2024 m. liepos 14 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Skelbimai

*print*

Archyvas

 

2023-02-15Delfi ieško dienos redaktoriaus (-ės)

Darbo aprašymas: naujienų rengimas ir redagavimas. Reikalavimai: aukštasis/nebaigtas aukštasis; žurnalistinio darbo patirtis; puikios lietuvių, anglų ir rusų kalbos žinios; gebėjimas greitai ir kokybiškai rašyti.

2023-01-27Inovacijos Lietuvos žiniasklaidoje: kviečia burtis žurnalistikos talentus. Ieškomas multimedinio turinio kūrėjas(-a)

Neabejingus profesionalios žurnalistikos ateičiai „Media4Change" kviečia prisijungti prie analogų Lietuvoje neturinčio įtraukiosios žurnalistikos startuolio bendra.lt. Netradicinį žurnalistikos modelį išbandysiančio projekto išskirtinumas - dėmesys regionams, kokybę stiprinantys inovatyvūs žurnalistinio darbo įrankiai, pasitikėjimu grįstos visuomenės atstovų, žurnalistų, ekspertų bendruomenės kūrimas ir palaikymas.

2023-01-12Leidykla „Nieko rimto“ siūlo darbą dizaineriui(-ei)-maketuotojui(-ai)!

Viena didžiausių vaikų ir paauglių knygų leidyklų Lietuvoje – leidykla „Nieko rimto“ – prie komandos kviečia prisijungti patyrusį dizainerį(-ę)-maketuotoją.

2023-01-06DELFI ieško pramogų žurnalisto (-ės)

DELFI ieško pramogų žurnalisto/-ės, norinčio prisidėti prie didžiausios žiniasklaidos grupės kolektyvo.

2022-12-29LRT.lt portalo redakcijos komandos, kviečia prisijungti Politikos aktualijų žurnalistą (-ę)

LRT – gilias tradicijas turinti didžiausia ir moderniausia žiniasklaidos grupė Lietuvoje prie LRT.lt portalo redakcijos komandos, kviečia prisijungti Politikos aktualijų žurnalistą (-ę)

2022-12-17Naujienų agentūra ELTA ieško žurnalisto kultūros ir švietimo temoms

Reikalavimai: patirtis žiniasklaidoje; kultūros bei švietimo aktualijų ir problematikos išmanymas; sklandi ir taisyklinga lietuvių bei anglų kalba; gebėjimas greitai ir kokybiškai rašyti; aukštasis išsilavinimas.

2022-12-03Naujienų agentūra ELTA ieško Verslo redakcijos vadovo (-ės)

Pagrindinės funkcijos: organizuoti komandos darbą sekti įvykius ir analizuoti įvairius su verslu bei politika susijusius informacijos šaltinius rašyti aktualiomis verslo temomis ekonomikos, energetikos, finansų, nekilnojamojo turto ir kt. Srityse. Reikalavimai: patirtis žiniasklaidoje verslo aktualijų išmanymas sklandi ir taisyklinga lietuvių bei anglų kalba gebėjimas greitai ir kokybiškai rašyti aukštasis išsilavinimas patirtis vadovaujant komandai būtų vertinama kaip privalumas. Siūlome: atlyginimas – nuo 1 300 EUR, atskaičius mokesčius papildomą sveikatos draudimą neribotą abonementą sporto klube, bilietus į įvarius sporto ir kultūros renginius, konferencijas galimybę mokytis ir tobulėti, didelį dėmesį darbuotojo saugumui ir sveikatai, puikias darbo sąlygas, esant poreikiui – nuotolinį darbą iš namų galimybę mokytis iš savo srities profesionalų Jei skelbimas sudomino siųskite savo CV su prierašu „Dėl verslo redakcijos vadovo darbo“ iki gruodžio 31 d.

2022-09-28Delfi ieško rinkodaros socialinių tinklų redaktoriaus (-ės)

Domiesi socialinių tinklų naujienomis ir tendencijomis? Kvėpuoji naujienų ritmu? Mėgsti analizuoti vartotojų įpročius? Delfi – skaitomiausias ir populiariausias naujienų portalas Lietuvoje, pritraukiantis didžiausią auditoriją nuo 2000 m.

2022-09-15LNK žinios ieško Lietuvos aktualijų žurnalisto (ės)

LNK žinios ieško Lietuvos aktualijų žurnalisto (ės)

2022-09-01Leidykla „Nieko rimto“ ieško darbuotojų

Leidykla „Nieko rimto“– viena didžiausių vaikų ir paauglių knygų leidyklų Lietuvoje – ieško naujų komandos narių!

2022-08-20ELTA ieško dienos redaktoriaus (-ės)

Šimtmetį pasitinkanti Lietuvos telegramų agentūra ELTA – vienintelė nepriklausoma nacionalinė naujienų agentūra Lietuvoje. Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos norinčius tapti Dienos redaktoriumi (-e).

2022-08-13TV3 ieško sporto žurnalisto – žinių laidų vedėjo ir vaizdo redaktoriaus - montuotojo

TV3 ieško sporto žurnalisto – žinių laidų vedėjo ir vaizdo redaktoriaus - montuotojo TV3 žinių komanda ieško pastiprinimo! Daugiau apie pozicijas sužinosite čia: tv3.lt/karjera, o jūsų cv lauksime adresu cv@tv3.lt

2022-08-10Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnyba ieško teisininko

Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnyba ieško teisininko • Mūsų teisininkų komanda ieško pastiprinimo!

2022-08-05Lietuvos nacionalinis muziejus Ieško viešųjų ryšių specialisto (ės)

Lietuvos nacionalinis muziejus Ieško viešųjų ryšių specialisto (ės).

2022-08-05BeCreatives ieško vaizdo įrašų redaktoriaus (-ės)

BeCreatives šiuo metu ieško komandos draugo (-ės) nuotolinei vaizdo įrašų redaktoriaus (-ės) pozicijai. Vaizdo įrašų redaktorius dirbs su keliais klientais ir nuosekliai pristatys pakartotinį arba naują vaizdo įrašų turinį.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media