2017 m. vasario 25 d., Šeštadienis

Naujos knygos, leidiniai

*print*

2017-02-16Česlovas Skaržinskas: knyga apie žurnalistiką, Vilnių ir mirštantį kaimą (1)

Česlovas Skaržinskas – poezijos "Lietus ir muzika, neturinti namų" (1999) bei publicistikos – "Šiaurės vėjo smėlynai" (2007) – autorius. Skaitytojų teismui atidavė trečiąją – publicistikos knygą "Palėpėje, į kurią atsėlina vakaras". Joje autorius daug vietos skiria tarpukario Lietuvos ir nūdienos žurnalistikai. Pateikia pasakojimus iš darbo "Valstiečių laikraščio", "Respublikos", "Kauno dienos", tuomečio Šalčininkų rajono laikraščio "Lenino priesakai" redakcijose.

2017-02-08Vaclovo Juodpusio kalendoriuje – muzikos pasaulis (1)

Pažvelkime į kitokios krypties kalendorių – “Muzikos kalendorių 2017”. Šiuos kalendorius jau daug metų rengia muzikologas Vaclovas Juodpusis, o leidybą finansuoja Lietuvos muzikų rėmimo fondas, šiomis dienomis atšventęs veiklos 25-metį.

2017-01-27Į jūrą kviečia kolega Venantas Butkus

Praėjusių metų balandyje mūsų Žurnalistų namuose vykusioje klaipėdiečių žurnalistų klubo „Marinus“ narių viešnagėje po daugelio metų sutikau anuometinių mokslų Vilniaus universitete draugą Venantą Butkų – žurnalistą, redaktorių, nusipelniusį buriuotoją, jūreivystės istoriką. Tąkart maloniai nors ir trumpai pabendravome, pasikeitėme adresais ir telefonų numeriais. Tada Venantas neseniai buvo išleidęs savo kūrybos knygą „Burėse – Baltijos vėjas“. Gal prieš mėnesį jam nusiunčiau savąją – „Buvo rašyta, fotografuota, piešta...“ ir štai šiomis dienomis gavau bičiulio malonų atsaką – tik ką išleistą jo solidžią knygą „Jūreivystės avantiūrų pėdsakais. Marinistinės miniatiūros“.
archyvas (296)  
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media