2024 m. liepos 14 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Televizija

*print*

Archyvas :: Lietuvos ryto TV: Lietuvos kino bei televizijos aktorius, režisierius Ramūnas Rudokas prabilo...

2022-08-05
 
Viliaus Raševskio nuotrauka

Viliaus Raševskio nuotrauka

Auksė Šapelytė
Visiems puikiai žinomas Lietuvos kino bei televizijos aktorius, režisierius Ramūnas Rudokas nevynioja žodžių į vatą, kalbėdamas apie pramogų pasaulio užkulisius. Nors paties nuveiktų darbų sąraše - galybė žiūrovų simpatijas pelniusių projektų, tačiau savo sūnui tokio paties karjeros kelio nelinkėtų, mat, kaip sako aktorius, tik vienetams Lietuvoje pasiseka pasiekti aukštumas.
Kaip ir kiekvieną vasaros šeštadienį, Lietuvos ryto TV žiūrovus savaitgalio rytą žadins gyvenimo būdo laida „Pokalbiai prie jūros. Atostogų ritmu", kurioje kaskart širdis ir sielas atviram pašnekesiui atveria žinomi šalies pramogų, mados ir verslo pasaulio žmonės. Laidos vedėja, aktorė, moteriškos filosofijos „Pasimatuok jūrą" įkūrėja Justė Zinkevičiūtė žada, jog ir šią vasarą netrūks intriguojančių bei atvirų pokalbių apie gyvenimą, darbus ir poilsį kartu su žinomais pramogų, mados ir verslo pasaulio žmonėmis, o atostogų ritmo akiračiui praplėsti, laidoje vien kurortais prie jūros nebus apsiribota, aplankant ir kitas Lietuvos vietas, kur atostogauja šalies garsenybės.
Rugpjūčio 6 dienos laidos maršrutas nusidrieks po keturių vandenų - Klaipėdos - kraštą, kur jūra, marios, ežerai ir upės pritaikytos turizmui ir visas vietas jungia daugybė takų, pritaikytų kelionėms tiek dviračiais, tiek pėsčiomis, o Klaipėdos rajono turizmo informacijos centras pateiks lankytinų objektų sąrašą, kuriuo vadovaujantis ką veikti ir ką pamatyti suras kiekvienas.
„Pakeliui iš Gargždų yra naujai įkurti Babilono sodai. Keturių hektarų plote sutalpintas visas pasaulis ir jo grožis: Eifelio ir Pizos bokštai, Bigbenas, Tadžmahalas ir kiti gražiausi pasaulio objektai. Svencelėje ir Drevernoje turime kaituotojų meką, kur žmonės iš visos Lietuvos suvažiuoja, kad aktyviai praleistų laisvalaikį, kad išmoktų buriuoti jėgos aitvarais", - laidoje pasakos Klaipėdos rajono turizmo informacijos centro direktorė Daiva Buivydienė.
Vėją šiame krašte gaudo ir prieš daugiau nei dešimtmetį kaitavimo virusu užsikrėtęs šio šeštadienio laidos herojus - aktorius bei režisierius Ramūnas Rudokas, kur Drevernos uoste su šeima vyras praleidžia kiekvieną vėjuotą vasaros savaitgalį.
„Prieš aštuonerius metus Svencelėje atradau vandenlenčių sportą, tačiau tuomet sutikti draugai pakvietė į marias. Kaitavęs esu ne tik Lietuvos kurortuose, keletą metų važinėjau į Atlanto vandenyną, kaitavau aukštose bangose. Žinoma, su šeima neatsisakom ir atostogų kur nors, pavyzdžiui, Turkijoje, bet prieš saule drybsoti ne man. Kur bebūčiau, vis tiek ieškau vietinių kaitavimo vietų, išsinuomoju įrangą ir manęs nebėra", - apie savo hobius pasakos aktorius.
Nors sušilus orams taip ir norisi ištrūkti poilsiui, vis tik Ramūno darbotvarkėje netrūksta laiko, skirto darbui filmavimo aikštelėse, kur jis ne tik kuria įsimintinus vaidmenis, bet ir uoliai pluša režisieriaus kėdėje.
