2020 m. gruodžio 4 d., Penktadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Žiniasklaida Lietuvoje

*print*

Archyvas :: „Telegram“ platformoje – LRT.lt naujienos anglų ir rusų kalbomi

2020-08-18
 

 

Pranešimų programėlėje „Telegram" pradeda veikti LRT paskyra. Joje bus skelbiamos LRT.lt portale publikuojamas naujienos anglų ir rusų kalbomis apie tarptautinei bendruomenei aktualius įvykius Lietuvoje ir regione.

 

„Tokį žingsnį paskatino žengti ir šių dienų įvykiai Baltarusijoje - dėl ribojamo interneto informacija iš nepriklausomų informacijos šaltinių ir nepriklausomos žiniasklaidos šalyje tapo sunkiau pasiekiama. Matome, kad LRT.lt portalo skaitytojų srauto iš Baltarusijos pastarosiomis dienomis beveik nebeliko. Akivaizdu, kad poreikis gauti prieigą prie Lietuvos, priėmusios S. Cichanouskają, žiniasklaidos skelbiamų pranešimų yra, todėl nusprendėme pasinaudoti populiaria „Telegram" programėlė, kuri vis dar veikia. Šiame kanale perpublikuosime dalį LRT.lt portale anglų ir rusų kalbomis skelbiamo turinio", - sako portalo LRT.lt vyriausiojo redaktoriaus pavaduotoja Aleksandra Ketlerienė.

 

Siekdama išsamiai ir nešališkai nušviesti įvykius Baltarusijoje LRT žurnalistai pasitelkia įvairius informacijos šaltinius, bendrauja ir su pačioje Baltarusijoje gyvenančiais specialistais, opozicijos atstovais, žurnalistais ir įvykių liudininkais, taip pat Lietuvoje gyvenančiais baltarusiais. Rinkimus iš Minsko nušvietė specialusis LRT.lt korespondentas, kuris šiuo metu yra grįžęs į Lietuvą.

 

Portalas LRT.lt naujienas rengia trimis kalbomis - lietuvių, anglų ir rusų. LRT turinys rusų kalba taip pat skelbiamas LRT „Facebook" paskyroje @lrtnovosti, anglų kalba - „Twitter" paskyroje @LRTenglish.

 

LRT paskyra „Telegram" @lrtlt: https://t.me/lrtlt

 

 

 

http://eureka.lrt.lt/signature.jpg

Jovita Bazevičiūtė

 

Atstovė ryšiams su visuomene
Mob. 8 610 39 805
jovita.bazeviciute@lrt.lt

 

www.lrt.lt

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020-08-18 11:06
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media