2021 m. kovo 4 d., Ketvirtadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Aktuali informacija

*print*

Archyvas

 

2013-10-09Siūlykime kandidatus Lietuvos meno kūrėjų asociacijos premijai gauti

Lietuvos meno kūrėjų asociacija skelbia priimanti siūlymus savo kasmetinei premijai, kuri skiriama Lietuvos menininkams už išskirtinius profesionalaus meno kūrinius, paskelbtus per pastaruosius dvejus metus. Premijos kandidatus iki lapkričio 15 d. gali siūlyti Lietuvos meno kūrėjų organizacijos, universitetai, kultūros ir meno institucijos bei patys autoriai.

2013-10-07Jonavos rajono apylinkės teismas nuteisė internetinį šmeižiką (1)

Jonavos rajono apylinkės teismas 33 metų kauniečiui už įžeidžiančius komentarus skyrė metus ir keturis mėnesius laisvės atėmimo. Apie tai šiandien pranešė Generalinė prokuratūra. Kaunietis R.M. taip pat turės atlyginti 15 tūkst. neturtinės žalos trims tinklaraščiuose apšmeižtiems asmenims.

2013-10-05Žurnalistams metama pirštinė. Ar ją priimsime? Ar stosime į dvikovą? (3)

2013 m. spalio 23 d. 14 val. Lietuva kartu su kitomis Europos valstybėmis švęs EUROPOS TEISĖS DIENĄ Kviečiame suburti žiniasklaidos atstovų komandą ir kartu paminėti Europos teisės dieną SMEGENŲ KOVOSE su teisėjais, advokatais ir studentais. Iki spalio 15 d. suburkite kolegų (iki aštuonių žmonių) komandą.

2013-10-01Skelbiamas „Baltic PR Awards 2013” konkursas

Prasidėjo ryšių su visuomene ir komunikacijos projektų paraiškų teikimas tarptautiniam konkursui „Baltic PR Awards 2013” („Baltijos ryšių su visuomene apdovanojimai 2013”). Paraiškos konkursui priimamos iki spalio 11 d., o konkurso nugalėtojai bus skelbiami lapkričio 14 d. „Baltic PR Awards 2013” apdovanojimų ceremonijoje Rygoje.

2013-10-01Kvietimas žurnalistams į projekto „Auksinis balsas“ filmavimą

Trečiadienį ir ketvirtadienį LRT didžiojoje studijoje – vienintelio Lietuvoje tikro garso projekto „Auksinis balsas“ filmavimai. Trečiadienį, spalio 2 d. tema – retro. Ketvirtadienį, spalio 3 d. –.opera. Filmavimų pradžia – 18.30 val. Maloniai kviečiame dalyvauti kolegas žurnalistus.

2013-09-23Konferencija „Ateities scenarijai: kultūros atsakas į Europos Sąjungos socialinės ir ekonominės raidos iššūkius“

Spalio 1-2 d. ES Tarybai pirmininkaujanti Lietuva rengia kultūros politikos konferenciją, kurioje bus diskutuojama apie kultūros vaidmenį sprendžiant visuomenės sanglaudos, pasitikėjimo problemas, kūrybiškumo ugdymą, jos indėlį ekonominiam augimui, taip pat būtinus kultūros politikos pokyčius, viešąsias investicijas, galimybę įvertinti kultūros politikos efektyvumą. Registracija į konferenciją vyks iki trečiadienio, rugsėjo 25 d.

2013-09-21LRT kviečia teikti paraiškas serialui transliuoti

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija kviečia teikti pasiūlymus programų konkursui, kurio tikslas – įsigyti šviečiamojo pobūdžio vaidybinio serialą, orientuotą į socialinę tematiką ir problematiką, skirtą visuomenės sąmoningumo, pilietiškumo, bendruomeniškumo ugdymui ir pamatinių vertybių puoselėjimui, atspindinčio paauglių ir jaunimo problemas. Serialas turi būti parengtas transliuoti

2013-09-19Kolegai Rimantui Šalnai – medalis „Už nuopelnus Vilniui ir Tautai“ (4)

Ką tik gavau gerą žinią, jog „Už nuopelnus Vilniui ir Tautai“ apdovanojimų komisija pritarė LŽS teiktai žurnalisto ir rašytojo Rimanto Šalnos kandidatūrai. Visų - LŽS Tarybos ir Vilniaus skyriaus valdybos narių vardu sveikinu mūsų šaunųjį Rimantą. R.Šalnai medalis „Už nuopelnus Vilniui ir Tautai“ bus įteikiamas rugsėjo 21 d. (šį šeštadienį) 11 val. šventiniame renginyje „Vilnius – idėjų kaitos ir reformacijos vieta“, kuris vyks Vilniaus evangelikų reformatų bažnyčioje (Pylimo g. 18)

