2024 m. balandžio 23 d., Antradienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

2024-04-22Kritinio mąstymo laboratorija: „Kaip pastebėti dezinformaciją/ Faktų tikrinimo receptai“. Kviečiame

Kritinio mąstymo laboratorija: „Kaip pastebėti dezinformaciją/ Faktų tikrinimo receptai“ vyks 2024 m. balandžio 26 d, 9.30 val. Žurnalistų namuose (Jogailos g. 11, 3 aukštas, Vilnius). Organizatoriai – MEDIAWISE, Co-funded by the European Union, Nepriklausomų kūrėjų gildija ir LŽS. Kviečiame.

2024-04-15NŽKA „Žurnalisto-kūrėjo“ apdovanojimas paskirtas Virgilijui Juodakiui. Sveikiname kolegą! (8)

Už viso gyvenimo profesinę veiklą, už pagarbą žurnalistikos profesijai, istorijai ir vertybėms Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos įsteigtas „Žurnalisto-kūrėjo“ apdovanojimas paskirtas žurnalistui, fotografui, pirmajam Lietuvos fotografijos istorikui, humanitarinių mokslų daktarui Virgilijui Juodakiui.
archyvas (951)  
 

2024-04-22Spaudos konferencija „Pirminiai imunodeficitai – nuosprendis ar galimybė?“

Sutrikus imuninės sistemos veiklai ligoniams tenka ilgus metus kankintis dėl nesibaigiančių infekcijų, o kartais net susirgti onkologine liga. Bet imuninę sistemą galima pagydyti arba kompensuoti tai, ko organizmui trūksta ir imunitetas pradės veikti taip, kaip turėtų. Apie tai spaudos konferencijoje, kuri vyks balandžio 24 d. 10:00 val., BNS spaudos konferencijų salėje, Kęstučio g. 25, LT-08121 Vilniuje, kalbės ne tik specialistai, bet ir žmonės, turintys šią problemą.

2024-04-13Spaudos konferencija „Sprendimai dėl Respublikos Prezidento ir Europos Parlamento rinkimų lygiateisiškumų pažeidimų šalinimo“.

Seime balandžio 15 d., pirmadienį, 11 val. įvyks Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija „Sprendimai dėl Respublikos Prezidento ir Europos Parlamento rinkimų lygiateisiškumų pažeidimų šalinimo“.
archyvas (2934)Naujienų prenumerataRSS
 

2024-04-18Audrius Globys: Savukyno ir LRT byla: Lietuvoje tiesą galima apginti. Nebijokime!

Nors Lietuvos Respublikos Konstitucijoje ir įstatymuose yra įtvirtinta sąžinės ir žodžio laisvė, tačiau vis dažniau įstatymai ignoruojami ir realybėje įsigali vadinamoji cancel (atšaukimo) kultūra. Bene akivaizdžiausiai sąžinės ir žodžio laisvės pažeidimą stebėjome, kai LRT ėmėsi persekioti žurnalistą Virginijų Savukyną po to, kai jis 2022 m. rugsėjo 30 d. savo asmeninėje feisbuko paskyroje paskelbė tokį teisingumo ministrės Ewelinos Dobrowolskos veiksmus vertinantį įrašą

2024-04-16I. Kanto 300 metų gimimo jubiliejui. Diskusija: Ar Kanto laikas jau praėjo? (1)

Balandžio 19 d. 9 val. Mykolo Romerio universitete vyks Lietuvos filosofų draugijos organizuojama metinė konferencija „Kantiškosios kontroversijos“. Renginys yra skirtas garsaus filosofo Emanuelio Kanto 300 metų gimimo sukakčiai paminėti. Universitetui yra didelė garbė tapti vieno reikšmingiausių 2024 metų Lietuvos filosofinių įvykių namais.

