2024 m. birželio 20 d., Ketvirtadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Televizija

*print*

LNK: Arnas Švilpauskas palieka laidą „KK2“

2024-05-24
 
Arnas Švilpauskas / Facebook nuotr.

Arnas Švilpauskas / Facebook nuotr.

Artėjant vasarai laidoje „KK2" kaip niekad daug pokyčių. Prieš keletą dienų paaiškėjo, kad laidą palieka vedėja Justė Žičkutė-Lukošaitenė, o dabar paskelbta, kad joje neliks ir reporterio Arno Švilpausko.
Apie pokyčius A. Švilpauskas pranešė feisbuke.
„Šiandien, po keturių įsimintinų metų darbo, atsisveikinu su „KK2" laida. Keturis sezonus dirbau su tikra profesionalų komanda. Tai buvo nepakartojama patirtis! Noriu padėkoti Sauliui Bartkui ir Domininkui Ramonui už pasitikėjimą! Ačiū, kad mane priėmėt į „Be Tabu" šeimą! Tai buvo ypatingi ir, profesine prasme, tobulėjimo metai! Net nemėginsiu nupasakoti, kokius šaunius kolegas turėjau. Aš vis dar manau, kad nufilmavus mūsų ofiso darbo dieną, būtume susukę geriausią realybės šou. Marius Zaremba, Evelina Pa, Donata Laisva Edita Stanevičiūtė - taip ir toliau laikykit tempą ir aukščiausius reitingus!
Paskutinį kartą atnaujinta: 2024-05-26 11:28
 
Share |
 

Komentarai (1)

Jūsų el. paštas

Arnoldas

2024-05-31 12:43

Ir gerai, kad Arnas palieka KK2 laidą. O tai gaila žmogaus-devyndarbio. Vis bijodavau, pergyvendavau, kad tik žmogus kojos nenusilaužtų bebėgiodamas po darbovietes. Ir KK2 laida LNK televizijoje, ir Relakso radijo laidų vedimas, ir dainų kūrimas bei atlikimas, ir koncertai bei kita veikla. Pailsėk, žmogau,iš devynių amatų dešimtas gali būti badas, kaip sakydavo senoliai.

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media