2017 m. vasario 25 d., Šeštadienis

Žiniasklaida Lietuvoje

*print*

2017-02-24Dezinformacija ir neapykantos kurstymas televizijos programoje „TVCI“  (1)

Įvertinusi laidos turinį ir atsižvelgusi į nepriklausomų ekspertų išvadas, LRTK padarė išvadą, kad laidoje paskelbta viešoji informacija yra dezinformuojanti bei kurstanti neapykantą. Tokią informaciją draudžia platinti Visuomenės informavimo įstatymas. Išnagrinėjusi visas aplinkybes, LRTK š. m. vasario 22 d. posėdyje nusprendė kreiptis į šios programos transliuotoją „TV TSENTR“, kurį registravo Rusijos federacijos institucija „Federal Service for Supervision of Communications Information Technology and Communications/ Roskomnadzor (RKN)“, nurodydama iki š. m. kovo 14 d. pasiaiškinti dėl padarytų pažeidimų.

2017-02-24Už paslėptą komercinį audiovizualinį pranešimą LRT skirta bauda (1)

. m. vasario 22 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau - LRTK) išnagrinėjo asmens, atsakingo už VšĮ „LIETUVOS NACIONALINIS RADIJAS IR TELEVIZIJA" (toliau - LRT) televizijos programoje transliuojamos laidos „Auksinis balsas" turinį, administracinio teisės pažeidimo bylą. Įvertinus pažeidimą, ir tai, kad už minėtos laidos turinį atsakingas asmuo per metus padarė tokį patį pažeidimą antrą kartą, buvo paskirta 1882 eurų bauda.

2017-02-22Tomo Balžeko pasitraukimas nepakeis bendrovių krypties, sako savininkai

AS Eesti Meedia priklausančiam žiniasklaidos verslui Lietuvoje lig šiol vadovavusio Tomo Balžeko pasitraukimas iš portalo 15min ir naujienų agentūros BNS Lietuva direktoriaus posto nepakeis šių bendrovių krypties, sako savininkas.

2017-02-17Portalas tv3.lt perkopė milijono lankytojų ribą

Portalo tv3.lt populiarumas nuolat auga tarp mobiliųjų įrenginių vartotojų, tačiau naujausiais duomenimis itin padidėjo ir portalo lankymas asmeniniais kompiuteriais. Iš viso tv3.lt sulaukė daugiau nei milijono lankytojų.
archyvas (833)Naujienų prenumerataRSS
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media