2021 m. sausio 20 d., Treciadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Skelbimai

*print*

Archyvas :: Laukiama idėjų Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti. Ką gali pasiūlyti žurnalistai?

2014-01-14
 
 

2018 m. vasario 16 d. Lietuvos valstybė minės reikšmingą ir išskirtinį Lietuvos istorijos įvykį - šimtąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines. Valstybės kultūros institucijos, kūrybinės sąjungos, visuomeninės organizacijos kviečiamos iki 2014 m. balandžio 1 dienos teikti siūlymus (projektus), skirtus šiai garbingai Lietuvos valstybingumo sukakčiai įprasminti, kurie būtų aktualūs daugeliui Lietuvos žmonių ir rastų palaikymą jų širdyse.

Lietuvos Respublikos Seimas paskelbė 2018 metus Lietuvos valstybės šimtmečio metais. Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko 2013  m. rugsėjo 13 d. potvarkiu Nr. 276 buvo sudaryta darbo grupė Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo programai parengti iki 2014 m. spalio 1 d.

Siekiama, kad į rengiamą valstybinę Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti skirtą programą būtų įtraukta kuo didesnė visuomenės dalis, nes be žmonių paramos ir aktyvaus dalyvavimo šis visos Tautos jubiliejus netektų prasmės. Tai įvykis, kuriuo pradėjome atkurtos nepriklausomos ir demokratinės Lietuvos valstybės istoriją, ir pirmasis ryžtingas žingsnis į dabartinę modernią Lietuvos valstybę.

Siūlymų, idėjų ir sumanymų Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti paraiškos formą galima rasti Lietuvos Respublikos Vyriausybės interneto svetainėje adresu http://www.lrv.lt/.

LŽS inf.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2014-01-14 12:36
 
 

Komentarai (2)

Jūsų el. paštas

MarieLaure

2017-05-06 03:52

Sveiki ponas / ponia
Aš atėjau pas tave po savo paraišką paskolai gauti dėl neto, galiu papasakoti apie savo sąlygas suteikimo fondą, jei vis dar domina bet paskolos paraiška, galite susisiekti su manimi tiesa, šiuo elektroninio pašto adresu: marielauresbeine@gmail.com
 
Daugiau informacijos užkirsti kelią piktnaudžiavimui pasitikėjimu, viskas eina banko pavedimu. Mano palūkanų norma yra nuo 2 iki 3 proc, priklausomai nuo jūsų paskola ilgio, vienintelis reikalavimas yra jūsų paramos gavimo.

Geriausi linkėjimai

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

Rimti paskolos pasiūlymas

2015-08-26 20:39

Rimti paskolos pasiūlymas
Aš siūlome specialias, finansavimą mln € 500 iki € 100, su
palūkanų norma 3%.
Būtinai susisiekite su manimi elektroniniu paštu: nafi.so977@gmail.com~~HEAD=pobj daugiau
informacija apie finansavimo sąlygas.

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media