2024 m. liepos 17 d., Treciadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Žiniasklaida Lietuvoje

*print*

Archyvas :: Iš pareigų pasitraukia 15min.lt vyriausiasis redaktorius Raimundas Celencevičius

2020-11-14
 
Valdo Kopūsto / 15min nuotr. / 15min.lt vyriausiasis redaktorius Raimundas Celencevičius

Valdo Kopūsto / 15min nuotr. / 15min.lt vyriausiasis redaktorius Raimundas Celencevičius

Lapkričio 13 d. 15min.lt vyriausiasis redaktorius Raimundas Celencevičius savo Facebook paskyroje pranešė:

 

Ką gi, penktadienis, 13-a, tinkama diena pranešti: nutariau pasitraukti iš 15min vyriausiojo redaktoriaus pareigų. Pasitraukiu savo noru ir iniciatyva. Išeinu šalių susitarimu. Laikinai eisiu vyr. redaktoriaus pareigas tol, kol bus surastas naujas 15min vyr. redaktorius. Esu dėkingas, kad mano sprendimas buvo priimtas supratingai ir pagarbiai.
Tai tikrai ne šios dienos sprendimas. Išeiti nutariau dėl to, kad išsiskyrė požiūriai į bendrovėje pradėtus pokyčius. Pokyčius, kurių redakcijai reikia, apie kuriuos diskutuojant ir ieškant sprendimų dabar aktyviai dalyvauja ir žurnalistai, ir kiti portalo darbuotojai, gali daryti tik vyr. redaktorius, kuris turi ne tik žurnalistų, bet ir bendrovės vadovų pasitikėjimą. Tikiu, kad itin aukštai profesionalumo ir kokybės kartelę iškėlusiai 15min redakcijai labai intensyviame ir konkurencingame žiniasklaidos pasaulyje reikia naujo lyderio, turinčio dar daugiau ambicijų ir šiuolaikinių idėjų.
Traukiuosi ramus, nes esu įsitikinęs, kad aukščiausių standartų žurnalistika 15min portale yra ir bus prioritetas. Nes ši nuostabi žurnalistų komanda tiesiog negali dirbti kitaip.
Ačiū jums visiems, esantiems čia ir jau buvusiems, už šiuos nuostabius beveik dešimt metų kartu.
Daugiau - mūsų pranešime. Ir, beje, kandidatuokit, nes jūsų laukia viena geriausių Lietuvoje žurnalistų komandų. Mano galva, pati geriausia.
Dainiaus Radzevičiaus komentaras: 

 Nauji iššūkiai laukia daugelio kolegų artimiausiumetu. Iššūkį sau, savo buvusiems bendražygiams šiandien pasiūlė ir Raimundas Celencevičius. Jau dabar jis gali būti vadinamas legendiniu redaktoriumi. Jis pilnas jėgų, turi begalinę kantrybę ir dar daug neišnaudotų galimybių, o sukauptos patirtis užtektų net žymiai didesnei redakcijai vadovauti. Labai tikiuosi, kad taip ar panašiai netrukus ir nutiks. Raimundas kaip niekas kitas supranta žurnalistikos vertę, svarbą ir vietą žiniasklaidos verslo pasaulyje. Todėl jo įpėdiniui teks sunku užduotis - išlaikyti užtarnautą pasitikėjimą ir daug metų puoselėtotą redakcijos profesionalumą. Labai linkiu ir Raimundui, ir jo kolegoms dar ir dar kartą, dar daug kartų daryti tai, ką sugeba geriausia - pasakoti įdomias istorijas, paremtas faktais, tyrimais, nuomonėmis ir profesiniais standartais.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020-11-17 11:22
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media