2021 m. balandžio 19 d., Pirmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Radijas

*print*

Archyvas :: LRT RADIJAS vasaros keliones pradeda Žemaitijoje

2017-06-02
 
LRT nuotrauka

LRT nuotrauka

 

Kaip ir kasmet, atėjus vasarai, LRT RADIJAS lanko klausytojus visoje Lietuvoje. Šįsyk - su naująja Baltijos šalyse moderniausia radijo kilnojamąja stotimi. Pirmoji vasaros kelionių stotelė - toli nuo sostinės, Lietuvos pakrašty. Jau pirmąjį vasaros penktadienį LRT RADIJO kilnojamoji stotis įsikurs centrinėje Skuodo aikštėje, iš kur transliuos nuo vidurdienio iki 14 val. Transliaciją ves Živilė Kropaitė ir Artūras Matusas.

Radijo žurnalistai su vietos pašnekovais kalbėsis apie emigraciją ir sugrįžtančius gyventi į tėviškę, o taip pat apie žemaitišką charakterį ir žemaičių kalbos ypatumus. „Vienas išskirtinis transliacijų bruožas - galimybė gyvai susitikti ir pabendrauti su radijo klausytojais. Todėl kviečiame juos atvykti prie kilnojamosios stoties ir pasinaudoti proga įsijungti į pokalbius", - sako LRT RADIJO naujienų tarnybos laidų prodiuserė Aušra Juraitė.

Birželį vasaros transliacijų komanda dar lankysis Alantoje, liepos mėnesį užsuks į Dreverną bei Anykščius, rugpjūčio viduryje pakvies aplankyti Visaginą, o rugsėjo 8 d. kelionių ciklą užbaigs Kėdainiuose. Vienuoliktąjį kelionių sezoną prie LRT RADIJO komandos Alantoje, Visagine ir Kėdainiuose taip pat prisijungs kolegos iš LRT KLASIKOS, o į Anykščius atvyks ir LRT OPUS laidų vedėjai.

LRT KLASIKOS programa  dar transliuos iš Tytuvėnų,  o  LRT OPUS keliaus pas savo klausytojus į Druskininkus.

 

Virginija Bunevičiūtė

Atstovė ryšiams su visuomene

S. Konarskio g. 49,

LT-03123 Vilnius

Tel. +3705 236 3240

Mob. +370 686 91963

Faks. +370 5 2363208

lrt@lrt.lt www.lrt.lt

 

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2017-06-02 11:02
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media