2020 m. lapkricio 25 d., Treciadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Skelbimai

*print*

Archyvas :: Media4change kviečia žurnalistus į darbą

2020-11-06
 

Dėmesį regionų problemoms skirsianti ir pasitikėjimu grįstus santykius su auditorija kursianti nauja žiniasklaidos priemonė buria žurnalistikos talentų komandą - tiek savo karjerą dar pradedančius, tiek profesionalus!

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020-11-06 11:33
 
 

Komentarai (2)

Jūsų el. paštas

Jokūbas

2020-11-17 12:39

Turiu laiko ir galimybių kurti, rašyti, bendradarbiauti žiniasklaidoje. Gal mano patirtis ir žinios praverstų naujoje svetainėje. Bet kas tai per svetainė- nežinia. Kodėl viskas taip paslaptinga, mįslinga? Juk reikia apie viską skelbti aiškiai ir konkrečiai. Kažkaip keistoka: kviečiama bendradarbiauti, buriama žurnalistų komanda, tik nežinia kokiam tikslui ir kokiomis sąlygomis. Paaiškinkite, mielieji, nurodykite savo kontaktus, sąlygas, reikalavimus.

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

Vytautas

2020-11-12 13:48

Kažkoks mįslingas skelbimas. Gerai, kad atsiranda nauja žiniasklaidos priemonė, gerai, kad buriama žurnalistų komanda. Betgi lieka neaišku, kas tai per žiniasklaidos priemonė, kur reiktų kreiptis, norint bendradarbiauti, kokia tai bus žurnalistų komanda- ar savanorių, ar etatinių darbuotojų, kokios temos bus publikuojamos ir pan. Argi negalima viską paskelbti konkrečiai, aiškiai, be jokių užuominų, mįslių. O gal toji žiniasklaidos priemonė bus sukurta po kokio nors politiko "sparneliu", jo "nuopelnams" propaguoti? Arba skirta "saviems" įdarbinti tik "savus"? Laukiame paaiškinimų.

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media