2017 m. gegužes 27 d., Šeštadienis

Televizija

*print*

Archyvas

 

2017-05-07Skelbiami pirmieji veidai, dirbsiantys naujajame „Lietuvos balso“ sezone

„Netrukus tapsime neeiliniais muzikos ir balso, nuomonių ir pojūčių, nusivylimo ir džiaugsmo, laisvės ir baimės, ašarų ir šypsenų oazės liudininkais. Tapsime sirgaliais, gerbėjais, ištikimai laukiančiais ir palaikančiais talentingus įvairaus amžiaus atlikėjus“, - apie naująjį „Lietuvos Balso“ sezoną atsiliepia Rosita Čivilytė.

2017-04-14Živilei Kropaitei – dar vienas televizinis iššūkis: nauja laida

Nuo šiol kiekvieną antradienio vakarą LRT žurnalistė su profesionalių redaktorių komanda ieškos įdomesnių, negirdėtų pašnekovų, kitu kampu žvelgs į tai, kas aktualu kiekvienam. „Žinau, kad jei man kas nors būna įdomu ir į ką nors įdedu daug juodo darbo ir širdies, galiausiai tai pasidaro įdomu ir kam nors kitam. O šįsyk man įdomu net labai”, – ambicijų neslepia naujos laidos vedėja Živilė Kropaitė.

2017-04-02Už religijų įvairovės puoselėjimą apdovanota LRT KULTŪROS laida

LRT KULTŪROS laida „Anapus čia ir dabar“ pagerbta ketvirtą kartą surengtuose Nacionaliniuose lygybės ir įvairovės apdovanojimuose. Laidos kūrėjui Algirdui Acui įteiktas apdovanojimas už religijų įvairovės sklaidą. Laidoje nagrinėjamos su žmogaus teisėmis susijusios temos.

2017-03-28Televizijoje – nauja medicinos laida su daktare I. Pivoriūniene priešakyje

Beveik tris dešimtmečius televizijoje dirbanti gydytoja ir sveikatos laidų vedėja Irena Pivoriūnienė žiūrovams ir vėl parengė staigmeną. Jau netrukus eteryje pasirodys nauja TV8 sveikatos laida – „Sveikatos medis“.

2017-03-21Televizijos 60-mečiui - naujas LRT šou „60 akimirkų"

Garsiausi televizijos ir Lietuvos žmonės, kartas užauginę muzikos kūriniai, lydėję žiūrovus visus šešis televizijos gyvavimo dešimtmečius, unikalūs vaizdo įrašai iš LRT Aukso fondo ir istorijos, slypinčios už jų, – naujajame LRT projekte „60 akimirkų“ jau nuo kovo 25-osios šeštadienio vakarais 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

2017-03-17„Labas. Čia LRT”: mylimiausi LRT vedėjai lankys žiūrovus jų namuose

Esate ištikimas LRT TELEVIZIJOS žiūrovas? Turite mylimiausią laidos vedėją? Svajojate jį/ją pasikviesti į svečius? Visa tai įmanoma! Anketoje (http://www.lrt.lt/labasciaLRT) įrašykite vedėjo, kurį norėtumėte pasikviesti į svečius, vardą ir pavardę. Jūsų noras taps realybe, kai vedėjas ar vedėja pasibels į jūsų namų duris su laida „LABAS. ČIA LRT“.

2017-03-08Į TV3 sugrįžta laida „Pakartok!“: mylimi šalies aktoriai ir naujas vedėjas

Populiarusis parodijų šou „Pakartok!“ grįžta į televizijos eterį! Aktoriai įsikūnys į aktualiausius šių dienų herojus, ryškiausias pramogų pasaulio, politikos žvaigždes. Iki ašarų juokinantys pasirodymai, šmaikščios profesionalios komisijos pastabos ir mylimiausi Lietuvos aktoriai – visą tai žada atsinaujinęs TV3 projektas „Pakartok!“.

2017-02-28LRT nominuota penkiose LOGIN 2017 apdovanojimų kategorijose

Praėjusieji 2016-ieji Lietuvos nacionaliniam transliuotojui buvo technologinio proveržio metai. Daugelį LRT inovacijų jau spėjo įvertinti ne tik žiūrovai, klausytojai ir interneto vartotojai, bet ir profesionalai. Už pastarojo laikotarpio interneto projektus LRT nominuota net penkiose didžiausio Baltijos šalyse technologijų ir inovacijų festivalio LOGIN 2017 apdovanojimų kategorijose.

