2022 m. sausio 21 d., Penktadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Aktualijos

*print*

Archyvas

 

2021-12-14Pratęsiamas Kultūros rėmimo programų projektų konkurso paraiškų pateikimo terminas iki 2022 m. sausio 11 d.

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyrius: informuojame, kad pratęsiamas Kultūros rėmimo programų projektų konkurso paraiškų pateikimo terminas iki 2022 m. sausio 11 d.

2021-12-08„Žinok teises“, Valstybinės darbo inspekcijos programa apie darbo santykius ir pažeidimus – žurnalistų žiniai

Valstybinė darbo inspekcija (VDI) sukūrė mobiliąją programą „Žinok teises“, kurios pagalba kiekvienas gali greitai ir paprastai rasti atsakymus į rūpimus klausimus apie darbų saugą ir darbo santykius, o fiksavus pažeidimą itin paprastai ir anonimiškai apie jį pranešti. Tai gali būti svarbu žurnalistams, tiek patiems dėl esamų santykių redakcijose, tiek rašant apie darbų saugą ir darbo santykius.

2021-12-07Marius Skuodis: „Starlink“ palydovinis internetas jau Lietuvoje – džiaugiamės, kad pavyko taip greitai

Astronautikos bendrovė „Space X“ pranešė Lietuvoje pradedanti teikti „Starlink“ plačiajuosčio palydovinio interneto paslaugas – nors buvo žadėta, kad šios paslaugos Lietuvos vartotojus pasieks 2022 m. pradžioje.

2021-12-06Tarptautinio konkurso apie prekybą žmonėmis nugalėtoja – Urtė Vajavudzkaitė. Sveikiname!

Vilniaus universiteto studentė Urtė Vajavudzkaitė tapo tarptautinio projekto Atsakinga, etiška ir jautri žurnalistika prekyba žmonėmis tema (THALIA), kurio partneris Vidaus reikalų ministerija, konkurso nugalėtoja.

2021-11-22Kvietimas į Seimo Kultūros komiteto globojamą renginį „Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondui 25-eri

Kviečiame į Seimo Kultūros komiteto globojamą renginį „Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondui 25-eri", kuris įvyks lapkričio 26 d., 12.30 val. Lietuvos Respublikos Seime (I rūmai, Konstitucijos salė). REGISTRACIJA Į RENGINĮ el.p. kultkt@lrs.lt

2021-11-22Kviečiame žurnalistus į konferenciją „Parengtis 2050-iesiems – įrodymais grįsti sprendimai ir valdysena Lietuvos ateičiai“

Lapkričio 29 d., pirmadienį, Seime vyks konferencija „Parengtis 2050-iesiems – įrodymais grįsti sprendimai ir valdysena Lietuvos ateičiai“ (Konferencijų salė, Seimo III r.). Renginio pradžia 13 val. Konferencijos metu bus pristatyti Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) ekspertų atliktos diagnostinės studijos „Įrodymų mobilizavimas Vyriausybės centre Lietuvoje. Sprendimų priėmimo tobulinimas ir politikos vertinimas ilgalaikėje strategijoje“ rezultatai ir įžvalgos.

2021-11-20Asociacija LATGA: Kviečiame dalyvauti konkursuose

Mieli autoriai, kviečiame susipažinti su aktualiomis naujienomis – Kūrybinės veiklos fondo konkurso rezultatais ir atnaujinta Socialinio kultūrinio fondo konkurso tvarka. Taip pat kviečiame dalyvauti mūsų bičiulės LRT rengiamoje nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje bei vaizdo klipų konkurse „Klipvid“.

2021-11-10Žurnalistai ir kūrybininkai kviečiami dalyvauti tradiciniame konkurse „Žmogus ir aplinka“

Aplinkos ministerija, bendradarbiaudama su Lietuvos žurnalistų sąjunga (LŽS), skelbia tradicinį kasmetinį kūrybinį konkursą „Žmogus ir aplinka“. Konkursinių darbų elektronines versijas, kaip ir anksčiau, reikia pateikti iki gruodžio 4 d. Lietuvos žurnalistų sąjungai el. paštu info@lzs.lt

2021-11-06Kviečiama teikti kandidatūras Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medaliui „Tarnaukite Lietuvai“ gauti

Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medalio „Tarnaukite Lietuvai“ kandidatų vertinimo komisija kviečia teikti kandidatūras dėl Lietuvos Respublikos Seimo apdovanojimo Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medaliu „Tarnaukite Lietuvai“

2021-11-05Įteikti Baltijos Asamblėjos apdovanojimai už literatūros, meno ir mokslo pasiekimus

Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose prasidėjusiuose jubiliejiniuose Baltijos Asamblėjos renginiuose pagal ilgametę tradiciją skirti BA apdovanojimai.