2024-04-10LRT Taryba neskundžia Virginijui Savukynui palankaus teismo sprendimo

LRT Taryba oficialiai nusprendė, kad LŽS nariui Virginijui Savukynui palankus teismo sprendimas dėl nuobaudos už etikos pažeidimą panaikinimo nebus skundžiamas. Tai reiškia, kad kolega buvo teisus. Tai svarbus precedentas ir kolegos pergalė.
archyvas (608)Naujienų prenumerataRSS
 

2024-04-05Baltarusių poetė Vanda Marcinš duš Reiš: trikalbė eilėraščių knyga apie Vilnių (3)

Neseniai baltarusių poetė Vanda Marcinš duš Reiš, užėjusi į Žurnalistų namus, padovanojo man savo naują poezijos knygą, skirtą Vilniui. Joje visi eilėraščiai paskelbti trimis kalbomis. Originale – baltarusiškai, su vertimais į lietuvių ir lenkų kalbas. Todėl ir knygos pavadinimas trikalbis – Маланкi над Вiльняй - Žaibai virš Vilniaus - Blyskwice nad Wilnem. Knygą 2023 metų pabaigoje išleido Lenkijoje, Balstogės mieste esanti leidykla „Agencja Wydavnicza Ekopress“.

2024-03-29Žurnalistų namuose - Alberto Vaidilos jubiliejinė retrospektyvinė paroda (5)

Kovo 27 dieną Žurnalistų namuose buvo visuomenei pristatyta žurnalisto ir dailininko Alberto Vaidilos retrospektyvinė tapybos ir grafikos paroda, kuri surengta autoriaus 80 - mečio proga.
archyvas (121)  
 

2024-04-23Skelbiamas konkursas Mato Šalčiaus premijai gauti

Kandidatų dokumentai iki 2024 m. gegužės 20 d. pateikiami Prienų rajono savivaldybės administracijai adresu Laisvės a. 12, 59126 Prienai, el. p. administracija@prienai.lt.

2024-04-21Asociacijos LATGA visuotinis narių susirinkimas - balandžio 30 d.

2024 m. balandžio 30 d. 10 val. šaukiamas Asociacijos LATGA visuotinis narių susirinkimas. Į susirinkimą neatvykus daugiau nei pusei narių, pakartotinis Visuotinis narių susirinkimas vyks tą pačią dieną, nuo 11 val. Susirinkimas vyks Asociacijos LATGA buveinėje, adresu J. Basanavičiaus g. 4B, Vilnius.

2024-04-16Kviečiame teikti kandidatus apdovanojimui Johano Kelkio medaliu už žurnalistikos puoselėjimą

Kviečiame teikti kandidatus apdovanojimui Johano Kelkio medaliu už žurnalistikos puoselėjimą Kviečiame fizinius ir juridinius asmenis, suinteresuotus žurnalistikos puoselėjimu, teikti kandidatūras (su motyvuotais aiškinamaisiais raštais) iki š.m. balandžio 25 dienos el. paštu: klaipėdoszurnalistai@gmail.com arba raštu adresu Vilties 6-4, Klaipėda, LŽS Klaipėdos apskrities skyrius.

2024-04-12Europos įsipareigojimas žiniasklaidai ir jos laisvei: priimtas Europos žiniasklaidos laisvės aktas

Balandžio 11 d. Europos Taryba ir Europos Parlamentas pasirašė Europos žiniasklaidos laisvės aktą, kuriuo nustatoma bendra žiniasklaidos paslaugų vidaus rinkoje sistema. Palaikymą šiam dokumentui Lietuvos kultūros ministerija ne kartą yra išreiškusi įvairiose tarptautinėse diskusijose.
archyvas (689)Naujienų prenumerata 
 

2024-04-15Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos Žurnalisto-kūrėjo apdovanojimas

Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacija įsteigė Žurnalisto-kūrėjo apdovanojimą. Jis bus skiriamas kasmet žurnalistui-meno kūrėjui už ilgametį kūrybinį darbą, liudijantį ištikimybę savo profesijai, žmogiškosioms vertybėms; taip pat už kūrybą, ugdančią patriotiškumą, pilietiškumą.

2024-03-31Sveikiname LŽS Senjorų klubo narius, gimusius balandžio mėnesį (6)

LŽS Senjorų klubo Tarybos vardu, nuoširdžiai sveikinu Kolegas, žinomus žurnalistus balandžio mėnesį švenčiančius savo Gimtadienius.
archyvas (412)Naujienų prenumerataRSS
 

2024-04-20Alfonsas Kairys: Pažinti ir atpažinti (II) (1)

Frazeologizmų žodyne aptinkame gana įdomių pasakymų apie jos ,,didenybę“ nosį: Nosį atsišluostyti - susitvarkyti; Nosį braukyti - apgaudinėti; Nosį įbesti - arti prisikišus, žiūrėti; Nosį įmerkti į šakumą - nusigerti; Nosį iškelti - įsivaizdinti; Nosį kaišioti - lįsti, stengiantis pamatyti; Nosies nerodyti - neužeiti, neužsukti...

