2023 m. gruodžio 3 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Skelbimai

*print*

Archyvas

 

2023-07-25LNK Žinios prie savo komandos kviečia prisijungti Lietuvos aktualijų žurnalistą/-ę

LNK Žinios prie savo komandos kviečia prisijungti Lietuvos aktualijų žurnalistą/-ę. Siųsk savo CV el. paštu darbas@lnk.lt iki rugsėjo 1 d.

2023-07-14Aktualijų TV laida "7 Kauno dienos" (laidos eteris LRT Plius) ieško žurnalisto

Aktualijų TV laida „7 Kauno dienos“ (laidos eteris LRT Plius) ieško žurnalisto. Darbas - su paslaugų sutartimi. Darbo krūvis - per savaitę 1-2 reportažai. Konkretus darbo užmokestis pasirinktam kandidatui siūlomas atsižvelgiant į jo patirtį ir kompetenciją. Mes siūlome: galimybę dirbti tiek iš namų, tiek iš biuro, priklausomai nuo poreikių. galimybę nuolat mokytis ir tobulėti.

2023-07-12Paskelbtas konkursas į ŽEIT viešosios informacijos stebėsenos ir ekspertizės skyriaus vyriausiojo (-jos) specialisto (-ės) pareigas

Paskelbtas konkursas į ŽEIT viešosios informacijos stebėsenos ir ekspertizės skyriaus vyriausiojo (-jos) specialisto (-ės) pareigas SKELBIMAS GALIOJA IKI: 2023-07-26

2023-07-02Agroverslo portalas www.agrobite.lt ieško budinčiojo redaktoriaus

Agroverslo portalas www.agrobite.lt ieško budinčiojo redaktoriaus dviem dienoms per savaitę (pirmadieniams ir penktadieniams). Darbo pobūdis – informacijos srauto sukėlimas (kai kada su minimaliu redagavimu) į portalą (apie 20 žinių, straipsnių per dieną). Darbas nuotolinis. Atsiskaitymas už jį – pagal individualios veiklos pažymą. Tai puiki galimybė atsakingą požiūrį į žurnalistiką turintiems žmonėms, vertinantiems interaktyvų darbą. Rašyti info@agrobite.lt.

2023-04-29Kviečiame teisininkus prisijungti prie Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybos komandos!

Kviečiame teisininkus prisijungti prie Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybos komandos! Šiuo metu ieškome dviejų teisininkų.

2023-04-24Delfi ieško sporto žurnalisto(-ės)

Delfi sporto skyrius ieško naujo kolegos (-ės). Darbo aprašymas: sporto skyriaus naujienų rengimas, redagavimas ir publikavimas; vertimų parengimas.

2023-04-16LRT.lt ieško laisvalaikio temų žurnalisto (-ės)

LRT – gilias tradicijas turinti didžiausia ir moderniausia žiniasklaidos grupė Lietuvoje – kviečia prie portalo LRT.lt komandos prisijungti Laisvalaikio temų žurnalistą (-ę).

2023-03-29LRT ieško informacinių programų vedėjo (-os)

LRT – gilias tradicijas turinti didžiausia ir moderniausia žiniasklaidos grupė Lietuvoje kviečia prie TV Naujienų tarnybos laidos „Labas rytas, Lietuva“ komandos prisijungti informacinių programų vedėją (0,5 etato).

2023-02-15Delfi ieško dienos redaktoriaus (-ės)

Darbo aprašymas: naujienų rengimas ir redagavimas. Reikalavimai: aukštasis/nebaigtas aukštasis; žurnalistinio darbo patirtis; puikios lietuvių, anglų ir rusų kalbos žinios; gebėjimas greitai ir kokybiškai rašyti.

2023-01-27Inovacijos Lietuvos žiniasklaidoje: kviečia burtis žurnalistikos talentus. Ieškomas multimedinio turinio kūrėjas(-a)

Neabejingus profesionalios žurnalistikos ateičiai „Media4Change" kviečia prisijungti prie analogų Lietuvoje neturinčio įtraukiosios žurnalistikos startuolio bendra.lt. Netradicinį žurnalistikos modelį išbandysiančio projekto išskirtinumas - dėmesys regionams, kokybę stiprinantys inovatyvūs žurnalistinio darbo įrankiai, pasitikėjimu grįstos visuomenės atstovų, žurnalistų, ekspertų bendruomenės kūrimas ir palaikymas.

2023-01-12Leidykla „Nieko rimto“ siūlo darbą dizaineriui(-ei)-maketuotojui(-ai)!

Viena didžiausių vaikų ir paauglių knygų leidyklų Lietuvoje – leidykla „Nieko rimto“ – prie komandos kviečia prisijungti patyrusį dizainerį(-ę)-maketuotoją.

2023-01-06DELFI ieško pramogų žurnalisto (-ės)

DELFI ieško pramogų žurnalisto/-ės, norinčio prisidėti prie didžiausios žiniasklaidos grupės kolektyvo.

2022-12-29LRT.lt portalo redakcijos komandos, kviečia prisijungti Politikos aktualijų žurnalistą (-ę)

LRT – gilias tradicijas turinti didžiausia ir moderniausia žiniasklaidos grupė Lietuvoje prie LRT.lt portalo redakcijos komandos, kviečia prisijungti Politikos aktualijų žurnalistą (-ę)

2022-12-17Naujienų agentūra ELTA ieško žurnalisto kultūros ir švietimo temoms

Reikalavimai: patirtis žiniasklaidoje; kultūros bei švietimo aktualijų ir problematikos išmanymas; sklandi ir taisyklinga lietuvių bei anglų kalba; gebėjimas greitai ir kokybiškai rašyti; aukštasis išsilavinimas.

2022-12-03Naujienų agentūra ELTA ieško Verslo redakcijos vadovo (-ės)

Pagrindinės funkcijos: organizuoti komandos darbą sekti įvykius ir analizuoti įvairius su verslu bei politika susijusius informacijos šaltinius rašyti aktualiomis verslo temomis ekonomikos, energetikos, finansų, nekilnojamojo turto ir kt. Srityse. Reikalavimai: patirtis žiniasklaidoje verslo aktualijų išmanymas sklandi ir taisyklinga lietuvių bei anglų kalba gebėjimas greitai ir kokybiškai rašyti aukštasis išsilavinimas patirtis vadovaujant komandai būtų vertinama kaip privalumas. Siūlome: atlyginimas – nuo 1 300 EUR, atskaičius mokesčius papildomą sveikatos draudimą neribotą abonementą sporto klube, bilietus į įvarius sporto ir kultūros renginius, konferencijas galimybę mokytis ir tobulėti, didelį dėmesį darbuotojo saugumui ir sveikatai, puikias darbo sąlygas, esant poreikiui – nuotolinį darbą iš namų galimybę mokytis iš savo srities profesionalų Jei skelbimas sudomino siųskite savo CV su prierašu „Dėl verslo redakcijos vadovo darbo“ iki gruodžio 31 d.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media