2019 m. sausio 24 d., Ketvirtadienis

Sukaktys, jubiliejai

*print*

2019-01-23Janka Šutovičius: apie baltarusio meilę Lietuvai

Vrublevskių bibliotekos Tado Vrublevskio skaitykloje iki vasario 28 dienos veiks mažoji paroda „Mano vilnietiška biografija“, skirta baltarusių literatūrologo, leidėjo, visuomenės ir kultūros veikėjo Jankos Šutovičiaus 115–osioms gimimo metinėms paminėti. Parodą parengė LMA Vrublevskių biblioteka ir Gudų kultūros draugija Lietuvoje.

2019-01-15Gudų kultūros draugijai Lietuvoje – 30 metų (2)

Vilniuje, Tautinių bendrijų namuose įvyko Gudų kultūros draugijos Lietuvoje jubiliejinis vakaras. Iš visos Lietuvos suvažiavę baltarusiai gražiai ir prasmingai pažymėjo savo draugijos trisdešimtmetį. Į šventę atvyko ir svečių iš Baltarusijos, Lenkijos. Visus pasitiko Gudų kultūros draugijos Lietuvoje pirmininkas, žurnalistas, daktaras Aliaksandras Adamkovičius.

2019-01-11Vilniaus Romos katalikų vyskupijos 630-osioms įkūrimo metinėms: paroda „Praeities pėdsakai“

Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Retų knygų ir rankraščių skaitykloje sausio 14 d. – vasario 10 d. veiks paroda, skirta Vilniaus Romos katalikų vyskupijos 630-osioms įkūrimo metinėms.

2019-01-10Kolegai LŽS nariui, žinomam Mažosios Lietuvos tyrėjui daktarui Algirdui Matulevičiui – tik 80 metų  (2)

Yra žmonių, kuriems greitai bėgantys metai nepalieka jokio pėdsako. Toks yra ir mūsų kolega, LŽS Senjorų klubo Tarybos narys, žinomas enciklopedininkas, istorikas, Mažosios Lietuvos tyrėjas daktaras Algirdas Matulevičius. Žvelgiant į jį nesinori tikėti, kad šiam veržliam ir energingam vyrui jau sukako jubiliejinė data - aštuoniasdešimtmetis.

2018-12-27Viltinga šviesa mus paglostanti Reginos Biržinytės poetiškoji karalija (5)

2019 metų sausio 1 dieną poetei Reginai Biržinytei sukaktų 70 metų. Ji gimė Anykščiuose, bet netrukus su tėvais persikėlė gyventi į Kelmę ir visą gyvenimą praleido čia. Dirbo Kelmės centrinėje bibliotekoje. Kurti eilėraščius pradėjo dar besimokydama vidurinėje mokykloje. Greitai atėjo pripažinimas – juos spausdino rajoninis laikraštis, respublikiniai periodiniai leidiniai, almanachai „ Poezijos pavasaris”.
archyvas (209)  
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media