2023 m. rugsejo 22 d., Penktadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Užsienio naujienos

*print*

Archyvas :: Šokių šentė Argentinoje „Ten, kur Nemunas banguoja“ įvyks gruodžio 17 dieną. Kviečiame!

2022-01-02
 
Gerbiami žurnalistai ir spaudos atstovai, Argentinos lietuvių kultūros ir savišalpos draugijos „Nemunas" valdyba ir Ruošos komitetas informuoja, kad Šokių Šventė Argentinoje „Ten, kur Nemunas banguoja", organizuojama tautinių šokių kolektyvo „Nemunas" 50-mečio proga, įvyks 2022 m. gruodžio mėn. 17 d. Beriso mieste. Renginys jau yra patvirtintas.
Jūs jau galite aplankyti mūsų atnaujintą „Nemuno" draugijos svetainę, kurioje pateikiama visa reikalinga informacija apie Šokių Šventę Argentinoje „Ten, kur Nemunas banguoja":
https://www.nemunasarg.com/
Svetainėje galite rasti informaciją apie Ruošos Komitetą, Kūrybinį Komitetą, taip pat apie Šokių Šventės savaitės renginius ir atvykimo sąlygas. Taip pat skelbsime informaciją apie atvykimo į Argentiną sąlygas dėl Covid-19 pandemijos.
Prašau, visi lietuvių šokių kolektyvai ir ansambliai, kurie jau užsiregistravo dalyvauti 2021, patvirkite vėl Jūsų dalyvavimą su informacija apie kolektyvą/ansamblį. Laukiame informacijos iki 2022 m. kovo mėn. 11 d.
Registracijoje yra keturios kategorijos, kuriose galite užsiregistruoti: vaikų, jaunimo, vidutinio ir suaugusių šokių kolektyvai. Dar primename, kad Šokių šventė įvyks ansamblių vakaro formatu.
Šokių šventės Argentinoje 2022 m. rėmėjai yra Lietuvos Kultūros Taryba, Lietuvos Nacionalinis Kultūros Centras, Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija, Lietuvių Fondas (JAV), Tautos Fondas, ir Beriso miesto savivaldybė.
Norėdami gauti daugiau informacijos kreipkitės el. paštu: draugija@nemunas.org
Prasmingų ir laimingų 2022 metų!

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2022-01-04 12:14
 
 

Komentarai (2)

Jūsų el. paštas

Jurgis

2022-12-05 15:34

Jeigu kviečiate, tai gal bus specialus LŽS lėktuvas? Mielai paskristume į tokią šventę, kaip į vaižgantines.

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media