2021 m. gruodžio 8 d., Treciadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Aktualijos

*print*

2021-12-08„Žinok teises“, Valstybinės darbo inspekcijos programa apie darbo santykius ir pažeidimus – žurnalistų žiniai

Valstybinė darbo inspekcija (VDI) sukūrė mobiliąją programą „Žinok teises“, kurios pagalba kiekvienas gali greitai ir paprastai rasti atsakymus į rūpimus klausimus apie darbų saugą ir darbo santykius, o fiksavus pažeidimą itin paprastai ir anonimiškai apie jį pranešti. Tai gali būti svarbu žurnalistams, tiek patiems dėl esamų santykių redakcijose, tiek rašant apie darbų saugą ir darbo santykius.

2021-12-07Marius Skuodis: „Starlink“ palydovinis internetas jau Lietuvoje – džiaugiamės, kad pavyko taip greitai

Astronautikos bendrovė „Space X“ pranešė Lietuvoje pradedanti teikti „Starlink“ plačiajuosčio palydovinio interneto paslaugas – nors buvo žadėta, kad šios paslaugos Lietuvos vartotojus pasieks 2022 m. pradžioje.

2021-12-06Tarptautinio konkurso apie prekybą žmonėmis nugalėtoja – Urtė Vajavudzkaitė. Sveikiname!

Vilniaus universiteto studentė Urtė Vajavudzkaitė tapo tarptautinio projekto Atsakinga, etiška ir jautri žurnalistika prekyba žmonėmis tema (THALIA), kurio partneris Vidaus reikalų ministerija, konkurso nugalėtoja.

2021-11-20Asociacija LATGA: Kviečiame dalyvauti konkursuose

Mieli autoriai, kviečiame susipažinti su aktualiomis naujienomis – Kūrybinės veiklos fondo konkurso rezultatais ir atnaujinta Socialinio kultūrinio fondo konkurso tvarka. Taip pat kviečiame dalyvauti mūsų bičiulės LRT rengiamoje nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje bei vaizdo klipų konkurse „Klipvid“.
archyvas (556)Naujienų prenumerata 
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media