2023 m. kovo 27 d., Pirmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Nuomonių barometras

*print*

2023-03-20Lietuvos žmogaus teisių koordinavimo centro Pareiškimas „Dėl žodžio laisvės suvaržymų bei persekiojimo už pažiūras ir įsitikinimus“ (4)

Pastaruoju metu visuomenę vis dažniau pasiekia informacija apie Vilniaus universitete (VU) už pažiūras ir įsitikinimus persekiojamus mokslo darbuotojus. 2023 m. kovo 13 d. į VU atsakingus darbuotojus kreipėsi Lietuvos žurnalistų sąjunga (LŽS) dėl nepagrįsto LŽS narės, žurnalistės bei VU Komunikacijos fakulteto (toliau – Fakultetas) Žurnalistikos ir medijų tyrimų centro docentės, mokslų daktarės Jolantos Mažylės persekiojimo už jos pažiūras ir įsitikinimus.

2023-03-07Liberalų frakcijos pranešimas: „Knygoje „Pranešėjas ir prezidentas“ iškelti klausimai neliks be Seimo dėmesio“

Seimo Liberalų sąjūdžio frakcija sutarė, kad Seimas privalo reaguoti į žurnalistų Birutės Davidonytės ir Dovydo Pancerovo politinės publicistikos knygoje „Pranešėjas ir prezidentas“ iškeltus faktus apie galimą piktnaudžiavimą Valstybės saugumo departamente ir slaptos informacijos apie Lietuvos piliečius rinkimo pagrįstumą.

2023-03-04Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnyba pataria, kaip rašyti apie pedofilijos bylas (5)

Žiniasklaidoje šią savaitę pasklidus informacijai apie tai, iš kur gali būti kilę ar gyvena įtariamoje pedofilijos istorijoje nukentėję nepilnamečiai, dar kartą primename – tokie duomenys, kokie viešinami, sukelia labai daug rizikų ne tik nukentėjusiems, bet ir kitiems vaikams, kurie gali būti susiję su minimu miestu, veikla ar aprašytais įvykiais.
archyvas (564)Naujienų prenumerataRSS
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media