2020 m. liepos 15 d., Treciadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Sukaktys, jubiliejai

*print*

Archyvas :: Kolegos Alfonso Čepausko jubiliejinė paroda - Šilutėje

2020-03-11
 
LŽS Senjorų klubo nario, dailininko ir žurnalisto Alfonso Čepausko jubiliejinė grafikos paroda "Kūrybos panorama", pradėjusi kelionę iš "Arkos" galerijos pabuvojo Skaudvilės kultūros namuose, Tauragės kultūros centre, Klaipėdos I. Simonaitytės viešojoje bibliotekoje ir Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje. Kovo 13 dieną paroda atidaroma Šilutės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje. Paroda veiks iki balandžio mėn. pradžios.
Dviejų dalių ekspozicijoje - ankstyvoji ir pastarųjų metų kūryba. Ankstyvosios kūrybos lino, kartono raižiniuose kaimo gyvenimo, lietuvių mitologijos, gimtinės legendų, senosios architektūros, gamyklų įvaizdžiai ("Erdvi ganykla", "Užburtas langas". "Laboratorija"), 
Pastarųjų metų kūryba susiformavusi į skaitlingus ciklus atskleidžia istorinius įvykius ir LDK asmenybių veiklą, pamario gyventojų buitį, pamąstymus apie gyvenimo kelią, prasmę (Karšuvos mitas", "Mūsų karaliai", "Sakmė apie kuršius", "Ave vita"). Yra ekslibrisų, autorinės termofolijos technikos ir kitokių kūrybos pavyzdžių. 
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020-03-11 16:09
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media