2024 m. gegužes 18 d., Šeštadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Kitu kampu

*print*

Archyvas :: Leidykla „Trys žvaigždutės“: Kūrybingas bendravimas su Tadžikistano žurnalistu ir rašytoju

2023-03-24
 
Mamurali Ahmadali

Mamurali Ahmadali

Jeronimas Laucius,
leidyklos „Trys žvaigždutės" direktorius

 

Šiuo metu mūsų leidykla „Trys žvaigždutės" bendrauja su Tadžikistano žurnalistų sąjungos nariu, rašytoju Mamurali Ahmadali.
Mamurali Ahmadali gimė 1984 m. Tadžikistano Respublikos Sugdo regiono Ašto rajone.
2008 m. Chudžando valstybiniame universitete baigė Rytų filologijos studijas. Iki 2016 m. jis paeiliui dirbo arabų kalbos mokytoju dviejuose universitetuose: Chudžando valstybiniame universitete ir Tadžikistano valstybiniame teisės, verslo ir politikos universitete.
2011 m. Mamurali Ahmadali priimtas į Tadžikistano žurnalistų sąjungą.
Buvo autorius ir vedėjas 5 kultūros temoms skirtų laidų, kurios buvo transliuojamos regioniniuose Tadžikistano televizijos kanaluose.
Šiuo metu jis rengia Socialinės psichologijos mokslų daktaro disertaciją.
Mamurali Ahmadali yra 15 knygų tadžikų kalba apie moralę ir šeimos santykius autorius, tame tarpe: „Tėvų meilė", (tadž. „Чашми адаб"), „Dovana jaunavedžiams" (tadž. „Тӯҳфаи навхонагон", „Paauglių etiketas" (tadž. „Одоби наврас").
Vasario mėnesį mūsų leidyklos išleistoje knygoje tadžikų kalba knygoje „Tu - mano pusė" (tadž. „Ту - ними манӣ") pateikiami 33 praktiniai patarimai, kurie turi padėti moteriai laimėti vyro meilę ir pasitenkinimą. Ji taip pat gali būti vadovu moterims, norinčioms būti pavyzdingomis žmonomis.
Tai pirmoji mūsų leidyklos knyga, išleista tadžikų kalba. Iki šiol esame leidę knygas anglų, prancūzų, vokiečių, lenkų, rusų, esperanto kalbomis.
Šiuo metu rengiame spaudai Mamurali Ahmadali kitą knygą tadžikų kalba „Laikas ir gyvenimas" (tadž. „Вақт ва ҳаёт"). Autorius pasirengęs šias ir kitas knygas leisti pas mus anglų ir kitomis kalbomis.
Bendravimas su Ali (šiuo sutrumpintu vardu mes į jį kreipiamės) ypač malonus dar ir tuo, kad diskutuojame ir apie religiją, tikėjimą, gyvenimo filosofiją. Tai intelektualus, draugiškas ir kūrybingas autorius.

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2023-03-24 14:36
 
 

Komentarai (2)

Jūsų el. paštas

Jeronimas Laucius

2023-03-24 14:57

Bus malonu pakviesti Jus į naujų Ali knygų pristatymą.

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media