2017 m. lapkricio 20 d., Pirmadienis

Žurnalistų kūryba

*print*

2017-11-14„Vingio“ almanache – žurnalistai J. Elekšis ir J. Laurinavičius

Gildija "Vingis" kasmet išleidžia savo narių kūrybos almanachą „Vingis“. Šiais metais išleista septintoji almanacho knyga (23 autoriai).Gildijos veikloje aktyviai dalyvauja ir du žurnalistai, Lietuvos žurnalistų sąjungos Senjorų klubo nariai. Tai Juozas Elekšis ir Jonas Laurinavičius, abu turintys valstybės pripažintus meno kūrėjų statusus. Jie abu ir almanacho „Vingis“ septintosios knygos bendraautoriai.

2017-11-11Vydūno metams artėjant: Šiauliuose pristatyta žurnalisto Leono Stepanausko knyga apie Vydūną

Į Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Konferencijų salę rinkosi svečiai, neabejingi didžiam lietuvių humanistui, rašytojui, žymiausiam Mažosios Lietuvos kultūros veikėjui Vydūnui ir jo kūrybai. Aukščiausia vertybe laikęs žmoniškumą, Vydūnas buvo tvirtai įsitikinęs, kad tautiškumas yra ne tikslas sau, o žmoniškumo ugdymo sąlyga. Čia buvo pristatyta žurnalisto Leono Stepanausko knyga „Filosofas ir rašytojas Vydūnas po Tilžės žūties“.

2017-11-10Alfonsas Čepauskas: žaidimai Neringos smėlynuose

Maloniai kviečiame į dailininko ir LŽS nario Alfonso Čepausko žemės meno instaliacijų ŽAIDIMAI NERINGOS SMĖLYNUOSE parodą. Ji atidaromą lapkričio 14 d. 17 val. Lietuvos dailininkų sąjungoje (Vokiečių g. 4/2 Vilniuje)

2017-11-08Žurnalistės, rašytojos ir dailininkės Elenos Kurklietytės paroda „Būties žaismė“

LMA Vrublevskių bibliotekoje veikia žurnalistės, rašytojos Elenos Kurklietytės monotipijų paroda „Būties žaismė“. Ji veiks iki gruodžio 30 dienos.

2017-10-27Jūra Marija Baužytė: Šviesa ateina iš toli (variantas su pabaigos sakiniu...)

Alfredas Guščius: vieną 2017 karštą rugpjūčio popietės karštą pavakarę atsidūrėme Kauno Geležinkelio stojyje. Pradėjo lyti. Žmona Veronika, pamačiusi stotyje knygų skrynelę, patarė man: „Eik ir išsirink knygą“. Išsirinkau, - Jūros Marijos Baužytės knygą „Šviesa iš toli“ , išleistą laikraščio „Vorutos“ leidykoje 2000 metais... Šviesa iš istoriškai tolimų laikų, (knygos paantraštė „Knygnešys Karolis Baužys ir jo palikuonys“). Autorę šiek tiek pažinojau, kai ji dirbo žurnaliste „Tiesos“ redakcijoje. Aš po konfliktų su „Literatūros ir meno“ vyr. redaktoriumi Osvaldu Aleksa dirbau „Tiesoje“ laikinai neetatiniu korespondentu.
archyvas (331)Naujienų prenumerataRSS
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media