2024 m. birželio 22 d., Šeštadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Televizija

*print*

Archyvas :: Delfi TV: Aktorė A. Žirgulytė siunčią žinutę visoms moterims

2021-05-02
 
Akvilė Žirgulytė

Akvilė Žirgulytė

Aktorės Daivos Rudokaitės gražuolė dukra Akvilė Žirgulytė dar dirbdama užsienyje modeliu puikiai suprato, kokia svarbi moterims yra išvaizda. Visgi šiandien mamos keliu pasukusi ir pati aktore tapusi mergina pripažįsta, kad tikrasis moters grožis slypi kur kas giliau ir Motinos dienos proga visoms dailiosios lyties atstovėms siunčia svarbią žinutę.
Tamsių šokoladinių plaukų ir dailių bruožų savininkė, aktorė ir modelis Akvilė Žirgulytė neslepia daug dėmesio skirianti savo išvaizdai. Ji taip pat nebijo ir pokyčių: neseniai vėl grįžo prie pamiltos šukuosenos ir pasipuošė kirpčiukais. Akvilė pasakoja, jog pati laikosi vieno grožio ritualo, kurį deja, bet ne visuomet pavyksta pilnai įgyvendinti.
„Aš labai mėgstu dažytis ir man smagiausias rytas būna tuomet, kai galiu jį turėti neskubėdama: ramiai išgerti puodelį kavos su desertu ir turėti laiko pasidažyti niekur neskubant. Tai yra mano ritualas, nuteikiantis stipriai dienai", - tvirtina Akvilė.
Visgi, nors mergina ir gali pasidžiaugti puikiais genais, ji pasakoja suprantanti, kad tikrasis moters grožis slypi kur kas giliau. Dirbdama mados ir pramogų pasaulyje, Akvilė tvirtina, kad akį traukianti išvaizda - tik viršelis, o moteriškasis žavesys gimsta iš viduje slypinčių emocijų ir troškimų.
„Gražiausia moteris yra tada, kai ji yra laiminga ir kai ji savo gyvenime turi kažką, kas jai teikia didžiulį džiaugsmą. Tuomet ji švyti ir tas grožis iš vidaus persiduoda į išorę. Gražiausias dalykas moters išvaizdoje yra jos laimė ir pilnatvė", - drąsiai teigia mergina.
Akvile pripažįsta, kad kartais, pritrūkus vidinės drąsos ar pasitikėjimo savimi, tai padeda išspręsti vienas jos mylimas drabužis, kurį kiekviena moteris turi savo spintoje.
„Su kuo aš visuomet jaučiuosi savimi pasitikinti, tai yra švarkas. Jis griežtas ir tuo pačiu klasikinis, todėl suteikia daug pasitikėjimo. Kuomet jaučiuosi silpna ir man reikia pasitikėjimo savimi, užsidedu švarką ir iš karto imu galvoti, kad užkariausiu pasaulį", - sako Akvilė.
Šiais ir kitais stiliaus bei grožio patarimais Akvilė dalijosi sekmadienio Delfi TV laidoje „Pokyčių istorija".
Šį kartą pagrindinė laidos herojė - mentalisto Nicholo Kin mylimoji Raimonda. 37-erių moteris ir pati kurį laiką dirbo grožio srityje, tačiau šiandien yra rūpestinga žmona ir mama, kartais pamiršdama savo pačios poreikius.
„Nėštumo metu teko priaugti beveik 20 kg. Vėliau jie labai greitai krito, tačiau ėmė kamuoti nerimas, bemiegės naktys. Būtent tai labai paveikė odą, ėmė ryškėti raukšlės. Veidas sukrito, audiniai prarado tūrį, o oda skaistumą. Turime trejų metų berniuką, kuris yra labai aktyvus ir reikalauja daug dėmesio, todėl kartais laiko sau lieka labai mažai", - laidoje atviravo herojė.
Raimonda itin vertina natūralų grožį, tačiau buvimas su žinomu žmogumi įpareigoja pasitempti ne tik ypatingomis progomis, bet ir kiekvieną dieną. Moteris pripažįsta sulaukusi ir nemalonių komentarų, kurie ypatingai nusmukdo savivertės jausmą.
„Yra tekę girdėti piktavalių, komentuojančių mano išvaizdą, aprangos stilių. Didelis iššūkis yra, kuomet turi ne tik galvoti, ką kalbi, bet ir kaip atrodai", - prisipažino moteris.
Raimonda tikrai yra apdovanota natūraliu grožiu, tačiau kai kurie, su laiku mus aplankantys pokyčiai, yra negrįžtami. Kaip juos suvaldyti, išlaikant kuo daugiau natūralumo ir kaip nors trumpam sustabdyti laiką - į šiuos klausimus laidoje atsakė SV plastinės chirurgijos centro plastikos chirurgas Ernest Zacharevskij.
„Raimondos veido odos problemas sprendėme su hialurono rūgšties užpildais, kurie pakoreguoja veido kontūrą, užpildo raukšles bei pagyvina oda. Šia procedūra atlikom vidurinės ir apatinės veido dalies korekcija: pakėlėme skruostų liniją, užpildėm ašarų latako vagelę, kad akys atrodytų jauniau, taip pat pakoregavome lūpų kontūrą, pakėlėm jų kampučius. Na, o pagrindinis akcentas buvo apatinio žandikaulio linija, kuri buvo labai neišreikšta. Tikiu, kad po šios procedūros Raimonda jausis labiau savimi pasitikinti ", - laidoje pasakojo plastinės chirurgijos specialistas.
Raimondos taip pat laukė ir naujos šukuosenos pokyčiai įvaizdžio salone „Rolė 313" kartu su plaukų stiliste Zita Petrulioniene, kuri papuošė laidos heroję madinga šokoladine spalva su karamelinėmis sruogomis.
Vizažo meistrė ir studijos „Juode studio" įkūrėja Vaida Juodė paslėpė po plastinės procedūros užsilikusius laikinus raudonumus, o stilistė Jomantė Vaitkutė kartu su „Sorelė boutique" įkūrėjomis Vilma Narbutienė ir Edita Kriščiūnienė į Raimondos spintą įnešė drąsių spalvų bei raštų.
Kaip Raimondos išvaizdos pokyčius priėmė jos vyras mentalistas Nicholas Kin bei jų sūnelis ir kokiomis stiliaus paslaptimis pasidalino aktorė Akvilė Žirgulytė - visą tai naujojoje Delfi TV laidoje „Pokyčių istorija".
 

 

Prodiuserė
Gintarė Kreipavičiūtė
867673809

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2021-05-02 12:37
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media