2024-03-31Eugenija Šulgaitė, Gediminas Karka: ir scenoje, ir gyvenime (4)

Panevėžys. Nuo aktorių Eugenijos Šulgaitės ir Gedimino Karkos namų į teatrą veda vešli liepų alėja. Toliau ji nubėga Nevėžio krantine ir atsiremia į pilką teatro mūrą. Kasdienis jų kelias. Aktorė sakė, kad ji mėgstanti eiti viena – tai jos savos, brangios minutės. Galinti pabūti su savimi.

2024-03-22Seimo Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisija kviečia teikti siūlymus dėl 2027 atmintinų metų

Seimo Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisija kviečia visuomenines organizacijas ir asociacijas, kūrybines sąjungas, bendruomenes, akademinę bendruomenę, valstybės ir savivaldybių institucijas, visus Lietuvos Respublikos piliečius iki 2024 m. gegužės 10 d. teikti siūlymus dėl 2027 atmintinų metų paskelbimo, atsižvelgiant į istorinės, kultūrinės, socialinės atminties išsaugojimo svarbą ir prioritetus, išskirtines istorinių įvykių, kultūros reiškinių, žymių asmenybių sukaktis.
archyvas (405)  
 

2024-04-04Kolega Alfonsas Čepauskas: reminiscencijos

Balandžio 10 dieną, 15 val. kviečiu visus į Žurnalistų namus, kur įvyks mano jubiliejinės parodos atidarimas. Šioje parodoje eksponuojama įvairi žurnalinė kūryba yra tik maža dalis. Visa ji prieš daugelį metų pasklido tūkstančiais egzempliorių ir pasiekė skaitytojus. Dabar ji gyvena archyvuose ir kartais iškyla – tartum jaunystės metų memuarai.
archyvas (212)  
 

2024-04-17Nuo pogrindžio „Vilties“ iki „XXI amžiaus“: 35-eri metai spaudos leidyboje:prisimename Edvardą Šiugždą

Nuo 1975 m. E. Šiugžda įsitraukė į katalikiškos pogrindžio organizacijos „Eucharistijos bičiuliai” veiklą. Jis dalyvavo šios organizacijos slaptuose susitikimuose Kaune – Žaliakalnyje, Šančiuose, Vilijampolėje. Eucharistijos bičiulių veikla buvo sekama KGB. Nuo 1979 m. jis ėmėsi rašyti straipsnius į tokius leidinius kaip „LKB kronika“, „Aušra”, nuo 1980 m. – į „Rūpintojėlį”. Paskui prisidėjo prie pastarojo leidinio redagavimo, tapo aktyviu „Rūpintojėlio” bendradarbiu. Savo straipsnius į pogrindžio spaudą perduodavo per kun. Alfonsą Svarinską, seseris Adą Urbonaitę, Juliją Kuodytę ir kitus žymius disidentus.

2024-04-10Vyriausybė nutarė siūlyti Seimui pratęsti Rusijos ir Baltarusijos programų draudimą (1)

Vyriausybė pritarė Kultūros ministerijos siūlymui pratęsti draudimą Lietuvoje retransliuoti, platinti Rusijos ar Baltarusijos įsteigtų, tiesiogiai ar netiesiogiai valdomų, kontroliuojamų ar finansuojamų subjektų radijo programas, televizijos programas ir (ar) atskiras programas.
archyvas (1150)Naujienų prenumerataRSS
 

2024-04-20Kazys Alminas: Lietuvių kalbos mokslui nusipelnęs šilutiškis

Minime lietuvių kalbos vardyno rinkėjo bei tyrėjo profesoriaus Kazio Almino 120-ąsias gimimo metines.

