2024 m. birželio 23 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Televizija

*print*

Archyvas :: Naujas LRT TELEVIZIJOS projektas kvies dalytis muzikiniais pasirodymais iš namų

2020-03-29
 
Nuo praėjusio šeštadienio LRT TELEVIZIJOS eteryje startavo naujas muzikinis projektas „Dainuokim kartu". Žinomi žmonės ir visos Lietuvos šeimos bus kviečiami dainuoti iš namų.
Pirmojoje laidoje pasirodė žiūrovams puikiai pažįstami ir jau pasiilgti šeimyniniai duetai ir trio. Prie ekranų kvietė Adas ir Vidas Bareikiai, Katažina ir Deivydas Zvonkai, Iglė Bernotaitytė ir Tadas Juodsnukis, Violeta ir Vilius Tarasovai su dukterim, Irena ir Žilvinas Žvaguliai, „Baltos varnos", Julija, Sofija ir Kleopatra Vasilevskytės, Erica ir Jurgis Didžiuliai bei Jurgis Brūzga su šeima.
„Sakome, kad šou turi tęstis, net jei esame namuose. Dainuosime, mėgausimės muzika, kviesime prie ekranų visus, kurie pasiilgo muzikos ir šviesos. Šiuo sudėtingu laikotarpiu geros emocijos yra ypač svarbios. Kiekvieną šeštadienį susirinkę prie ekranų sieksime ir gražaus tikslo - savo simpatijas dainuojančioms šeimoms bus galima atiduoti skambučiais, o kiekvienas už juos gautas euras bus skiriamas COVID-19 pasekmių mažinimo fondui", - sako projekto kūrėjas Laurynas Šeškus.
Kiekvienoje laidoje žiūrovai taip pat išvys muzikinius pasirodymus iš visų Lietuvos kampelių. Norintieji kviečiami siųsti juos registracija@nordplay.tv. „Tai gali būti akustinis pasirodymas, o gali - ir tiesiog dainavimo imitavimas pagal smagią muziką. Turėti muzikinį talentą ar išsilavinimą visiškai nebūtina - tik norą skleisti šypsenas ir susivienyti dėl gražaus tikslo", - sako laidos kūrėjai.
„Dainuokim kartu" - naujas LRT TELEVIZIJOS muzikinis projektas, kurio dalyviai muzika dalysis iš savo namų. Žinomi šeimyniniai duetai ir muzikiniai numeriai iš visų Lietuvos kampelių žiūrovus džiugins kiekvieną karantino savaitgalį. Visi už balsavimą surinkti pinigai bus skirti Finansų ministerijos įsteigtam, Dalios Grybauskaitės vadovaujamam COVID-19 pasekmių mažinimo fondui.
„Dainuokim kartu" - šeštadieniais nuo kovo 28 d., nuo 21.00 val. per LRT TELEVIZIJĄ. Laidą ves Jurgita Jurkutė-Širvaitė.


Jovita Bazevičiūtė
Atstovė ryšiams su visuomene
S. Konarskio g. 49
LT-03123 Vilnius
Mob. 8 610 39 805
jovita.bazeviciute@lrt.lt 
www.lrt.lt
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020-03-29 12:49
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media