2024 m. liepos 21 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Žurnalistų namuose

*print*

Archyvas :: LŽS Senjorų klubo išplėstiniame Tarybos posėdyje – aktualūs klausimai

2024-06-14
 
LŽS Senjorų klubo Taryba. Iš kairės sėdi – Alfonsas Kairys, Ipolitas Skridla, Loreta Nikolenkienė, Algirdas Matulevičius, Gerda Gudjurgienė, Vytautas Petras Vaitkus, stovi – Vytautas Žeimantas, Gediminas Končius ir Albertas Vaidila. 2019 m.

LŽS Senjorų klubo Taryba. Iš kairės sėdi – Alfonsas Kairys, Ipolitas Skridla, Loreta Nikolenkienė, Algirdas Matulevičius, Gerda Gudjurgienė, Vytautas Petras Vaitkus, stovi – Vytautas Žeimantas, Gediminas Končius ir Albertas Vaidila. 2019 m.

Loreta Nikolenkienė,
LŽS Senjorų klubo Tarybos narė
Birželio mėn. 12 dieną Žurnalistų namuose įvyko išplėstinis LŽS Senjorų klubo Tarybos posėdis. Buvo aptarta klubo veikla per pastarąjį laikotarpį. Klubo pirmininkas Ipolitas Skridla įvardijo pagrindinius renginius, kuriuos per šį laikotarpį organizavo Senjorų klubas. Tai klubo narių susitikimai su kandidatais į Lietuvos prezidentus Ignu Vėgėle ir Aurelijum Veryga, susitikimas,pokalbis Pilaitės bažnyčioje su kunigu Ričardu Doveika, Žurnalistų namuose - su Medardo Čioboto 3-jo amžiaus universiteto rektore Zita Žebrauskiene, Vilniaus rajono savivaldybėje - su rajono meru Robertu Duchnevičiumi.
Buvo palankiai įvertintos Senjorų klubo narių - dailininkų Kęstučio Šiaulyčio, Alberto Vaidilos ir Alfonso Čepausko meno parodos, surengtos Žurnalistų amuose.
Buvo pasveikinti ir pagerbti Senjorų klubo nariai - jubiliatai Albertas Vaidila, Laima Lingytė, Virgilijus Juodakis.
Klubo nariai buvo sveikinami jų gimtadienių progomis
Senjorai aktyviai dalyvavo leidybinėje veikloje. Išleista „Lietuvos žiniasklaidos enciklopedija", kurios sudarytojai-redaktoriai buvo trys Senjorų klubo nariai - Genovaitė Burneikienė, Juozapas Vytas Urbonas ir Vytautas Žeimantas. Šios enciklopedijos Redakcinėje kolegijoje irgi buvo trys Senjorų klubo nariai - Povilas Sigitas Krivickas, Ipolitas Skridla ir Domijonas Šniukas.
Buvo aptartos ir kitos LŽS Senjorų klubo narių leidžiamos knygos. Kolega Albertas Vaidila, pažymėdamas savo gražų jubiliejų, parengė spaudai savo knygą-meno albumą „100 žurnalistų portretų", kurioje bus sudėti jo per pastarąjį dešimtmetį sukurti žinomų ir mažiau žinomų žurnalistų portretai. Įžangą knygai (lietuvių ir anglų kalbomis) parašė kolega Vytautas Žeimantas.
LŽS Senjorų klubo Tarybos išvažiuojamame posėdyje, įvykusiame 2020 m. rugsėjo 3 dieną, Bubų kaime, jaukioje kolegos Gedimino Končiaus sodyboje, vienbalsiai buvo nutarta pradėti ruošti leidybai naują knygą „Žurnalistai senjorai". Ją sudaryti ir redaguoti buvo patikėta kolegai Vytautui Žeimantui.
Dabar jis informavo Tarybą, kad jau parengė spaudai knygą „Žurnalistai senjorai", kurioje aprašyta 120 mūsų klubo narių. Kiekvienam skirta po du knygos puslapius.
Naujoji knyga gausiai iliustruota, joje yra ir platus įžanginis kolegos Vytauto Žeimanto straipsnis „LŽS senjorų klubas: nuo kelio pradžios iki žengimo į ketvirtą dešimtį".
Tai bus trečioji knyga, skirta LŽS senjorų klubui. 2009 m. kolega Jonas Vėlyvis išleido knyga „Senjorai", 2018 m. kolega Alfonsas Kairys išleido knygą „Vilniaus senjorų žurnalistų klubas".
Naujas knygas „100 žurnalistų portretų" ir „Žurnalistai senjorai" leidžia leidykla „Trys žvaigždutės", kuriai vadovauja LŽS senjorų klubo narys, rašytojas Jeronimas Laucius. Beje, abiejų knygų dizainerė Jelena Malinovskaja irgi yra LŽS Senjorų klubo narė.
Buvo aptarti ir vidiniai klubo reikalai. Klubo pirmininko pirmasis pavaduotojas Alfonsas Kairys apgailestavo,kad nežiūrint jo pastangų trumpėja klubo narių sąrašas. Akcentavo savalaikės informacijos reikalingumą. Kalbėta ir apie LŽS nario mokesčio mokėjimą. Buvo nutarta paraginti kolegas visiems susimokėti LŽS nario mokestį.
Posėdyje buvo aptartos klubo veiklos perspektyvos. Kalbėjo ir teikė pasiūlymus Albertas Vaidila, Alfonsas Kairys, Ipolitas Skridla, Vytautas Žeimantas.
Išplėstiniame posėdyje dalyvavo LŽS pirmininko pavaduotojas Vytautas Kvietkauskas, kolegos Bronius Čekanauskas, Jeronimas Laucius ir Juozas Šalkauskas.
Nutarta „suteikti" klubo nariams nemokamas atostogas iki š. m. rugsėjo mėnesio.
Klubo pirmininkas Ipolitas Skridla padėkojo visiems už aktyvų dalyvavimą klubo veikloje, palinkėjo stiprios sveikatos ir gražių, kūrybingų atostogų.
Paskutinį kartą atnaujinta: 2024-06-14 14:34
 
 

Komentarai (4)

Jūsų el. paštas

Sigitas

2024-06-14 22:04

Po kruopščiai Loretuko N. išvardintų LŽS Senjorų klubo veiklų jų organizatoriai ir dalyviai tikrai nusipelno rimtų atostogų. Gerai, kad jas, naudodamasis savo autoritetu, gali NEMOKAMAI suteikti mūsų klubo prezidentas Ipolitas. Valio!!!

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

Vytautas

2024-06-14 14:37

Ir toliau tik pirmyn!

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

Loreta

2024-06-14 13:52

Gerų visiems atostogų, puikiai padirbėjome, nusipelnėme poilsio

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media