2024 m. birželio 12 d., Treciadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Televizija

*print*

Archyvas :: Skaistė Semenikė: „Socialiniuose tinkluose yra labai daug vaidybos ir netikrumo“

2020-01-30
 
Nuotraukos autorius: tomasfoto.lt

Nuotraukos autorius: tomasfoto.lt

Prieš daugiau nei dešimtmetį viename realybės šou išgarsėjusi ir jį nugalėjusi Skaistė Semenikė šiandien nė kiek neprimena tuomet televizoriaus ekranuose matytos merginos. Moteris save atrado tapyboje ir džiaugiasi per dvejus metus surengtomis net 4-iomis sėkmingomis parodomis.
Šį šeštadienį TV3 televizijos kulinarinių pokalbių laidoje „Virtuvės istorijos" Skaistė Semenikė stos į dvikovą prieš savo gerą bičiulę, drabužių dizainerę Mildą Grikšaitę-Jankuvienę. Kuri menininkė gamina geriau, nuspręs jų draugas, tapytojas Kęstutis Jorudas.
Burtai lems taip, jog „Įranga restoranams" parduotuvėje įrengtoje studijoje Skaistė, kartu su laidos vedėja Ilona Juciūte, virs čili troškinį, o Milda, padedama iš Šri Lankos kilusio virtuvės šefo Dilano Dampellos Gamage, keps kiaulienos sprandinę su troškintomis daržovėmis.
„Man svarbu, kuri nugalės šiandien, labai norėčiau, kad nelaimėtų Milda", - azartiškai kovai bus nusiteikusi Skaistė. 
Stilinga ir charizmatiška Skaistė Semenikė prieš daugiau nei dešimtmetį išgarsėjo laimėjusi populiarų realybės šou. Tačiau šiandien ji - žinoma menininkė, kurios paveikslus žino ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Maža to, Skaistė itin altruistiška ir jau trečius metus savanoriauja „Valakupių socialinių paslaugų namuose" bei savo brangiu laiku dalinasi su tais, kuriems to labiausiai reikia.
„Iki šiol kartais negaliu suvokti, kaip praeitais metais pardaviau 76 paveikslus, kiti per metus gal tiek net nenutapo. Šiandien galiu džiaugtis jau net 4-iomis asmeninėmis parodomis. Susilaukiau labai daug lankytojų, nes padariau parodą, kurioje nebuvo jokių VIP pakvietimų ar išskirtinių svečių, joje galėjo lankytis visi žmonės, kurie to norėjo", - atviraus Skaistė.
Paklausta, iš kur semiasi įkvėpimo, moteris tikina jį randanti kasdieninėje veikloje, kartais net mažiausiai tikėtinose vietose. Tačiau Skaistė pastebi, jog socialinių tinklų erdvėje - itin daug apsimestinumo ir vaidybos, ko ji, savo kūryboje, siekia išvengti.
„Mane įkvepia labai daug kas. Ryte net įsijungus socialinius tinklus galiu rasti įkvėpimo. Nesu iš tų menininkų, kurie laukia aplankančios mūzos, nevaidinu menininko. Šiais laikais socialinėje erdvėje labai daug vaidybos, o aš esu paprastas žmogus, kuris turi šiek tiek gabumų ir labai daug fantazijos", - pasakos menininkė.
Nepaisant atvirų pokalbių, laidoje laukia ir arši kulinarinė dvikova. Paklaustos, kaip susipažino, laidos viešnios neslėps, jog bendrą kalbą rado kone iškart, o draugystės pamatas - bendri talentai.
„Mus, matyt, suvedė meilė menui. Tačiau turiu istoriją, kurios niekada niekam dar nepasakojau. Prieš prasidedant praėjusiems metams, susikūriau tokį planą-svajonę. Skaistės paveikslas buvo vienas iš mano metų tikslų. Tuo metu jos net nepažinojau ir net nežinojau, kas ją gali pažinoti. Na, o šiandien jau galiu džiaugtis namus puošiančiu jos paveikslu", - pasakos Milda.
Šiuolaikinės mados dizaino studijos „Mild' Power" įkūrėja Milda Grikšaitė-Jankuvienė meilę madai intuityviai jaučia nuo vaikystės. Apskritai Milda - universali kūrėja, todėl meistriškai įgyvendina tiek konceptualius, tiek proginius, tiek sportinius dizaino sumanymus.
„Stengiuosi būti nuoširdi, kurti tai kas man patinka, kas man yra įdomu. Stengiuosi savo kūryboje paanalizuoti man aktualius klausimus, pomėgius, prisiminimus. Žinoma, seku tendencijas, tai yra neišvengiama, bet nesistengiu daryti to, kas yra labai madinga. Galbūt tas ypatingumas ir yra, jog ieškau visuomet savitumo", - pasakos Milda.
Po itin kruopštaus laidos viešnių su didelių atsidavimu ir meile pagardintų patiekalų gaminimo laukia lemiamas verdikto momentas, kurio teisėjas - tapytojas Kęstutis Jorudas. Paklaustas, kaip tos pačios srities menininkams pavyksta išlikti draugais, vyras tikina įžvelgiantis daugiau naudos nei konkurencijos.
„Nėra laiko net konkuruoti, kadangi gyvenimas ir taip yra per trumpas. Žmonės, užsiimantys ne ta pačia veikla, neduoda įvertinimo tokio, kokį tu jį gauni iš vadinamojo konkurento", - pasakos tapytojas.
Kokiais projektais šiai dienai gyvena menininkė Skaistė Semenikė, kokiais patiekalais vyras lepina drabužių dizainerę Mildą Grikšaitę-Jankuvienę ir kuri laidos viešnia gamina geriau - paaiškės jau šį šeštadienį 8:30 val. laidoje „Virtuvės istorijos".
Televizijos žiūrovų pamėgta kulinarinių pokalbių laida „Virtuvės istorijos" vienuoliktą sezoną pasitiko atsinaujinusi. Naujoje „Įranga restoranams" studijoje virs dar aršesnės ir azartiškesnės žinomų Lietuvos šeimų bei jų artimiausių bičiulių kulinarinės kovos. Į dvikovą stos ne tik laidos herojai, bet ir jos vedėjai - kulinarei Ilonai Juciūtei pirštinę metą jau 10-ajame sezone savo jėgas ir gabumus parodęs, iš Šri Lankos kilęs virtuvės šefas Dilanas Dampella Gamage. Jiedu su žiūrovais pasidalins ne tik puikiais receptais, bet ir naudingais kulinariniais patarimais. Geriausi pokalbiai gimsta virtuvėje, todėl kaskart patiekalų gamybą lydi atviros ir nuoširdžios istorijos, o galiausiai į studiją atvykęs trečiasis laidos svečias turi ne tik išrinkti skanesnį patiekalą, bet ir atspėti jį pagaminusį kulinarą.

„Virtuvės istorijos" - šeštadieniais, 8:30 val. per TV3!

 


Auksė Šapelytė
TV TOPAS 
Projektų koordinatorė
aukse@tvtopas.lt
aukse.sapelyte@gmail.com
+370 67547808

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020-01-31 15:57
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media