2024-04-13Irena Litvinaitė-Avyžienė: Kinas ir Donatas Banionis iš arti (2)

Netrukus minėsime garsaus lietuvių kino ir teatro aktoriaus Donato Banionio šimtąsias gimimo metines. Ta proga skelbiame kultūros žurnalistės Irenos Litvinaitės-Avyžienės prisiminimus apie aktorių.

2024-04-06Poeto Albino Galinio jubiliejinis vakaras

2024 m. balandžio 25 d. 18 val. Rašytojų klube /K. Sirvydo g. 6, Vilnius/ įvyks Poeto Albino Galinio jubiliejinis vakaras bei poezijos rinktinės „Saulėgrįža“ pristatymas. Dalyvaus poetai Albinas Galinis, Marius Burokas, knygos leidėjas, poetas Juozas Žitkauskas, literatūros kritikas Eimantas Garšauskas, dailininkė Ugnė Žilytė, pianistas, kompozitorius Tomas Kutavičius.

2024-04-01Televizijos žurnalistei, filmų kūrėjai Laimai Lingytei – graži sukaktis (17)

Žinomai televizijos žurnalistei, daugelio filmų autorei, Vinco Kudirkos premijos laureatei Laimai Lingytei balandžio 2 dieną – graži sukaktis.
archyvas (522)  
 

2024-04-21Jonas Laurinavičius: Brūkštelėjimai

Kolega Jonas Laurinavičius atsiuntė naują pluoštą Brūkštelėjimų...

2024-04-09Povilas Sigitas Krivickas: Po kelionės į Humorpolį (1)

Apie J. O. Penčylos gyvenimą ir kūrybą marijampoliečiams išsamiai papasakojo įspūdingos monografijos–albumo apie šį menininką autorius, publicistas Damijonas Šniukas. Jis su vilniečių žurnalistų ir dailininkų grupe Marijampolėje aplankė parodą „Buvo laikai, kai juokaudavome: nuo Juozo Olinardo Penčylos iki Romualdo Pačėsos... ir dar šiek tiek“. Tai – humoro parodų, spaudinių ir švenčių istorija. Šią parodą inicijavo ir įgyvendino marijampolietis fotomenininkas Romas Linionis kartu su Marijampolės krašto ir prezidento Kazio Griniaus muziejaus (direktorė Rima Striaušienė) komanda.

2024-04-07Alfonsas Čepauskas: subtiliai interpretavo besivystančią kūrinio fabulą (1)

Alfonsas Čepauskas, dirbdamas periodinės spaudos leidyklose, bendradarbiavo su įvairių žurnalų redakcijomis. Iliustruodamas vengė pažodinio literatūros kūrinio atpasakojimo vaizdais, todėl ypač pravertė jo sugebėjimas apibendrinti ir interpretuoti besivystančią kūrinio fabulą. Dailininkas meistriškai pabrėždavo svarbiausius vaizdo elementus, varijuodamas skirtingais masteliais ir planais.

2024-03-26Ipolitas Skridla PAVASARIO SENTIMENTAI (23)

Kolega, LŽS ir NŽKA narys Ipolitas Skridla atsiuntė eilėraštį - PAVASARIO SENTIMENTAI.
archyvas (637)Naujienų prenumerataRSS
 

2024-04-16Vilma Samulionytė – nauja Lietuvos fotomenininkų sąjungos pirmininkė

Balandžio 15 dieną Nacionalinėje dailės galerijoje, 23-ojo Lietuvos fotomenininkų sąjungos suvažiavimo metu, ketverių metų kadencijai išrinkta sąjungos pirmininkė ir valdyba. Lietuvos fotomenininkų sąjungos pirmininke tapo menininkė Vilma Samulionytė.

2024-03-26„Prospekto" galerijoje Arūno Baltėno paroda „Žemaičių šeimos istorija"

Balandžio 4 d. – gegužės 4 d. „Prospekto" galerijoje (Gedimino pr. 43, Vilnius) veiks Arūno Baltėno personalinė fotografijų paroda „Žemaičių šeimos istorija". Parodos atidarymas dalyvaujant autoriui vyks balandžio 5 d. (penktadienį) 17.30 val.
archyvas (632)  
 

2024-04-20Drabužių kūrėja Gabrielė Gineikaitė: „Nereikia atvira širdimi pasitikėti žmonėmis“

Drabužių dizainerė, prekės ženklo „Top to Bottom“ įkūrėja Gabrielė Gineikaitė-Miliauskienė apie verslą pradėjo galvoji iškart pabaigusi mokyklą. Šiandien ji jau dešimtmetį sėkmingai sukasi mados industrijoje.

