2018 m. lapkricio 12 d., Pirmadienis

Nuomonių barometras

*print*

2018-11-06Prieš balsavimą Seime paramą LRT reiškia dar dvi žiniasklaidos organizacijos

Seime rengiantis balsuoti dėl parlamentinio tyrimo išvadų dėl LRT, paramą Lietuvos visuomeniniam transliuotojui reiškia Vokietijos yatrptautinis transliuotojas „Deutsche Welle“ ir Rygoje veikiantis Baltijos žurnalistinio meistriškumo centras Baltic Centre for Media Excellence.

2018-10-24LRT: Dėl Lietuvos Respublikos Seimo laikinosios tyrimo komisijos išvados dėl atlikto Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos valdymo, finansinės ir ūkinės veiklos parlamentinio tyrimo

Mieli kolegos, skelbiame Jūsų žiniai Seimui išsiųstus LRT teisinius argumentus dėl Seimo laikinosios komisijos LRT veiklai tirti išvadų.

2018-10-17Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybai – grupės Kaišiadorių rajono savivaldybės narių laiškas (5)

Kaišiadorių krašto laikraštis „Atspindžiai“ turi ir spausdintinę ir elektroninę versijas. Kaip ir daugumos regioninių leidinių, šio leidinio turinyje didžiąją dalį sudaro regiono naujienos ir aktualijos. Tačiau nuomonių laisve šio leidinio puslapiuose nekvepia, nes iš pirmo žvilgsnio nepriklausomas leidinys tapo valdžioje esančių grupuočių galios įrankiu, nukreiptu prieš opoziciją. Ir tai tendencingai vyksta jau tris su puse metų, kiekviename leidinio numeryje.
archyvas (316)Naujienų prenumerataRSS
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media