2018 m. liepos 18 d., Treciadienis

Televizija

*print*

Archyvas :: „TV3 eteryje – nauja gyvenimo būdo laida „Raudonas kilimas“

2016-12-08
 
 

Naujuosius metus TV3 televizija pasitiks su viena už kitą įspūdingesnėmis ir įdomesnėmis laidomis bei projektais. Jau sausio mėnesį į žiūrimiausios televizijos eterį po pertraukos grįš klasika tapęs ir visų žiūrovų pamėgtas žanras - gyvenimo būdo laida. Profesionali naujosios laidos „Raudonas kilimas" komanda žada, kad kiekvieną savaitę žiūrovų lauks atviri ir nuoširdūs pokalbiai su Lietuvos ir užsienio garsenybėmis bei reportažai iš ryškiausių savaitės renginių.

Jau netrukus gyvenimo būdo laida „Raudonas kilimas" televizijos žiūrovus kvies pro rakto skylutę žvilgtelėti į garsių televizijos, muzikos, kino, politikos, kultūros, sporto ir pramogų pasaulio atstovų gyvenimus. Laidos komandos taikiklyje - išskirtinės, žinomos ir įdomios asmenybės, kurios savo gyvenimą nuo filmavimo kamerų saugo ir interviu į kairę ir į dešinę nedalija.

Gyvenimo būdo laidos kūrėjai intriguoja, kad „Raudonas kilimas" - ne tik televizijos laida. Naujas projektas savo žiūrovams kartu siūlo ir kokybišką gyvenimo būdo portalą, kuriame - visos svarbiausios gyvenimo būdo naujienos.

Naujos gyvenimo būdo laidos kūrėjai ir TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė džiaugiasi naujove tinklelyje ir tikina, kad televizijos žiūrovų laukia daugybė atvirų, jautrių, netikėtų istorijų iš pirmų lūpų.

„TV3 eteryje kurį laiką neturėjome stiprios gyvenimo būdo laidos, todėl labai smagu, kad šią nišą užpildys naujas projektas. Manau, kad žiūrovai įvertins laidos kūrėjų pastangas ne paviršutiniškai parodyti žinomiausius ir mylimiausius Lietuvos žmones, bet iš tiesų supažindinti su jais, atskleisti niekam dar nežinomas detales ir istorijas. Juolab, kad „Raudonas kilimas" yra ir interneto projektas, todėl ir portale atsiras daugiau išskirtinių naujienų apie įžymybes iš jų namų ar kelionių", - sako TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

Kartą per savaitę rodomoje laidoje žiūrovai išvys ne tik istorijas, kurios prikaustys dėmesį, bet ir specialų reportažą iš ryškiausių savaitės renginių.

Kam patikėtas naujos gyvenimo būdo laidos „Raudonas kilimas" vairas bei kokių ypatingų asmenybių istorijas išgirs žiūrovai, kūrybinė komanda kol kas neatskleidžia.

 „Raudonas kilimas" - jau netrukus kiekvieną sekmadienį 18 val. per TV3!

 

 

 

Justė Radzevičiūtė-Laugalienė

Komunikacijos vadovė

UAB TV3

Kalvarijų g. 135, Vilnius

LT-08221

Tel.     +370 5 20 30 182

Mob. +370 673 19893

Faks.  +370 5 20 30 103

juste.radzeviciute@tv3.lt

www.tv3.lt

Paskutinį kartą atnaujinta: 2017-08-26 11:35
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media