2024-04-14„Lietuvos ryto“ televizija: Kompozitorius Julius Siurbis, poetė Zenė Sadauskaitė, aktorė Lina Brazau

Žinomiems šalies estrados dainininkams muziką kūręs kompozitorius Julius Siurbis kūrybos ritmu gyvena iki šiol. Savo autoriniu koncertu paminėjęs 75-mečio jubiliejų, vyras tikina, kad didžiausias įkvėpimas jam yra meilė ir į širdį įsileisti nauji jausmai poetei Zenei Sadauskaite, su kuria ne tik kuria dainas
archyvas (738)  
 

2024-04-21Dailininkas Jurijus Grigorovičius ir jo tapybos darbų paroda „Karo dienoraštis“

Jurijus Grigorovičius gimė Kustanajuje, Kazachstane 1962m. sausio 3 d. 1975–1977 m. mokėsi dailės mokykloje Izmaile, Ukrainoje, 1977–1981 m. mokėsi aukštesniojoje dailės mokykloje Machačkaloje, Dagestane, 1984–1990 m. studijavo valstybiniame kinematografijos institute Maskvoje. Jį baigęs atsikėlė į Vilnių, 1991 m. įgijo Lietuvos Respublikos pilietybę, vėliau išvyko į Ukrainą ir dirbo Kijeve. Prasidėjus karui sugrįžo į Lietuvą, šiuo metu gyvena ir kuria Vilniuje, aktyviai dalyvauja Lietuvos meniniame gyvenime.

2024-04-20Vladimiro Prudnikovo ir Nijolės Ralytės jubiliejinis vakaras-koncertas

2024 m. balandžio 25 d., ketvirtadienį, 17 val. Lietuvos mokslų akademijos (LMA) Didžioji konferencijų salėje (Gedimino pr. 3, Vilnius) įvyks Vladimiro Prudnikovo ir Nijolės Ralytės jubiliejinis vakaras-koncertas.

2024-04-20Parodos „Tegul visi bus viena. Šv. Juozapato Kuncevičiaus kankinystei – 400“ uždarymo savaitė

Paskutinę balandžio savaitę Bažnytinio paveldo muziejus atsisveikina su paroda „Tegul visi bus viena. Šv. Juozapato Kuncevičiaus kankinystei – 400“ ir kviečia ją aplankyti kartu su kuratorėmis. Šios reikšmingos parodos uždarymo proga muziejus taip pat kviečia pasivaikščioti po Senamiestį sekant unitų pėdsakais ir dalyvauti naujos knygos – ankstyviausių šv. Juozapato gyvenimo ir kankinystės šaltinių – pristatyme.

2024-03-06Filosofo Kasparo Pociaus pokalbis su režisieriumi Jokūbu Braziu

Teatro kritikai Jokubą Brazį vadina geriausiai režisūros amatą įvaldžiusiu jaunosios kartos režisieriumi. Oskaro Koršunovo mokinys daugelį kolegų lenkia gebėjimu suvaldyti scenos meno taisykles, kurti spektaklio stilių, įelektrinti aktorius. „Kaligula“ – jau septintas režisieriaus spektaklis. Prieš „Kaligulą“ 2023 m. Ukrainoje Ivano Frankivsko teatre J. Brazys sukūrė spektaklį pagal Jeano Paulio Sartreʼo pjesę „Nepalaidoti mirusieji“. Apie procesus, vykusius kuriant spektaklį VST, atvirauja pats režisierius pokalbyje su filosofu Kasparu Pociumi.
archyvas (1076)Naujienų prenumerata 
 

2024-04-05Sudievu „Dirvos“ laikraščio leidėjui Algirdui Matulioniui (2)

Šis daktaro Viktoro Stankaus straipsnis pasiekė mus pavėluotai, aplinkiniais keliais, per kolegę Lianą Binkauskienę.

