2024 m. liepos 17 d., Treciadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Žiniasklaida Lietuvoje

*print*

Archyvas :: DALYVAUK: kviečia videominiatūrų festivalis-konkursas „Žiūrėk laisvai 2009“

2009-08-03
 

Startuoja tradicinis videominiatiūrų festivalis-konkursas “Žiūrėk laisvai-2009”, kurį kasmet rengia Lietuvos žurnalistų sąjungos Televizijos operatorių klubas.

Šiemet šio tradicinio festivalio-konkurso rengėjai pasirinko netradicinę temą – „Akiratyje žmogus“. Konkurso tikslas – sukurti, įvertinti ir visuomenei pristatyti reklaminio žanro videominiatiūras, keliančias šių dienų aktualijas bei išryškinančias žmogiškąsias vertybes.

Visi operatoriai, žurnalistai kviečiami aktyviai dalyvauti ir kurti videominiatiūras  iki 100 sekundžių trukmės, taip išreiškiant savo aktyvią poziciją bei požiūrį ne tik į visuomenei aktualius klausimus, bet ir pasiūlant jų sprendimo būdus.

 Už jas autoriams nebus sumokėta. Jos nesusietos su nė viena Vyriausybės programa. Už jų nesislepia nei politiniai, nei verslo interesai. Tai išskirtinis operatorių bei žurnalistų požiūris į socialinę reklamą, jos aktualumą bei naudą.

Konkurso organizatoriai laukia jūsų teminių filmukų iki šių metų spalio 31 dienos adresu:  Konkursui „Žiūrėk laisvai 2009”, Lietuvos žurnalistų sąjunga, S. Konarskio g. 49-301, 03123 Vilnius.

Festivalis vyks 2009 metų lapkričio mėn. Pasaulinės televizijos dienos proga kino centre „Skalvija“  (data bus tikslinama).

Smulkesnė informacija: el.paštu - evaldas@tvklubas.lt arba telefonu - 8-686 54 901.

 

Evaldas Petrauskas,

LŽS TV operatorių klubo pirmininkas
Paskutinį kartą atnaujinta: 2009-08-05 13:51
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media