2024 m. liepos 17 d., Treciadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Žiniasklaida Lietuvoje

*print*

Archyvas :: G.Statinis: “Ieškome naujos viršūnės”

2009-07-31
 
Nežinomo autoriaus nuotraukoje: ekspedicijos dalyviai (Gerimantas Statinis pirmas iš kairės antroje eilėje) ant Gedimino Akstino kalno viršūnės

Nežinomo autoriaus nuotraukoje: ekspedicijos dalyviai (Gerimantas Statinis pirmas iš kairės antroje eilėje) ant Gedimino Akstino kalno viršūnės

Liepos 19-ąją iš Vilniaus iškeliavę Lietuvos vardo tūkstantmečio paminėjimo ekspedicijos alpinistai, tarp kurių yra ir keliautojas, žurnalistas Gerimantas Statinis, vieną nežinomą Tian Šanio kalnyno viršūnę pavadins Lietuvos tūkstantmečio vardu.

 

Grupė alpinistų į Tian Šanio kalnyną išvyko ketindami pirmiausia įkopti į Gedimino Akstino kalną. Pasak keliautojo, LŽS kelionių ir pramogų klubo vadovo G.Statinio, vieno alpinizmo Lietuvoje pradininkų G. Akstino vardu pavadinta viršukalnė buvo lietuviškų pavadinimų kalnuose pradžia. Gerimantas pažadėjo vienoje iš Tian Šanio viršūnių iškelti ir klubo, ir Lietuvos žurnalistų sąjungos vėliavas.

Praėjus dešimčiai dienų nuo išvykimo Lzs.lt gavo kolegos Gerimanto žinutę, kaip sekasi ekspedicijos dalyviams. “Įkopėme į Gedimino Akstino viršūnę  labai sunkiomis sąlygomis, tačiau laimingai. Dabar ieškome naujos viršūnės, kurią pavadinsime Lietuvos 1000-mečio vardu. Tikiuosi, LŽS ir klubo vėliava plevėsuos ten.”

 

Ekspediciją organizuoja Lietuvos keliautojų sąjunga ir Lietuvos alpinistų asociacija.

 


Paskutinį kartą atnaujinta: 2009-08-05 14:08
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media