2021-10-28„Transparency International“ Lietuvos skyrius: Kviečiame į „Žurnalistų pusryčių“ seminarą

Lapkričio 4 d. 10 val. kviečiame žurnalistus ir redakcijų vadovus į „Žurnalistų pusryčių“ mokymų ir seminarų ciklo renginį. Seminaro metu aptarsime: Kaip atpažinti informacines manipuliacijas ir joms nepasiduoti; Kuo tiriamoji žurnalistika skiriasi nuo kitų žurnalistikos žanrų, kokius klausimus turėtų kelti tyrėjai; Kaip naudotis viešai prieinamais duomenų šaltiniais, ieškant reikiamos informacijos ir apie ką vertėtų pagalvoti ja dalinantis viešai.

2021-10-28Žurnalistai iš Lietuvos regionų kviečiami į seminarą „Europos Sąjunga: aktualijos regionams“

2021 m. lapkričio 11 - 12 dienomis asociacija „European Movement Lithuania“ (liet. „Europiečių judėjimas“) kartu su LR užsienio reikalų ministerija bei Konrado Adenauerio fondu kviečia žurnalistus iš Lietuvos regionų dalyvauti dviejų dienų seminare „Europos Sąjunga: aktualijos regionams“.

2021-10-26Tautinių mažumų departamentas kviečia į mokymus: „Daugiau meilės. Bendruomenių veiksmai neapykantos kalbos atvejais: kaip atpažinti ir pranešti“

Tautinių mažumų departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės pradeda mokymų ciklą tautinių bendruomenių lyderiams ir aktyviems nariams „Daugiau meilės. Bendruomenių veiksmai neapykantos kalbos atvejais: kaip atpažinti ir pranešti“. Mokymuose kviečiami dalyvauti aktyvūs tautinių bendruomenių atstovai, žurnalistai, švietimo įstaigų darbuotojai.

2021-10-05Seime apdovanoti organų donorystei nusipelnę žmonės bei organizacijos ir žurnalistų kūrybinio konkurso „Organų donorystei – Taip!“ nugalėtojai (6)

Seime buvo apdovanoti ir žurnalistų kūrybinio konkurso „Organų donorystei – Taip!“ nugalėtojai. Konkursą rengė Nacionalinis transplantacijos biuras prie Sveikatos apsaugos ministerijos, Lietuvos žurnalistų sąjunga ir Nacionalinė žurnalistų kūrėjų asociacija. Konkurso tikslas - viešinti ir atkreipti Lietuvos gyventojų dėmesį į organų donorystės ir transplantacijos temą.

2021-10-01Media4Change: Kviečiame Alytaus, Biržų ir aplinkinių vietovių žurnalistus susitikti

„Media4Change“ leidžiasi į kelią po Lietuvos regionus. Kviečiame Alytaus, Biržų ir aplinkinių vietovių žurnalistus susitikti! Pradedantys ar patyrę – visi laukiami.Spalio 7 d. Alytaus regiono susitikimas vyks Birštono viešojoje bibliotekoje (S. Dariaus ir S. Girėno g. 12) (Dalyvavimą patvirtinti iki spalio 4 d. 12 val.) Spalio 21 d. Biržų regiono susitikimas vyks Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešojoje bibliotekoje (J. Radvilos g. 3).

2021-09-29Prezidentas Gitanas Nausėda į LRT tarybą paskyrė Renatą Šerelytę-Mendeikienę

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos įstatymu, antradienį pasirašė dekretą, kuriuo skiria Renatą Šerelytę-Mendeikienę LRT tarybos nare.

2021-09-26Tarptautinis fotožurnalistikos festivalis VILNIAUS FOTOGRAFIJOS RATAS. Kviečiame

Mieli Kolegos, kviečiame registruotis į tarptautinio fotožurnalistikos festivalio „Vilniaus fotografijos ratas“ „FOTOGRAFŲ SAVAITGALĮ“, kuris vyks spalio 2 d. Vilniuje, Nacionalinėje dailės galerijoje (Konstitucijos pr. 22).
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media