„Aš mėgtu dirbti per abi kameros puses ir mane labai žavi šis multi-darbas. Negaliu savimi atsidžiaugti, kad aš taip galiu. Man patinka žinoti, kaip įgyvendinti turinį, gautą ant popieriaus ir dar didesnis malonumas sudalyvauti tave procese, kaip aktoriui, iš kitos pusės", - laidoje teigs Ramūnas.
Vis tik, be naujų iššūkių profesiniame kelyje, pokyčių netrūksta ir asmeniniame Ramūno gyvenime. Ypač, kai prieš ketverius metus jo ir mylimosios Justinos namuose atsirado sūnus Raidas. Aktorius pripažįsta, jog meilė jį pavertė nauju žmogumi, o su žmona dėl vaiko auklėjimo taisyklių, nors kaip pats Ramūnas teigia, sūnus yra tikras mamyčiukas, ginčytis taip pat netenka.
„Justinai esu dėkingas už naują save, už visai kitokį Ramūną. Meilė keičia pasaulius, gyvenimus, likimus ir ji vadovauja paradui. Žinoma, gyvenimas pasikeitė iš esmės ir atsiradus sūnui Raidui. Jis labai artistiškas vaikas, tačiau tikrai nenorėčiau, kad mano vaikas eitų mano pėdomis. Sunkus kelias, nežinai, kaip pasisuks likimas. Jeigu norėčiau, kad mano vaikas dirbtų šitoje sferoje, tai tikrai jį išsiųsčiau į Holivudą. Tegu tenai tiek per stogą gauna, bet užsiima šia veikla ten, kur yra geriausia ja užsiimti. Lietuvoje, pabaigus akademiją, pasiseka tik keliems iš šimto. Visi kiti po mokslų neturi ką veikti, darbinasi į restoranus, ofisus, bankus ir tai ne iš gero gyvenimo", - žodžių į vatą nevynios laidos herojus.
Aktorius neslepia, jog norint oriai pragyventi iš jo profesijos, atsisakyti komercinių projektų vargai pavyksta. Prisiminęs ir savo paties karjeros pradžią, Ramūnas atvirauja, jog ne kartą iš kolegų buvo sulaukęs kreivų žvilgsnių ar komentarų apie darbą televizijoje, tačiau pats vyras to nesureikšmina, mat bet kurioje sferoje savo darbą siekia atlikti taip pat maksimaliai profesionaliai.
„Mūsų visuomenė tokia, jog jeigu neturi pinigų - tau šakės. Su šitais klaikiai sugadintais komerciniais laikais, žmonės eina ten, kur yra pinigai. Anksčiau iš manęs juokėsi, kai pradėjau filmuotis „Moterys meluoja geriau" seriale, kai tuo pačiu metu su garsiausiu visų laikų režisieriumi Eimuntu Nekrošiumi gastroliavau po pasaulį. Bet man tai yra visiškai lygus darbus", - pripažins Ramūnas.
Ar Ramūnas Rudokas yra sirgęs žvaigždžių liga, kaip žinomas aktorius leidžia atostogas ir už ką jis yra dėkingas žmonai Justinai - visi atsakymai jau šį šeštadienį, 8:30 val. per Lietuvos ryto TV!
„Pokalbiai prie jūros. Atostogų ritmu" - tai gyvenimo būdo laida, pulsuojanti žinomų Lietuvos žmonių atostogų ritmu. Prodiuserės Gintarės Kreipavičiūtės kuriamoje laidoje - vis naujas pašnekovas su dar negirdėtomis atostogų ir gyvenimo istorijomis, atgimstančiomis vaikštant prie jūros, mėgaujantis saulės spinduliais paplūdimyje, ragaujant gardžiausius pajūrio restoranų patiekalus, važinėjant dviračiais, uoste skaičiuojant bures, plaukiojant jachtoje ar kur kitur, kur nuves pats pokalbis!
„Pokalbiai prie jūros. Atostogų ritmu" - šeštadieniais, 8:30 val. per Lietuvos ryto TV.
 
Daugiau informacijos:
Auksė Šapelytė
aukse.sapelyte@gmail.com
+370 67547808
Paskutinį kartą atnaujinta: 2022-08-09 10:28
 
 

Komentarai (1)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media