2018 m. liepos 21 d., Šeštadienis

Aktuali informacija

*print*

2018-07-18Žurnalistai kviečiami akredituotis į Donato Montvydo koncertą

Kviečiu akredituotis žurnalistus ir fotografus į šeštadienį (liepos 21 d.) vyksiantį Donato Montvydo šou Klaipėdos "Švyturio" arenoje. Koncertas vyks dviaukštėje scenoje, kurioje dainininkas pasirodys kartu su 30 scenos kolegų.

2018-07-122018 m. Antano Macijausko premija - šiaulietei Živilei Kavaliauskaitei

Vertinimo komisija vienbalsiai nutarė skirti A. Macijausko premiją Živilei Kavaliauskaitei. Ž. Kavaliauskaitės knyga „Trispalvė Irkutsko karštyje“ parašyta po 2013 metų vasarą vykusios lietuvių kelionės į Sibirą – lietuvių tremties vietas. Keliautojai Sibire tvarkė tremtinių kapus, lankė tautiečius, o žurnalistė Ž. Kavaliauskaitė, nors į kelionę bloknotą ir diktofoną įsidėjo tik dėl to – „o gal prireiks?“ be bendrų darbų, dar neišvengiamai tapo kelionės metraštininke.

2018-07-01Šių metų almanacho “Žurnalistika” pirmasis numeris – jau ant skaitytojų stalo

“Šių metų pirmojoje knygoje su šaunių autorių kolektyvu narpliojame žurnalistikos aktualijas, žvelgdami ne tik į dabartį, bet ir praeitį ir, žinoma, ateitį. Pagrindinė leidinio tema - žodžio laisvė - tai duotybė ar nuolatinė kova? Kalbiname daug žurnalistikos profesionalų, analizuojame, diskutuojame, pateikiame įdomių iliustracijų iš žurnalistų renginių“,- sako „Žurnalistikos“ almanacho redaktorė Jolanta Beniušytė.
archyvas (641)  
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media