2022 m. rugsejo 25 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Savaitės tema

*print*

2022-09-23Kviečiame žurnalistus į seminarą: patarimai kaip rašyti apie psichikos sveikatą

Nevyriausybinės organizacijos "Psichikos sveikatos perspektyvos" vardu norime pakviesti Jus į greitus ir nemokamus mokymus, kur trumpai ir aiškiai aptarsime žurnalistams kylančias dilemas, pateiksime patarimų ir atsakysime į jūsų klausimus.

2022-09-16Valstybinės kalbos statuso 100-metis. Kokie pasiekimai, kokios problemos? (3)

Valstybinės lietuvių kalbos komisijos pirmininkas Audrys Antanaitis pabrėžė, kad dabar mūsų kalba nors archajiška, bet moderni, sauganti vertybes, bet atvira, vartojama kiekvienuose namuose, bet besiveržianti į pasaulio virtualiąją erdvę. Jis atkreipė dėmesį, kad žengdami į antrąjį šimtmetį turime galvoti apie perspektyvą, ir pristatė šešių žingsnių lietuvių kalbos ateities programą, kuri turėtų tapti pagrindu strateginiams valstybės dokumentams.

2022-08-30Atnaujintose politinės reklamos skelbimo tvarkose – naujovės, kurias verta žinoti

Vyriausioji rinkimų komisija, artėjant Rinkimų kodekso įsigaliojimo datai, patvirtino naujas Išorinės politinės reklamos taisykles, Politinės reklamos žymėjimo tvarkos aprašą bei Rekomendacijas dėl politinės reklamos skleidimo ir vertinimo. Pranešime akcentuojame pagrindines naujoves, susijusias su politinės reklamos skleidimu, kas bus tikrai aktualu artėjant kitų metų Savivaldybių tarybų ir merų rinkimams.
archyvas (403)Naujienų prenumerata 
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media