2024 m. liepos 14 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Skelbimai

*print*

Archyvas

 

2024-04-07LRT ieško Tautinių bendrijų grupės vadovo (-ės)

LRT – gilias tradicijas turinti didžiausia ir moderniausia žiniasklaidos grupė Lietuvoje, kviečia prisijungti Tautinių bendrijų grupės vadovą (-ę). Būsite atsakingas (-a) už Tautinių bendrijų grupės, kuriančios turinį rusų, lenkų, ukrainiečių kalbomis, koordinavimą ir vystymą.

2024-04-03Delfi ieško verslo žurnalisto (-ės)

Delfi nori pastiprinti savo komandą, ieško verslo žurnalisto (-ės).

2024-03-28Lietuvos istorijos žurnalo „Voruta“ pardavimo vietos

Lietuvos istorijos žurnalo „Voruta“ pardavimo vietos.

2024-03-10Vilniaus universiteto Filosofijos fakultetas ieško komunikacijos specialisto (-ės)

Šiuo metu Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto komanda kviečia prisijungti Komunikacijos specialistą (-ę).

2024-02-29LRT ieško Verslo grupės žurnalisto (-ės)

LRT – gilias tradicijas turinti didžiausia ir moderniausia žiniasklaidos grupė Lietuvoje, kviečia prisijungti LRT.lt Verslo grupės žurnalistą (-ę) (terminuota darbo sutartis)

2023-12-19Medijų rėmimo fondas ieško patarėjo (os)

Paskelbtas konkursas Medijų rėmimo fondo patarėjo(os) pareigoms užimti. Paraiškos pateikimo terminas: 19-01-2024

2023-12-14Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba kviečia prisijungti prie jų komandos!

Jei domiesi žmogaus teisių apsauga ir lygių galimybių užtikrinimu visuomenėje, turi aukštąjį išsilavinimą ir ne mažiau 3 metų darbo patirtį komunikacijos ar viešųjų ryšių srityje, lauksime tavo laiško!

2023-07-25LNK Žinios prie savo komandos kviečia prisijungti Lietuvos aktualijų žurnalistą/-ę

LNK Žinios prie savo komandos kviečia prisijungti Lietuvos aktualijų žurnalistą/-ę. Siųsk savo CV el. paštu darbas@lnk.lt iki rugsėjo 1 d.

2023-07-14Aktualijų TV laida "7 Kauno dienos" (laidos eteris LRT Plius) ieško žurnalisto

Aktualijų TV laida „7 Kauno dienos“ (laidos eteris LRT Plius) ieško žurnalisto. Darbas - su paslaugų sutartimi. Darbo krūvis - per savaitę 1-2 reportažai. Konkretus darbo užmokestis pasirinktam kandidatui siūlomas atsižvelgiant į jo patirtį ir kompetenciją. Mes siūlome: galimybę dirbti tiek iš namų, tiek iš biuro, priklausomai nuo poreikių. galimybę nuolat mokytis ir tobulėti.

2023-07-12Paskelbtas konkursas į ŽEIT viešosios informacijos stebėsenos ir ekspertizės skyriaus vyriausiojo (-jos) specialisto (-ės) pareigas

Paskelbtas konkursas į ŽEIT viešosios informacijos stebėsenos ir ekspertizės skyriaus vyriausiojo (-jos) specialisto (-ės) pareigas SKELBIMAS GALIOJA IKI: 2023-07-26

2023-07-02Agroverslo portalas www.agrobite.lt ieško budinčiojo redaktoriaus

Agroverslo portalas www.agrobite.lt ieško budinčiojo redaktoriaus dviem dienoms per savaitę (pirmadieniams ir penktadieniams). Darbo pobūdis – informacijos srauto sukėlimas (kai kada su minimaliu redagavimu) į portalą (apie 20 žinių, straipsnių per dieną). Darbas nuotolinis. Atsiskaitymas už jį – pagal individualios veiklos pažymą. Tai puiki galimybė atsakingą požiūrį į žurnalistiką turintiems žmonėms, vertinantiems interaktyvų darbą. Rašyti info@agrobite.lt.

2023-04-29Kviečiame teisininkus prisijungti prie Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybos komandos!

Kviečiame teisininkus prisijungti prie Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybos komandos! Šiuo metu ieškome dviejų teisininkų.

2023-04-24Delfi ieško sporto žurnalisto(-ės)

Delfi sporto skyrius ieško naujo kolegos (-ės). Darbo aprašymas: sporto skyriaus naujienų rengimas, redagavimas ir publikavimas; vertimų parengimas.

2023-04-16LRT.lt ieško laisvalaikio temų žurnalisto (-ės)

LRT – gilias tradicijas turinti didžiausia ir moderniausia žiniasklaidos grupė Lietuvoje – kviečia prie portalo LRT.lt komandos prisijungti Laisvalaikio temų žurnalistą (-ę).

2023-03-29LRT ieško informacinių programų vedėjo (-os)

LRT – gilias tradicijas turinti didžiausia ir moderniausia žiniasklaidos grupė Lietuvoje kviečia prie TV Naujienų tarnybos laidos „Labas rytas, Lietuva“ komandos prisijungti informacinių programų vedėją (0,5 etato).
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media