2017-02-16Atidaryta moderniausia Baltijos šalyse LRT TELEVIZIJOS žinių studija

Valstybės atkūrimo dieną, Vasario 16-ąją, Lietuvos nacionalinis transliuotojas pasveikins žiūrovus iš naujosios, moderniausios Baltijos šalyse žinių studijos. Nuo 9 valandos iš čia pirmoji tiesiogiai transliuos laida „Labas rytas, Lietuva“. Studija inauguruota valstybės dienos išvakarėse, vasario 15 d. Renginį vedė robotas NAO, buvo priastatytos atnaujintos visų LRT TELEVIZIJOS naujienų laidų – „Labas rytas, Lietuva“, „Laba diena, Lietuva“, „Šiandien“, „Panorama“ ir „Savaitė“ vinjetės. Iš esmės atnaujinti žinių studiją, įskaitant techniką, įrangą, vizualiką, ventiliacijos sistemų įdiegimą ir pan., kainavo apie milijoną eurų.

2017-02-10Edita Mildažytė pristato naują laidą „Lietuvos kolumbai“

LRT pradejo rodyti Editos Mildažytės rengiamą dokumentinių laidų ciklą „Lietuvos kolumbai“, skirtą Lietuvos valstybės šimtmečiui paminėti.

2017-02-10Asta Stašaitytė- Masalskienė pasirodys netikėtame amplua

Laidų ir renginių vedėja Asta Stašaitytė – Masalskienė netrukus ners į dar vieną naują projektą – žinoma moteris taps vasario 12 dieną startuosiančio antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“ komisijos nare. Projekte bus ieškoma ne tik geriausiai dainuojančių, bet ir artistiškiausių atlikėjų antrininkų Lietuvoje.

2017-01-27D. Gutauskienė ir T.Rimgaila tapo naujo šou vedėjais: prie kūrybinio laidos proceso prisidėjo ir pati Laisva

Po sėkmingo „Muzikinės kaukės“ sezono, BTV eteryje šeštadieniais debiutuoja naujas muzikinis šou ir netikėtas vedėjų duetas. Dar niekur nerodytą, visiškai naują projektą „Muzikinis iššūkis“ ves Donata Gutauskienė-Laisva ir Tadas Rimgaila. „Pirmą kartą tapsiu laidos vedėja. Jaučiuosi drąsiai. Nekantrauju savo jėgas išbandyti naujoje srityje“, - džiaugsmo neslėpė Laisva, o jai pritarė ir Tadas, kuriam laidos vedimas taip pat taps nauja patirtimi. „Muzikinis iššūkis“ – jau sausio 28 dieną per BTV.

2017-01-24Netikėta: Tomas Langvinis keičia Mantą Stonkų

Pagal tarptautinį formatą rengiama laida „Blogiausias Lietuvos vairuotojas” grįžta į televizijos ekranus. Antrąjį sezoną per LNK pradedanti laida žada dar daugiau kvapą gniaužiančių automobilių avarijų, blogiausių vairuotojų vargų, nevaldomų emocijų ir staigmeną laidos žiūrovams – naują vedėją. Naujajame sezone dalyvių ir žiūrovų laukia akibrokštas – prie laidos vedėjo vairo stoja TV žiūrovams ir radijo klausytojams pažįstamas sporto žurnalistas Tomas Langvinis.

2017-01-17LRT išdalino tradicinius „Oskarus“ – „Auksines bites“

Pirmadienio vakarą (sausio 16 d.) jau šešioliktą kartą buvo išdalintos nacionalinio transliuotojo „Auksinės bitės“. Darbščiausiems LRT darbuotojams atiteko keturiolika skulptoriaus Romualdo Kvinto autorinių darbų.

2016-12-28LRT TELEVIZIJOS žaidimo „Kas ir kodėl?“ trečiame sezone – naujas vedėjas (1)

Naujuoju „Kas ir kodėl?“ flagmanu nuo sausio 2−osios taps iki šiol televizijos ekranuose nematytas, tačiau radijo klausytojams puikiai pažįstamas teisininkas, diplomatas Darius Jurgelevičius.

2016-12-23Audrius Siaurusevičius: 2016-ieji – LRT technologinio proveržio metai (1)

„2016-ieji – LRT technologinio proveržio metai“, – teigė LRT generalinis direktorius Audrius Siaurusevičius, gruodžio 20 dieną vykusiame LRT tarybos posėdyje pristatydamas svarbiausius praėjusių metų pokyčius nacionaliniame transliuotojuje. Pokyčius įgyvendinti padeda ir vienas pažangiausių Europoje LRT finansavimo modelis.

2016-12-19Naujos gyvenimo būdo laidos „Raudonas kilimas“ vedėja tapo Vaida Skaisgirė

Iš karto po naujųjų metų, sausio 1-osios vakarą, TV3 eteryje pasirodys nauja gyvenimo būdo laida „Raudonas kilimas“, kurios vedėja tapo prodiuserių kompanijos „Videometra“ komunikacijos vadovė Vaida Skaisgirė. Daugiau nei prieš metus televizijos eteryje kaip projektų ir laidų vedėja debiutavusi moteris po kelių mėnesių pertraukos vėl stojo prieš televizijos kameras. „Gyvenimas – neišsemiamas temų šaltinis“, – įsitikinusi naują gyvenimo būdo laidą vesianti moteris.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media