2021 m. sausio 19 d., Antradienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Radijas

*print*

Archyvas :: LRT radijo partijų debatai: išgirsk, stebėk ir užduok klausimą

2016-09-08
 
LRT Nuotraukoje: prie stalo Rūta Kupetytė (kairėje) ir Živilė Kropaitė, stovi Edvardas Kubilius, Deividas Jursevičius, Mindaugas Aušra ir Jurgita Čeponytė.

LRT Nuotraukoje: prie stalo Rūta Kupetytė (kairėje) ir Živilė Kropaitė, stovi Edvardas Kubilius, Deividas Jursevičius, Mindaugas Aušra ir Jurgita Čeponytė.

 

Septyni miestai, keturiolika partijų. Kas valdys Lietuvą artimiausius ketverius metus - spręsite Jūs. Pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 9 iki 10 val. -svarbiausi ir labiausiai intriguojantys faktai apie partijas, o nuo 11 iki 12 val. -tiesioginiai partijų debatai Vilniuje, Biržuose, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje, Klaipėdoje ir Šalčininkuose. 

 Rinkimuose dalyvaujančių partijų biografijas narpliojantys žurnalistai teigia, kad kai kurie pamiršti arba negirdėti faktai apie partijas nustebins. Pavyzdžiui, ar žinote, kuri partija buvo įkurta greitkelyje, kuri yra sudariusi memorandumą su Rusija, kurios partijos ministrams dažniausiai išreiškiamas nepasitikėjimas?

IŠGIRSK per LRT radiją, STEBĖK portale LRT.LT, ateik tiesiai į radijo kilnojamąją studiją ir UŽDUOK klausimą arba rašyk adresu https://lt-lt.facebook.com/rytogarsai/

 

Antradieniais ir ketvirtadieniais 11-12 val. žurnalistai Eglė Rašimaitė ir Virginijus Savukynas nagrinės partijų programas.

 

KAS? KUR? KADA?

09 12 VILNIUS - Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai VS Lietuvos žaliųjų partija - Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje.

09 14 BIRŽAI - partija Tvarka ir teisingumas" VS Antikorupcinė N. Puteikio ir K. Krivicko koalicija - Biržų krašto muziejuje ,,Sėla".

09 19 KAUNAS - Lietuvos liaudies partija VS Lietuvos lenkų rinkimų akcija - Krikščionių šeimų sąjunga - Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje.

09 21 ŠIAULIAI - Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) VS S. Buškevičiaus ir Tautininkų koalicija „Prieš korupciją ir skurdą" -  Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji bibliotekoje.

09 26 PANEVĖŽYS - politinė partija „Drąsos kelias" VS politinė partija „Lietuvos sąrašas" - Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje.

09 28 KLAIPĖDA - Lietuvos socialdemokratų partija VS Darbo partija - Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės bibliotekoje.

10 03 ŠALČININKAI - Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis VS Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga - Šalčininkų kultūros centre.

 

 

Virginija Bunevičiūtė

Atstovė ryšiams su visuomene

S. Konarskio g. 49,
LT-03123 Vilnius
Tel. +3705 236 3240
Mob. +370 686 91963
Faks. +370 5 2363208
lrt@lrt.lt www.lrt.lt

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2016-09-08 15:50
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media