2020 m. spalio 21 d., Treciadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Redaktoriaus žodis

*print*

Pradedame ruošti leidybai naują knygą „Žurnalistai senjorai“

2020-09-27
 
LŽS Senjorų klubo nariai Lietuvos nacionaliniame muziejuje

LŽS Senjorų klubo nariai Lietuvos nacionaliniame muziejuje

Vytautas Žeimantas

 

LŽS Senjorų klubo Tarybos išvažiuojamame posėdyje, įvykusiame 2020 m. rugsėjo 3 dieną, Bubų kaime, jaukioje kolegos Gedimino Končiaus sodyboje, vienbalsiai buvo nutarta pradėti ruošti leidybai naują knygą „Žurnalistai senjorai". Ją sudaryti ir redaguoti Taryba įpareigojo šių eilučių autorių.
Naujoji knyga išeis su Lietuvos žurnalistų sąjungos vėliava.
Svarstant šį klausimą buvo geru žodžiu prisimintos ir anksčiau kolegų sudarytos bei išleistos knygos apie LŽS Senjorų klubą ir jo narius: Jono Vėlyvio „Senjorai" (2009 m.) ir Alfonso Kairio „Vilniaus senjorų žurnalistų klubas" (2016 m.). 
Kolegos Jono Vėlyvio sudarytoje „Senjorų" knygoje buvo paskelbti 138 straipsniai, skirti mūsų klubo nariams. Nuo to laiko praėjo jau 11 metų ir daug kas pasikeitė.
Kolegos Alfonso Kairio parengta knyga „Vilniaus senjorų žurnalistų klubas" turėjo kitus tikslus. Ji buvo daugiau skirta klubo veiklai nušviesti, klubo nariai buvo pristatyti minimaliai - pateikiant tik jų kontaktinę informaciją 
Knyga „Žurnalistai senjorai" pagal savo sandarą bus artimesnė „Senjorų" knygai. Tai irgi bus informacinis - pažintinis leidinys, skirtas LŽS Senjorų klubo nariams. Kiekvienas kolega knygoje galės prisistatyti pats, tai yra parašyti tekstą apie save, savo darbus, kūrybą ir pateikti prie šio teksto nuotraukų ar kitokių iliustracijų.Tik šį kartą kiekvienam bus skirta ne po vieną, kaip buvo „Senjorų" knygoje, bet po du knygos puslapius. 
Naujoje knygoje bus galima pristatyti ir jau Anapilyn išėjusius kolegas, tačiau tik tuos, kurie buvo LŽS Senjorų klubo nariai.
Galima tik pasidžiaugti, kad šis projektas susilaukė darnaus pritarimo. Pirmi informaciją apie save jau atsiuntė kolegos Marija Valuckienė, Ipolitas Skridla, Vytautas Petras Vaitkus, Loreta Nikolenkienė, Albertas Vaidila.
Kviečiu ir kitus kolegas senjorus skubiau pateikti apie save tekstus ir iliustracijas. Visą tai reikia siųsti adresu vzeimantas@gmail.com, su nuoroda - Žurnalistų senjorų knygai. Tekstus siųskite doc formatu, nuotraukas ir kitas iliustracijas - jpg formatu.
Kolegos, kurie neturi interneto, viską gali atnešti į Žurnalistų namus (Jogailos g. 11, Vilnius).
Šios informacijos lauksime iki gruodžio 1 dienos. Knygą planuojama išleisti 2021 metų pradžioje.
 
Papildoma informacija:
Tel. 8652 10 638 

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020-09-27 13:09
 
Share |
 

Komentarai (2)

Jūsų el. paštas

Juozas

2020-10-07 15:56

Gerbiamas Redaktoriau, Tamstos dideli užmojai ir,matyt, turtingas leidėjų portfelis: dar LŽ enciklopedijos neišleidome,dar, eilėje guli žurnalistų dainų leidinys,o jau kviečiate įamžinti senjorus. Tokios mano abejonės, o šiaip viskas gražu ir Redaktoriui tik dėkoti reikia. Iki, jeigu Dievas leis...

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

Aldona

2020-09-29 15:07

Šaunuoliai senjorai. Puiku.

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media