2013-09-19Žurnalistų namuose praktinis seminaras ir susitikimas su Sodros ir Mokesčių inspekcijos atstovais (4)

Š.m. 24 d. 13 val. Lietuvos Žurnalistų Sąjungos iniciatyva Žurnalistų namuose Vilniuje, Jogailos g. 11 (III a.) organizuojamas praktinis seminaras ir susitikimas su Sodros ir Mokesčių inspekcijos atstovais, kurie geranoriškai sutiko išaiškinti privalomųjų mokesčių mokėjimo tvarką asmenims dirbantiems pagal autorines sutartys, individualios veiklos pažymas bei verslo liudijimus. Seminaro metu bus kalbama ir paaiškinta kokio dydžio pensijos mūsų laukia ir kaip bus įskaitytas darbo stažas.

2013-09-18Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos konferencija įvyks rugsėjo 26 d. (4)

Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos konferencija įvyks 2013 m. rugsėjo 26 d. Žurnalistų namuose (Jogailos g. 11, 3-ias aukštas) Konferencijos pradžia 12.00 val.

2013-09-17Geriausių žiniasklaidos darbų užkrečiamųjų ligų temomis konkursas

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) kviečia žiniasklaidos atstovus dalyvauti konkurse. Užkrečiamųjų ligų temomis rašantys, garso ir vaizdo reportažus rengiantys žurnalistai savo darbus įvertinimui kviečiami pateikti iki š.m. lapkričio 20 d. Konkurso temos: hepatitų aktualijos; socialiniai ir ekonominiai ŽIV/AIDS aspektai; vaikų infekcinės ligos ir skiepai; jaunimas ir lytiškai plintančių infekcijų rizika; nešvarių rankų ligos; mikrobų atsparumas vaistams.

2013-09-17Kaune lankysis avangardinio kino „krikštatėvis“ Jonas Mekas

Rugsėjo 18 d., trečiadienį, 15 val. Vytauto Didžiojo universiteto menų galerijoje „101“ (Laisvės al. 53, Kaunas) lankysis avangardinio kino „krikštatėvis“, poetas ir filmininkas Jonas Mekas. Garsusis lietuvių kilmės JAV menininkas susitikimo su visuomene metu pristatys naujausios savo kūrybos fragmentus, atsakys į susirinkusiųjų klausimus.

2013-09-16"Dell Solutions Tour 2013" pristatymas žiniasklaidai

Kviečiame žiniasklaidos atstovus į "Dell Solutions Tour 2013" renginio pristatymą, kuris įvyks rugsėjo 16 d. (pirmadienį) nuo 10 iki 11 val. viešbutyje "Le Méridien" (greitkelis A2, 19 km, Vilnius).

2013-09-13LRTK administracijai toliau vadovaus Nerijus Maliukevičius (2)

Rugsėjo 11 dieną įvyko Lietuvos radijo ir televizijos komisijos, kuriai vadovauja pirmininkas Edmundas Vaitekūnas, posėdis. Vykdant Lietuvos Seimo valdybos sprendimą „Dėl didžiausio leistino valstybės tarnautojų ir darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, pareigybių skaičiaus“, buvo patvirtinta LRTK administracijos, kurioje yra 18 specialistų, struktūra.

2013-09-12Žurnalistai kviečiami į diskusiją „Leidybos politika Lietuvoje"

Diskusija „Leidybos politika Lietuvoje" vyks rugsėjo 13 d., Vilniaus knygų festivalio metu, nuo 13 val., Vilniaus dailės akademijos Dizaino invovacijų centre „Titanikas" (Maironio g. 3, Vilnius).

2013-09-09Petro Abukevičiaus premiją pelnė Valdas Mikolaitis (1)

Rugsėjo 9 dieną buvo įteikta Petro Abukevičiaus premija už geriausią metų filmą apie Lietuvos gamtą. Ji šiemet skirta žemaičiui Valdui Mikolaičiui už filmą „Pavienės bitės“.

2013-09-07Žurnalistai kviečiami į konkurso „Auksinis balsas“ filmavimą (1)

Pirmadienį ir antradienį LRT didžiojoje studijoje – vienintelio Lietuvoje gyvo garso konkurso „Auksinis balsas“ įrašai. Rugsėjo 9d., pirmadienį, tema – miuziklai. Rugsėjo 10 d., antradienį, tema – rokas. Filmavimų pradžia 18.30 val. Maloniai kviečiame prisijungti ir žiniasklaidą
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media