2024 m. liepos 17 d., Treciadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Televizija

*print*

Archyvas :: „Keliai. Mašinos. Žmonės“ – vėl LRT TELEVIZIJOS eteryje

2020-09-03
 
Nuo rugsėjo 5 d. į LRT TELEVIZIJOS eterį po metų pertraukos grįžta ilgametė, žiūrovų pamėgta laida „Keliai. Mašinos. Žmonės". Kaip pabrėžia jos kūrėjai, laida yra skirta visiems eismo dalyviams - ne tik važiuojantiems automobiliais ir motociklais, bet ir einantiems pėstute, riedantiems dviračiu, paspirtuku ar riedlente.
Eisme kasdien dalyvauja didžioji dalis gyventojų, tačiau retai pagalvojame apie tai, kiek laiko praleidžiame kelyje. Net ir skubėdami kuo greičiau nuvykti iš taško A į B, visada turėtume išlikti budrūs ir dėmesingi vienas kitam - pabrėžia laidos kūrėjai.
„Labai džiaugiuosi, kad greta praktinių patarimų eismo dalyviams, laidoje bus ir daug teisinių aspektų. Įtariate, kad patekote į inscenizuotą avariją? Būtinai įsijunkite „Keliai. Mašinos. Žmonės" - atskleisime tokias niekšelių pinkles ir klastas, kad sunku bus patikėti. Pažiūrėję laidą kelyje jausitės budresni ir saugesni", - sako laidos vedėjas Valdas Vilūnas.
Pirmoji „Keliai. Mašinos. Žmonės" laida bus skirta motociklininkų triukams ir skaudžioms nelaimėms keliuose. Specialistai pademonstruos, dėl kokių motociklininkų ir automobilių vairuotojų klaidų dažniausiai įvyksta susidūrimai - sudėtingos situacijos bus vertinamos tiek iš vienų, tiek iš kitų vairuotojų pozicijų. Žiūrovai taip pat pamatys kadrus, kuriuos prieš susidūrimą užfiksavo patys avarijų dalyviai.
Pirmoje laidoje bus kalbama ir apie šiuo metu daug diskusijų ir aistrų tarp eismo dalyvių keliančią transporto priemonę - elektrinius paspirtukus, kurių sparčiai daugėja miestų gatvėse ir ant šaligatvių. Kaip vertinti, kai paspirtuku važiuoja du žmonės, pvz., tėvai vežasi mažamečius vaikus? Policijos pareigūnai įspėja, kad tokie vairuotojai pažeidžia kelių eismo taisykles ir gali sulaukti nuobaudų.
Su laida „Keliai. Mašinos. Žmonės" jau užaugo kelios vairuotojų kartos. Per keletą dešimtmečių pasikeitė ir keliai - juose vos beišsitenkame, nuolat keičiasi mūsų vairuojamos mašinos, keičiasi ir patys žmonės. „Keliai. Mašinos. Žmonės" yra tai, kas visus jungia - su geriausiais automobilizmo ir saugaus eismo ekspertais laidos kūrėjai ieškos geriausių sprendimų, kaip kelti vairavimo kultūrą ir mažinti skaudžių eismo nelaimių skaičių. Žiūrovai taip pat sužinos daug naudingų praktinių patarimų, kaip prižiūrėti automobilį, ir gudrybių, padėsiančių patiems susiremontuoti transporto priemonę.
Laidą „Keliai. Mašinos. Žmonės" kviečiame žiūrėti nuo rugsėjo 5 d. šeštadieniais 18 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Jovita Bazevičiūtė
Atstovė ryšiams su visuomene
Mob. 8 610 39 805
jovita.bazeviciute@lrt.lt 
www.lrt.lt
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020-09-03 11:09
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media