2021 m. sausio 25 d., Pirmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Savaitės tema

*print*

2021-01-22Žurnalistų etikos inspektorė Gražina Ramanauskaitė: kritika, žodžio laisvė ir neapykantos kalba nėra tas pats (1)

Nors kartais ir gali atrodyti priešingai, žodžio laisvė nesuteikia teisės sakyti visko, kas kabo ant liežuvio galo. Ypač, jei tai – žmonių žeminimas, menkinimas, diskriminavimas ar net raginimas susidoroti. Pasak žurnalistų etikos inspektorės Gražinos Ramanauskaitės, tiriančios skundus dėl neapykantos kalbos viešojoje informacijoje, šią tiesą vis dar tenka priminti.

2021-01-20Viktoras Denisenko: Nuo propagandos istorijos iki informacinio saugumo aktualijų (2)

„Propagandos apsupty“ – taip vadinasi knyga, kurią parašė LŽS narys, Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Žurnalistikos ir medijų tyrimų centro asistentas bei Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos docentas Viktor Denisenko. Šią knygą naujoje mokslo populiarinimo serijoje išleido Vilniaus universiteto leidykla.

2021-01-13Rengiama atvira diskusija apie visų žiniasklaidos priemonių savireguliacijos veikimą

Visuomenės informavimo asociacijoje preliminariai planuojame vasario 9 dieną surengti atvirą diskusiją apie savireguliacijos veikimą ir perspektyvas. Apžvelgsime esančia veiklą, tarptautinę patirtį ir padiskutuokime dėl ateities. Lauksime Jūsų idėjų dėl tokio renginio ir kviesime aktyviai dalyvauti. Jau kitą savaitę žinosime daugiau detalių. O kol kas kviečiame susipažinti su Prezidentūros pozicija.

2020-12-28Atkeliavo almanachas „Žurnalistika“ 2020 (II) (2)

Smagu vėl pasisveikinti su Jumis, mieli skaitytojai, atverčiant šių metų antrąją almanacho „Žurnalistika“ knygelę. Kaip ir pirmoji, ji išleista karantino sąlygomis - Covid – 19 virusas kaip reikiant įsisiautėjo Lietuvoje ir pasaulyje.
archyvas (334)Naujienų prenumerata 
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media