2019 m. sausio 24 d., Ketvirtadienis

Žiniasklaida Lietuvoje

*print*

2019-01-18Rinkimai per LRT: specialieji projektai ir debatai, kuriuos ves N. Pumprickaitė ir E. Jakilaitis

2019-ieji Lietuvoje – rinkimų metai, nulemsiantys šalies gyvenimo kokybę ne vieneriems metams į priekį. Kaip geriausiai nušviesti rinkimus ir surengti jiems skirtus debatus, kandidatų pristatymus ir tiesiogines transliacijas, jau dabar planuoja LRT programų ir turinio kūrėjai, nusiteikę rinkimų laidas padaryti kokybiškiausiomis ir žiūrimiausiomis Lietuvoje.

2019-01-17„Nanook“ komandai – tarptautinis žurnalistikos apdovanojimas (1)

„The New Media Writing Prize“ (NMWP) apdovanojimai – tai vieta kur atrandami ir įvertinami svarbūs bei inovatyvūs pasakojimai, pateikiami įvairiausiais formatais ir skirtingose platformose. Tai jau devintas kartas kai šie tarptautiniai apdovanojimai yra teikiami žurnalistams ir naujųjų medijų kūrėjams Bournemouth universitete, Jungtinėje Karalystėje. Šiemet čia išskirtiniai darbai apdovanoti keturiose kategorijose. „Nanook“ dokumentinis multimedijų projektas „Žymės: Pereiti praeitį“ ir jo kūrėjai Berta Tilmantaitė, Mindaugas Drigotas, Karolis Pilypas Liutkevičius ir Sofija Korf laimėjo pirmą vietą „What’s New in Journalism“ kategorijoje. Dokumentiniame pasakojime „Žymės: Pereiti praeitį“ persipina istoriniai faktai, archyvinė medžiaga, keturių epizodų internetinis serialas apie ekspediciją „Lapteviečių pėdomis”, tremtinių pasakojimai bei interaktyvus žemėlapis

2019-01-11Stasio Lozoraičio premija – iškart dviem laureatams – Sigitui Tamkevičiui ir Marijonai Šaknienei

Lietuvos žurnalistų draugija tradiciškai per Trijų Karalių šventę paskelbė, kam atiteks aukščiausias LŽD apdovanojimas už žurnalistinę veiklą – Stasio Lozoraičio premija „Kelyje į Vilties Prezidento Lietuvą 2018“. Šiemet ji buvo įteikta sovietų okupacijos laikais leistos pogrindinės „Lietuvos Katalikų Bažnyčios kronikos“ redaktoriui, arkivyskupui emeritui Sigitui Tamkevičiui ir laikraščio Baltarusijos lietuviams „Lietuvių godos“ redaktorei Marijonai Šaknienei (Žarkauskaitei).

2019-01-03Keičiasi LRT.LT portalo vyriausiasis redaktorius. Juo bus Mindaugas Jackevičius (1)

Nuo sausio 8 d. keičiasi LRT.LT portalo vyr. redaktorius: redakcijai vadovaus Mindaugas Jackevičius, iki šiol čia dirbęs vyriausiojo redaktoriaus pavaduotoju.

2018-12-29Lietuvos Vyskupų Konferencija turės atstovę spaudai - Ievą Urbonaitę-Vainienę (4)

Lietuvos Vyskupų Konferencijos sekretoriatas pranešė, kad nuo 2019 metų sausio 1 dienos j Lietuvos Vyskupų Konferencijos atstove spaudai pradės dirbti Ieva Urbonaitė-Vainienė. Ji taip pat rūpinsis Katalikų Bažnyčios žiniasklaidos koordinacijos klausimais.
archyvas (937)Naujienų prenumerataRSS
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media