2021 m. lapkricio 29 d., Pirmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Kitu kampu

*print*

Archyvas :: Vidas Dusevičius: kūrybinis rašymas ir atminties žemėlapiai

2019-12-07
 
Artėjant didžiosioms metų šventėms Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Skaitytojų klubas savo bičiulius ir naujus draugus nori pradžiuginti dar vienu kameriniu renginiu - asmeninės istorijos rašymo vakaru „Atminties žemėlapiai".
Kiekvieno žmogaus biografija gali būti neišsenkantis kūrybos šaltinis, tereikia prisėsti, pagalvoti, prisiminti, kai ką pasižymėti ir imti rašyti. Nes viską, ko reikia kūrybai mes jau turime. Renginyje bus braižomas detalus vaikystės apylinkių žemėlapis, pažymimos įsimintinos detalės, vardai, vaizdai, kvapai ar skoniai ir, pasitelkus laisvąjį rašymą, kuriamas tekstas. Kiekvieno dalyvio tekstas bus savitas, ypatingas, unikalus. Galbūt norėsite jame ką nors pakoreguoti? Perkurti? O gal - tik pasidžiaugti ir pasidalyti savo jausmais su aplinkiniais? Tai bus galima padaryti!
Renginio vedėjas - filosofas ir religijų studijų specialistas, Lietuvos biblioterapijos asociacijos narys, daugelio terapinio ir kūrybinio rašymo projektų dalyvis ir vadovas Vidas Dusevičius. Renginys vyks Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekoje gruodžio 12 d. 18 val. (Meno erdvė, V a., 535 kab.)
Renginys orientuotas į nedidelę dalyvaujančiųjų grupę, todėl būtina užsiregistruoti. Tai galima padaryti nuorodoje http://tiny.lt/nwz3r9h
Paskutinį kartą atnaujinta: 2019-12-07 12:38
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media