2024 m. liepos 18 d., Ketvirtadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Televizija

*print*

Archyvas :: Į LRT eterį grįžta „Dainų dainelė“

2020-08-31
 
E. Blaževič nuotrauka

E. Blaževič nuotrauka

Nuo rugsėjo 6 d. į LRT PLIUS eterį grįžta konkursas „Dainų dainelė", kuris dėl koronaviruso ir šalyje paskelbto karantino laikinai buvo nukeltas. Žiūrovų laukia dar 4 atrankinių laidų tiesioginės transliacijos ir baigiamasis konkurso laureatų koncertas, kurį LRT TELEVIZIJA planuoja transliuoti spalio 11 dieną.
„Žiūrovai nekantriai laukė šios naujienos, todėl džiaugiamės, kad galime vėl juos pakviesti prie TV ekranų pasižiūrėti pamėgto konkurso tęsinį. „Dainų dainelės" transliacija vyks kaip įprastai, vėl kas savaitę su TV žiūrovais sveikinsis konkurso vedėjai Ignas Krupavičius ir Gerūta Griniūtė", - sako LRT generalinės direktorės pavaduotojas Gytis Oganauskas. Tačiau žiūrovai į filmavimus, atsižvelgus į situaciją dėl pandemijos, nebus kviečiami.
Atrankinių laidų metu pasirodymus vertins ir geriausius dalyvius (solistus, duetus, grupes ir ansamblius) rinks konkurso organizatorių suburta profesionali vertinimo komisija. Dar vieną dalyvį, kuris kartu su komisijos išrinktais laureatais pasirodys baigiamajame koncerte, rinks TV žiūrovai.
Pirmoji „Dainų dainelė" buvo surengta dar 1974 metais. Tuomet ją rengė Lietuvos televizija, kurios muzikos redakcijos darbuotojai ir sugalvojo šio konkurso idėją. Nuo 1998 metų konkurso organizatorius yra Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla. Kas antrus metus rengiamame konkurse kviečiami dalyvauti 3-19 metų vaikai ir mokiniai iš visos Lietuvos.
Šių metų „Dainų dainelės" pasirodymus, kurie jau buvo transliuoti LRT PLIUS eteryje, galima pasižiūrėti LRT mediatekoje.
Tiesioginė konkurso „Dainų dainelė 2020" transliacija - nuo rugsėjo 6 d. kiekvieną sekmadienį per LRT PLIUS nuo 16 valandos.

Jovita Bazevičiūtė
Atstovė ryšiams su visuomene
Mob. 8 610 39 805
jovita.bazeviciute@lrt.lt 
www.lrt.lt

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020-08-31 10:42
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media