2024 m. liepos 14 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Televizija

*print*

Archyvas :: Po 3 metų darbo Asta Stašaitytė atsisveikina su „Duokim garo“

2022-08-02
 
Asta Stašaitytė-Masalskienė. E. Blaževič/LRT nuotr.

Asta Stašaitytė-Masalskienė. E. Blaževič/LRT nuotr.

Naujame televizijos sezone laida „Duokim garo" eteryje pasirodys atsinaujinusi ir be vienos iš vedėjų, Astos Stašaitytės, tai LRT.lt patvirtino laidos prodiuseris Saulius Basijokas.
„Asta prie „Duokim garo" komandos prisijungė prieš trejus metus. Laida su jos atėjimu tikrai pasikeitė. O dabar vėl atėjo laikas pokyčiams. Naujame sezone laida žiūrovus pasitiks atsinaujinusi, o be pokyčių vedėjų komandoje, bus ir kitų naujienų.
Esame pasiruošę naujam sezonui ir apie visas permainas būtinai pranešime. Sekite naujienas, nes bus išties įdomu", - portalui LRT.lt sako prodiuseris S. Basijokas.
Prieš trejetą metų stojusi prie laidos vairo A. Stašaitytė neslėpė, kad ir pačiai tai buvo netikėta, nauja patirtis. „Pasiūlymas sukėlė lengvą šoką. Teko pagalvoti, ar noriu imtis sau įprasto žanro, ar pasirinkti iššūkį ir pokyčius. O iššūkius aš mėgstu" , - pradėdama darbą „Duokim garo" kalbėjo TV laidų vedėja.
Pasiūlymas vesti „Duokim garo" jai jau tada pasirodė žavus ir įdomus, nes nieko panašaus anksčiau nebuvo dariusi: „Didesnių pasikeitimų mano karjeroje buvo keli: iš Klaipėdos persikrausčiau dirbti į Vilnių, vėliau pradėjau vesti ne tik televizijos, bet ir radijo laidas ir iš to išaugo labai didelis dalykas, vėliau sukūriau autorinę televizijos laidą, įregistravau savo įmonę, su kuria prasidėjo naujas etapas, vėliau šešerius metus dirbau pokalbių laidoje."
Kvietimą tapti „Duokim garo" vedėja Asta sakė priėmusi kaip ženklą - tiek dalykų keitėsi jos gyvenime, kad, matyt, reikėjo sukrėtimo ir profesinėje veikloje.
„Mane pažadino iš vasariško pasimetimo, pažadino kurti, aktyviai dirbti, atsirado teigiamo streso, atsirado ritmas, režimas. Rodos, visi mano jutikliai pabudo. Neslėpsiu, tai buvo rizika, ne tik iššūkis, bet ir šiokia tokia avantiūra. Iš pradžių buvo labai baisu", - anksčiau LRT.lt pasakojo A. Stašaitytė.
Iš www.lrt.lt
Paskutinį kartą atnaujinta: 2022-08-02 07:57
 
 

Komentarai (3)

Jūsų el. paštas

Jonas

2022-08-21 14:53

Palaikau "Žiūrovo" nuomonę"

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

Žiūrovas

2022-08-12 14:03

Nelabai kas pasiges vedėjos Astos, kaip ir pačios „Duokim garo“ laidos. Nuobodi laida, tas pats per tą patį, tie patys kolektyvai pasirodo jau kelis dešimtmečius. Labai retai atsiranda koks nors naujas kolektyvas. Prifilmuoja koncertų, paskui per TV pageidavimus kartojami tie patys pasirodymai. Nuobodu, neįdomu,o dar ir pinigus paima iš pageidavimų-sveikinimų užsakovų. Tikrai reikia viską iš pagrindų keisti-ir vedėjus, ir prodiuserius, ir laidos formatą.

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media