2021 m. balandžio 19 d., Pirmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Radijas

*print*

Archyvas :: Buvęs vaikų darželio auklėtojas su išgalvotais personažais ves LRT RADIJO laidą

2017-09-09
 
Tomas Dirgėla. V. Radžiūno (LRT.lt) nuotr.

Tomas Dirgėla. V. Radžiūno (LRT.lt) nuotr.

 

Du vaikų pamėgti personažai netrukus prabils LRT RADIJO eteryje: šeštadienį po 11 val. žinių startuoja laida „Domas ir Tomas", kurioje dalyvaus jauno rašytojo Tomo Dirgėlos knygų herojai. Drauge su savo personažais Domu ir Tomu tiesioginiame eteryje laidą vesiantis populiarus vaikų literatūros kūrėjas tikina bijantis tik vieno - susipainioti tarp trijų balsų.

„Laidą pradėsiu aš, vieną rubriką ves vienas iš veikėjų - Domas, kuris yra gana rimtas, jis su vaikais dalinsis įvairiausiais faktais. Antrą rubriką ves Tomas, šiek tiek pakvaišęs berniukas. Tomas į studiją nuolat kvies įvairius pašnekovus. Pavyzdžiui, pirmosios laidos tema bus mokykla, tad Tomo svečias bus pradinių klasių mokytoja. Tomas užduos įvairiausius šmaikščius klausimus, o po šių dviejų rubrikų grįšiu aš ir pakviesiu vaikus dalyvauti keliuose konkursuose", - pasakoja šiuo metu vienas populiariausių vaikų rašytojų.

Radijuje jaunasis rašytojas naują laidą kurs be patyrusios komandos, tačiau tai jo anaiptol negąsdina. „Kai rašau knygas, esu įpratęs dirbti vienas pats. Iš tiesų savo darbo kambaryje esu prieš akis pasikabinęs grafiką, kada kokius darbus turiu padaryti, bet dar nei karto taip nebuvo, kad jo laikyčiausi", - juokauja T. Dirgėla ir priduria, kad kol kas sunkiausia užduotis jam atrodo laiku pakeisti balsus. „Bijau, kad pradėjęs kalbėti Domo balsu užsimiršiu ir imsiu kalbėti savo balsu", - prisipažįsta kūrėjas.

Prieš visiškai atsidėdamas rašymui, T. Dirgėla dirbo vaikų darželio auklėtoju, tačiau ilgainiui šios veiklos teko atsisakyti: „Kai buvau vaikų darželio auklėtojas, būdavo, kažkas kviečia atvažiuoti, susitikti su vaikais, o aš negaliu, nes turiu būti darželyje. Tad nusprendžiau, kad reikia visą laiką skirti tik rašymui."

„Domas ir Tomas" - šeštadieniais 11.05 val. per LRT RADIJĄ.

Virginija Bunevičiūtė

Atstovė ryšiams su visuomene

S. Konarskio g. 49,

LT-03123 Vilnius

Tel. +3705 236 3240

Mob. +370 686 91963

Faks. +370 5 2363208

lrt@lrt.lt www.lrt.lt

Paskutinį kartą atnaujinta: 2017-10-07 12:09
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media