti per tradicinę ceremoniją Vilniuje gruodžio 16 d. 16 val

2013-11-07Lietuvos olimpinė akademija kviečia į mokslinę konferenciją „Pakilti dvasia tobulame kūne“

Šiais metais visas olimpinis pasaulis mini šiuolaikinių olimpinių žaidynių atkūrėjo barono Pjero de Kuberteno 150-ąsias gimimo metines. Ta proga 2013 m. lapkričio 20 d. (trečiadienį) Lietuvos olimpinė akademija organizuoja mokslinę konferenciją „Pakilti dvasia tobulame kūne“, kuri vyks Lietuvos edukologijos universitete (Studentų g. 39, Vilnius), A8 auditorijoje. Renginio pradžia 14.00 val.

2013-10-29Žurnalistai kviečiami į seminarą „Kaip vyksta neteisėti susitarimai sporte ir kaip juos išsiaiškinti?“ (2)

Lapkričio 2 d. „Transparency International” Lietuvos skyrius kviečia į seminarą „Kaip vyksta neteisėti susitarimai sporte ir kaip juos išsiaiškinti?“ Seminarą ves žurnalistas ir organizuoto nusikalstamumo ekspertas Declan Hill.Seminaras vyks lapkričio 2 d. nuo 10:00 iki 17 val. Vilniuje „Transparency International“ Lietuvos skyriaus konferencijų salėje. (Didžioji g. 5 – 405). Registruotis kviečiame iki lapkričio 1 d. el.paštu rugile@transparency.lt

2013-10-12Lietuvos sporto žurnalistai vėl nugalėjo kolegas latvius (1)

Lietuvos žurnalistų sąjungos sporto žurnalistų klubas „Press‘as“ tęsia tradiciją ir prieš nacionalinės Lietuvos futbolo rinktinės rungtynes futbolo aikštėje susitinka su Lietuvoje viešinčiais sporto žurnalistais. Šiandien LFF stadione Lietuvos sporto žurnalistai susitiko su kolegomis iš Latvijos. Svečiams atsirevanšuoti už pralaimėjimą Rygoje 0:4 nepavyko. Lietuviai vėl laimėjo triuškinamu rezultatu 8:3.

2013-10-11Žurnalistai ir medikai skatina daugiau sportuoti

Lietuvos sporto žurnalistų ir medikų rinktinės savo pavyzdžiu skatina vaikus ir jaunimą daugiau sportuoti. Šį šeštadienį sporto žurnalistai ir medikai susitiks futbolo aikštėje. Rungtynės prasidės 11 val. LFF stadione Vilniuje, 13 val. ten pat prasidės šeimų futbolo turnyras. Per renginį bus tikrinama visų norinčių sveikata, mokoma suteikti pirmą medicinos pagalbą.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media