2024 m. liepos 21 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Televizija

*print*

Archyvas :: Saugirdas Vaitulionis: „Socialiniai tinklai pakeitė žaidimo taisykles“

2022-08-19
 
Viliaus Raševskio nuotr.

Viliaus Raševskio nuotr.

Jau daugiau nei du dešimtmečius pramogų pasaulyje besisukantis žinomas komunikacijos specialistas, nuomonės formuotojas, renginių organizatorius ir žurnalo vyrams „L'Officiel Hommes" redaktorius Saugirdas Vaitulionis puikiai išmano ne tik fasadinę įžymybių gyvenimo pusę, bet ir užkulisius. Apie juos vyras šneka atvirai ir be užuolankų tikina, kad socialiniuose tinkluose prikauptų sekėjų skaičius ne visuomet atspindi iš tiesų kuriamą ir daromą įtaką.
Vasarai skaičiuojant paskutiniuosius savaitgalius, Lietuvos ryto TV žiūrovų šeštadienis prasidės su ryto ritualu tapusia gyvenimo būdo laida „Pokalbiai prie jūros. Atostogų ritmu", kurioje kaskart širdis ir sielas atviram pašnekesiui atveria žinomi šalies pramogų, mados ir verslo pasaulio žmonės. Laidos vedėja, aktorė, moteriškos filosofijos „Pasimatuok jūrą" įkūrėja Justė Zinkevičiūtė žada, jog ir šią vasarą netrūks intriguojančių bei atvirų pokalbių apie gyvenimą, darbus ir poilsį kartu su žinomais pramogų, mados ir verslo pasaulio žmonėmis, o atostogų ritmo akiračiui praplėsti, laidoje vien kurortais prie jūros nebus apsiribota, aplankant ir kitas Lietuvos vietas, kur atostogauja šalies garsenybės.
Šį šeštadienį atostogų ritmas nukels į poilsiautojų pamiltą saulėtą Palangą, kur vasaros sostine tituluojam kurorte ilsisi komunikacijos specialistas, nuomonės formuotojas, žurnalo redaktorius, renginių organizatorius, namų kvapų kūrėjas, arba tiesiog itin veiklus žmogus - Saugirdas Vaitulionis. Visai neseniai vyras ryžosi ypatingam pirkiniui ir Palangoje įsigijo atostogų būstą, kuris leis dar daugiau laiko paleisti prie jūros. Ironiška, jog ne taip seniai šio miesto, kaip sako pats Saugirdas, jis katastrofiškai nemėgo.
„Neslėpsiu, aš Palangos nekenčiau, bet per pastaruosius penkerius metus, ji labai užaugo kaip kurortas, o ta dalis nuo Basanavičiaus gatvės link Birutės parko man yra fantastinė. Kunigiškiuose po truputį jau dygsta įsigytas namas, kur su draugais būsime kaimynai. Gavosi labai puikus ir juokingas projektas, kad juokaujame, jog nebe namus, o gatvėm perkam. Per karantiną, kai sustojo renginių pasaulis, atsirado daugiau laiko draugams, tačiau dabar mes vėl labai retai matomės, todėl kai turėsime bendrus namus - būsim priversti susitikinėti", - laidoje pasakos vyras.
Tačiau kol atostogoms skirtas būstas dar statybų procese, Saugirdas poilsio minutes leidžia sanatorijoje „Gradiali". Tokios atokvėpio akimirkos vyrui kaip niekad brangios, mat pastoviai besisukant tarp daugybės darbų ir projektų, pailsinti tiek kūną, tiek protą tampa net gyvybiškai svarbu.
„Kiek gėdinga, jog jau rugpjūčio pabaiga, o aš pirmą kartą šią vasarą atvažiavau prie jūros, todėl šiandien rytą pradėjau nuo masažo, vietoj pusryčių. Įprastai stengiuosi suderinti darbą ir poilsį, nes nuvarytus arklius nušauna ir negali dirbti 24/7, nes tuomet tiesiog galva nebedirba normaliai", - atviraus Saugirdas.
