2022 m. rugpjucio 11 d., Ketvirtadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Aktualijos

*print*

2022-08-09Kvietimas Lietuvos žurnalistams apsilankyti Palestinoje

Europos Sąjungos atstovo Jeruzalėje biuras rugsėjo 18-24 dienomis organizuoja žurnalistų vizitą į Palestiną. Dokumentus prašoma pateikti iki rugpjūčio 18 d.

2022-08-04Kviečiame kandidatuoti Jaunųjų žurnalistų premijai

Šiais metais Tarptautinis Romo Sakadolskio akademinis žurnalistikos forumas pasipildys dar viena nominacija – premija, skirta jauniesiems žurnalistams. Apdovanojimą inicijuoja Vilniaus universiteto Jaunųjų žurnalistų draugija (VU JŽD), o premijos prizinį fondą įsteigė Lietuvos žurnalistų sąjunga. Straipsnius konkursui gali teikti 18-23 m. asmenys, gyvenantys Lietuvoje arba užsienyje.

2022-07-31Arkivyskupas Sviatoslavas Ševčukas: melskimės už žurnalistus, paaukojusius gyvybes už tiesą (6)

Arkivyskupas taip pat paminėjo kaip tik šiomis dienomis paskelbtą informaciją apie Ukrainoje žuvusius žurnalistus: per 154 dienas Ukrainoje jau žuvo 37 žiniasklaidos darbuotojai. Arkivyskupas prisipažino, kad jį sukrėtė žinia, kad Ukrainoje nuo rusų kulkų, bombų ar raketų kas ketvirtą dieną žūsta po vieną žurnalistą.

2022-07-13Į Rusijos nelaisvę paimtas pirmojo nepriklausomo radijo „Hromadske Radio" įkūrėjas Ukrainoje žurnalistas Maksimas Butkevičius

Žymus Ukrainos žmogaus teisių gynėjas, žurnalistas, vienas iš pirmojo nepriklausomo radijo „Hromadske Radio" įkūrėjas Maksimas Butkevičius, dabar tarnaujantis Ukrainos ginkluotosiose pajėgose, pateko į Rusijos okupantų nelaisvę.
archyvas (596)Naujienų prenumerata 
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media