2023 m. rugsejo 24 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Žiniasklaida Lietuvoje

*print*

Archyvas :: Paskelbtas 2021 m. geriausių radijo ir televizijos laidų konkursas „Pragiedruliai“

2022-01-21
 
Juliana Dunovska,
Lietuvos radijo ir televizijos komisija

 

Š. m. sausio 19 d. Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau - LRTK) paskelbė geriausių 2021 m. radijo ir televizijos laidų konkursą „Pragiedruliai".
Šiuo konkursu LRTK, kaip visuomet, siekia paskatinti radijo ir televizijos laidų kūrėjus kurti kokybiškesnio ir įvairesnio turinio laidas. Šis tradicinis konkursas šiais metais paskelbtas jau dvidešimtą kartą.
Konkurse bus renkamos geriausios praėjusiais (2021-aisiais) metais pirmą kartą transliuotos radijo ir televizijos laidos.
Laidos bus vertinamos atsižvelgiant į jų aktualumą, išliekamąją ir meninę vertę, originalumą, poveikį ugdant kultūrines, bendražmogiškąsias, pilietines ir estetines vertybes bei darbo profesionalumą ir kūrybiškumą.
Kviečiame laidų kūrėjus aktyviai dalyvauti konkurse.
Asmenys, norintys dalyvauti konkurse, turi informuoti apie tai LRTK el. paštu pragiedruliai@rtk.lt. Gavus konkurso dalyvio prašymą, bus suteiktas slaptažodis bei vartotojo vardas, su kuriuo dalyvis galės prisijungti prie LRTK FTP serverio ir į atitinkamus aplankus įkelti „Pragiedrulių" konkursui skirtą medžiagą: laidos įrašą, laidos pristatymo įrašą (iki 90 sek.) ir lydraštį.
Teikiant laidą konkursui, laidos antraštėje turi būti nurodyta: tikslus laidos pavadinimas, programos pavadinimas, kurioje buvo transliuota laida, ir pilna transliavimo data. Laidos turi būti pateikiamos be „DRM" paslaugos, ne didesnės nei 1 GB apimties.
Prie kiekvienos laidos turi būti pateikiamas lydraštis, kuriame reikia nurodyti: laidos pavadinimą, laidos autorių vardus ir pavardes, laidos trukmę, televizijos ar radijo programą, kurioje buvo transliuota laida, transliavimo datą, kontaktinius duomenis bei trumpą laidos apibūdinimą.
Laidas konkursui gali siūlyti ir visuomenės atstovai elektroniniu paštu pragiedruliai@rtk.lt nurodydami tikslų siūlomos laidos pavadinimą ir televizijos ar radijo programą, kurioje ta laida buvo transliuota.
Medžiagą konkursui reikia pateikti iki 2022 m. vasario 28 d.
Plačiau su konkursu galite susipažinti konkurso nuostatuose, taip pat apie konkursą galite pasiteirauti telefonu +370 626 79032 arba el. paštu pragiedruliai@rtk.lt.

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2022-01-21 12:28
 
 

Komentarai (3)

Jūsų el. paštas

Vitalius Zaikauskas

2022-01-23 14:43

Pritariu Ritai dėl laidos vedėjos kikenimo.

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

Rita Aleknaitė

2022-01-23 14:17

Už džiazuojančią istoriją! (Vedėjai reiktų tik susivokti kur juoktis netinka...) Geros Bružo laidos.

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

Jurgis Paskočinas

2022-01-23 14:15

Sakyčiau, kad visai gera laida per Lietuvos radiją yra „Džiazuojanti istorija“. Originali, įdomi ir informatyvi.

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media