2021 m. sausio 22 d., Penktadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Aktuali informacija

*print*

Archyvas :: Tarpparlamentinės Europos Sąjungos ekonomikos ir finansų valdysenos konferencijos dalyvių spaudos konferencija

2013-10-16
 
Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Bronius Bradauskas

Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Bronius Bradauskas

 

Seime spalio 17 d., ketvirtadienį, 12.30 val. įvyks Tarpparlamentinės Europos Sąjungos ekonomikos ir finansų valdysenos konferencijos dalyvių spaudos konferencija.

Dalyvaus Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Bronius Bradauskas, Ekonomikos komiteto pirmininkas Remigijus Žemaitaitis, Europos Komisijos narys, atsakingas už mokesčius, muitus, statistiką, auditą ir kovą su sukčiavimu, Algirdas Šemeta, Europos Parlamento pirmininko pavaduotojas Otmaras Karasas (Othmar Karas), Airijos Irachto Jungtinio finansų, valstybės išlaidų ir reformų komiteto pirmininkas Kieranas Linčas (Ciaran Lynch) ir Graikijos Parlamento Ekonomikos reikalų komiteto pirmininkas Aleksandras Dermencopulas (Alexandros Dermentzopoulos).        

Spaudos konferencijos tiesiogiai transliuojamos internetu. Stebintiems transliacijas yra galimybė užduoti klausimus prelegentams. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą bus Seimo internetinėje svetainėje prie nuorodos į tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją. Klausimai bus priimami ir į juos atsakoma spaudos konferencijos metu. Esant galimybei į nespėtus atsakyti klausimus parlamentarai atsakys el. paštu po spaudos konferencijos.

Internete galima rasti ir spaudos konferencijų garso įrašus.

 

Seimo Ryšių su visuomene skyrius, tel. (8 5) 239 6210

 

 

 

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2013-10-16 15:33
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media