2019 m. sausio 24 d., Ketvirtadienis

Žurnalistų kūryba

*print*

2019-01-14Vidas Venslovaitis: Atminimo ženklai neleidžia pamiršti

Pernai buvo išleistas fotoalbumas „To negalima pamiršti“. Į spalvoto 170 puslapių fotoalbumo puslapius sugulė Vido Venslovaičio fotografijos, kuriose paminklai, kryžiai ir kitokie ženklai, žymintys tremtinių, politinių kalinių ir partizanų atminimui skirtas vietas, bei atstatyti ir sugriuvę partizanų bunkeriai – iš viso maždaug 85 objektai.

2019-01-11Paroda „Sutikti. NYLA portretai“ „

„Žurnalistika, kaip reta kita profesija, leidžia sutikti žmogų. Mikrofonas tarp dviejų pirmą kartą susitikusiųjų pakeičia erdvę. Jie pradeda kalbėtis“, – teigia parodos organizatoriai „Nanook“, naujos kartos lietuvišką žurnalistiką kurianti medijų profesionalų komanda. Sociopolitine situacija ir komunikacija besidominčius žmones jie kviečia atvykti į Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Parodų salę.

2019-01-0923-jų metų lietuvio operatoriaus užsakovai – „Netflix“, „National Geographic“ ir BBC

Jei internete jūsų akį patraukė Dubajaus vaizdai iš paukščio skrydžio – nemaža tikimybė, jog juos nufilmavo lietuvis, LRT TELEVIZIJOS laidos „(Ne)emigrantai“ herojus Matas Jankauskas. 23-jų jaunuolis – tikras bepilotės skraidyklės profesionalas, prieš keletą mėnesių gavęs ypatingą pasiūlymą – persikelti gyventi ir dirbti į Dubajų.

2019-01-04Gražina Sviderskytė: Pasaulį galima kišenėje nešiotis

Kol kas žurnalistė, buvusi Lietuvos televizijos informacinių laidų vedėja, dokumentinių filmų kūrėja, istorijos mokslų daktarė Gražina Sviderskytė gyvena dviejose vietose: Vilniuje ir Victorijoje, Britų Kolumbijoje, Kanadoje. Vilniuje Gražina dirba du darbus, kaip ir visi Lietuvos piliečiai, moka mokesčius ir ilgam parvažiuoja į Victoriją, kur sparčiau šaknis leidžia jos sūnus. Kanadoje veikli moteris pamažu įsitraukia į visuomeninę veiklą.

2019-01-03Kolega Aaronas Garonas: vilnietiškas žydų pasaulis

Vilniškė rašytojo, Lietuvos žurnalistų sąjungos nario Stasio Lipskio leidykla “Žuvėdra” maloniai nustebino išleidusi šviesaus atminimo žinomo žurnalisto Aarono Garono straipsnių, rašytų jidiš kalba leidžiamiems periodiniams leidiniams rinktinę “Vilnietiškas žydų pasaulis”.
archyvas (384)Naujienų prenumerataRSS
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media