Namų kvapus kuriantis, įspūdingus renginius organizuojantis, mados žurnalą redaguojantis ir dar begalę kitų veiklų užsiimantis vyras išties nesibaimina sunkaus ir nuolatinio darbo. Negana to, savo atvira nuomone socialinėje erdvėje besidalinantis vyras yra subūręs tūkstančius sekėjų, kurie mano žinantys apie jį viską. Visgi, pats Saugirdas sako, jog tai tėra iliuzija, mat kasdieninio gyvenimo akimirkomis dalinasi tik tiek, kiek pats to nori, o vadinamąją žvaigždžių liga prasirgo daug anksčiau, nei tapo visiems žinomu.
„Pažįstu žmones, kurie iš „Instagram" pasidarė milijoninius pelnus, bet dėl to reikia labai daug dirbti. Man tai niekada nebuvo darbas, jame dalinuosi savo kasdienybe tuomet, kai pats tą noriu daryti. Su metais aš supratau, jog noriu pats spręsti, kiek noriu įsileisti svetimus žmones į savo gyvenimą. Manau, kad absoliučiai visi, kurie yra išlindę į viešumą, visada praeina žvaigždžių ligos etapą. Dažniausiai ji pasireiškia, kai visiškai nėra dėl ko. Mane tai užklupo kai dirbau dar Panevėžio televizijoje ir kartą per savaitę mane per ją parodydavo. Dabar tai atrodo taip kvaila", - šeštadienio laidoje prisipažins vyras.
Net jeigu pats Saugirdas savo veiklos socialiniuose tinkluose nelaiko darbu, pramogų pasaulio užkulisius puikiai išmanantis vyras nemėgina paneigti to fakto, jog socialiniai tinklai šiai dienai yra patapę neatsiejamu kanalu žinomumo kelyje. Tačiau, anot Saugirdo, vien tai, koks skaičius figūruoja prie sekėjų žymos, dar neparodo tikrosios žinomo žmogaus formuojamos nuomonės.
„Socialiniai tinklai labai pakeitė žaidimo taisykles. Jei seniau turėjome žvaigždes, kurios žiba nuo žurnalo viršelių ar laidose ir buvo tokios tolimos bei sunkiai pasiekiamos, tai socialiniai tinklai žinomus žmones labai priartino. Tačiau sekėjų skaičius visiškai neatspindi jų daromos įtakos. Gali žiūrėti į gražius paveiksliukus, bet ar tau įdomu, ką tas žmogus sako? Dažniausiai ne. Yra žmonės, kurie sekami, nes turi gražių nuotraukų ir yra tie, kurie sekami, nes turi ką pasakyti", - tvirta nuomone dalinsis Saugirdas.
Kokia veikla Saugirdui Vaitulioniui yra arčiausiai širdies, kaip tarp daugybės darbų rasti laiko poilsiui ir koks yra gerų atostogų receptas - visi atsakymai jau šį šeštadienį, 8:30 val. per Lietuvos ryto TV!
„Pokalbiai prie jūros. Atostogų ritmu" - tai gyvenimo būdo laida, pulsuojanti žinomų Lietuvos žmonių atostogų ritmu. Prodiuserės Gintarės Kreipavičiūtės kuriamoje laidoje - vis naujas pašnekovas su dar negirdėtomis atostogų ir gyvenimo istorijomis, atgimstančiomis vaikštant prie jūros, mėgaujantis saulės spinduliais paplūdimyje, ragaujant gardžiausius pajūrio restoranų patiekalus, važinėjant dviračiais, uoste skaičiuojant bures, plaukiojant jachtoje ar kur kitur, kur nuves pats pokalbis!
„Pokalbiai prie jūros. Atostogų ritmu" - šeštadieniais, 8:30 val. per Lietuvos ryto TV.
Auksė Šapelytė
aukse.sapelyte@gmail.com
+370 67547808
Paskutinį kartą atnaujinta: 2022-08-23 11:12
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media