2018 m. sausio 16 d., Antradienis

Aktuali informacija

*print*

2018-01-09LŽS nuomonė dėl dėl valdžios ir žurnalistų santykių

2018 m. sausio 8 dieną Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius pasiuntė Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkui, Seimo frakcijoms ir mišriai Seimo narių grupei laišką DĖL VALDŽIOS IR ŽURNALISTŲ SANTYKIŲ. Skelbiame jo tekstą.

2017-12-27Prienų rajono savivaldybė kartu su LŽS teiks M. Šalčiaus premiją (1)

Dabar ir Prienų rajono savivaldybė kartu su Lietuvos žurnalistų sąjunga teiks garbingą M.Šalčiaus apdovanojimą. Susitarimas dėl šios premijos buvo iškilmingai pasirašytas baigiantis 2017-iesiems metams. Jį savo parašais sutvirtino Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas ir Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius. M. Šalčiaus premija dabar garsins šio Prienų krašto sūnaus vardą, tuo pačiu ir žemę, dovanojusią jį ne tik Lietuvai, bet ir pasauliui.

2017-12-19NŽKA narių dėmesiui! Meno kūrėjai turi teisę tapti paramos gavėjais

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymo Nr. I-172 pakeitimo įstatymo nuostatomis, fiziniai asmenys, kuriems Meno kūrėjo ir meno kūrėjų organizacijų statuso įstatymo nustatyta tvarka yra suteiktas meno kūrėjo statusas, turi teisę tapti paramos gavėjais.

2017-12-18LŽS TARYBOS POSĖDYJE PATVIRTINTA, KAD LŽS XVII SUVAŽIAVIMAS VYKS 2018-ŲJŲ LAPKRIČIO 24-ĄJĄ VILNIUJE

2017-ųjų gruodžio 16-ąją, šeštadienį į Žurnalistų namus Vilniuje suvažiavo žurnalistai iš visos Lietuvos – čia įvyko Lietuvos žurnalistų sąjungos tarybos posėdis. Jo dalyviai patvirtino naujus LŽS pirmininko pavaduotojus Brigitą Sabaliauskaitę ir Darių Lukoševičių. LŽS Tarybos posėdyje patvirtinta, kad LŽS XVII suvažiavimas vyks 2018-ųjų lapkričio 24-ąją Vilniuje.
archyvas (579)  
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media