2024-04-04Mirė žurnalistė, satyrikė, rašytoja Vytautė Žilinskaitė (9)

Vilniuje, balandžio 4 dieną, eidama 94-uosius metus, mirė žurnalistė, satyrikė, rašytoja Vytautė Žilinskaitė.

2024-04-04Atsisveikinimas su Mykolu Jurgiu Drunga

2023 m. gruodžio 22 d. netekome VDU Viešosios komunikacijos katedros docento, Amerikos lietuvių ir Lietuvos žurnalisto, filosofo, vertėjo, VDU Garbės daktaro dr. Mykolo Jurgio Drungos. Atsisveikinimas su dr. Mykolu Jurgiu Drunga vyks balandžio 6 d., šeštadienį, nuo 9:30 val. VDU Didžiojoje auloje (Gimnazijos g. 7, Kaunas). Urna išnešama 13:00 val., laidojama Petrašiūnų kapinėse. Artimųjų prašymu atminimą pagerbkime gėlės žiedu.

2024-04-02Mirė žurnalistas Vladas Stankevičius (7)

2024 metų kovo 29 dieną Vilniuje mirė žurnalistas Vladas Stankevičius Nuoširdžiai užjaučiame velionio šeimą ir artimuosius.
archyvas (385)Naujienų prenumerata 
 

2024-04-15Stasys Lipskis: Baltojo balandžio legenda

Neseniai savo aštuoniasdešimt penktąjį gimtadienį gražiai atšventęs Jonas Laurinavičius nepadeda kūrybinės plunksnos. Ką tik pasirodė dar viena nauja žurnalisto knyga „Vėjai su skersvėjais“. Tai jau dvyliktasis Jono ir Valdo Laurinavičių literatūros ir istorijos muziejaus Riešėje leidinys.
archyvas (710)  
 

2024-04-05Horacijus Drapakas: PASIMOKYKIM IŠ ANŪKŲ (5)

Nenumaldomai žengiant elektroniniam progresui, senjorams tampa vis sunkiau su juo suspėti. Todėl vis dažniau tenka kliautis vaikaičių pagalba, nes jie po naujoves geba naršyti, kaip žuvys vandenyje.

2024-04-04Vytautas Leščinskas NESĖKMINGA SĖKMĖ

Daugiau jokia loterija nesusigundžiau. Nemaniau, kad kada nors ką nors laimėsiu. Bet užvakar laimėjau. Po aibės metų. Be jokio bilieto.
archyvas (496)  
 

2024-04-15Veteranų velykiniame slalome varžėsi ir žurnalistai

Savaitgalį Kaune dviejose aikštelėse šalia Žemės ūkio akademijos varžėsi tradicinio, jau pusę amžiaus gyvuojančio velykinio automobilių slalomo varžybų, kurias rengia Tarptautinė automobilių sporto veteranų asociacija (TASVA), dalyviai. Veteranų velykiniame slalome varžėsi ir žurnalistai.
archyvas (336)Naujienų prenumerata 
 

2024-04-22Eldoradas Butrimas: „Karas atėmė nerūpestingą paauglystę ir pasendino dešimčia metų“ (1)

„Karas atėmė nerūpestingą paauglystę ir privertė greitai subręsti, teko labai daug ką patirti, nors man dar tik 22 metai“; - sako Sofija Kazan.

2024-04-12Bolonijos vaikų knygų mugėje – sėkmingas lietuvių kūrėjų pasirodymas

Balandžio 8–11 dienomis Bolonijoje vyko tarptautinė vaikų knygų mugė, skirta vaikų bei jaunimo literatūrai ir knygų iliustracijos menui. Mugė kasmet sulaukia daugybės šios srities profesionalų iš įvairių pasaulio šalių. Šiemet savo kūrinius pristatė gausus būrys kūrėjų ir leidėjų iš Lietuvos, o bendrą Lietuvos pristatymą organizavo Lietuvos kultūros institutas ir Lietuvos leidėjų asociacija.
archyvas (325)Naujienų prenumerataRSS
 

2024-03-28Lietuvos istorijos žurnalo „Voruta“ pardavimo vietos

Lietuvos istorijos žurnalo „Voruta“ pardavimo vietos.
archyvas (249)Naujienų prenumerataRSS
 
archyvas (0)  
 
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media