2024 m. birželio 20 d., Ketvirtadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Žiniasklaida Lietuvoje

*print*

Archyvas :: Medijų rėmimo fondas sveikina su Spaudos atgavimo diena ir pradėjo sutarčių pasirašymą veiklos finansavimui

2024-05-06
 
Fondas sveikina su artėjančia Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena - ačiū Jums už puoselėjamą žodžio laisvę, universalią, visuotinę žmogaus teisę, neatsiejamą nuo šiuolaikinės demokratijos sampratos, kurios dėka Lietuvoje kartu kuriame stiprią pilietinę visuomenę.
Simboliška, kad ta gražia proga šiandien jau pasirašytos pirmosios veiklos finansavimo sutartys su pareiškėjais (270 000 EUR sumai). Taip pat Fondas norėtų paskatinti visus dar nepasirašiusius sutarčių kuo greičiau suskubti tai padaryti (sutartys pasirašomos per 20 darbo dienų nuo sprendimo paskelbimo dienos). Veiklai finansuoti viešosios informacijos skleidėjams ir (ar) rengėjams šiais metais skiriama 1,928.668 EUR.
Atkreipiame dėmesį, kad pagal patvirtintas Medijų rėmimo fondo finansuojamų projektų teikimo taisykles šiais metais pirmą kartą finansavimas gali būti skiriamas ne tik projektams, bet ir veiklai bei stipendijoms finansuoti.
Trumpai apie šį naują finansavimą veiklai: finansavimas veiklai skiriamas viešosios informacijos rengėjams ir skleidėjams (1) leidžiantiems kultūros periodinius leidinius arba (2) valdantiems regionines / vietines visuomenės informavimo priemones.
Pareiškėjams paramos suma skaičiuojama pagal formules, kurių pagrindas yra (1) kūrybinių redakcijos darbuotojų etatų skaičius bei (2) išlaidos gamybai (leidinių spausdinimui, televizijos, radijo signalo, duomenų siuntimui, perdavimui, talpinimui).
Svarbu pažymėti, kad Fondo administracija, pabaigusi administracinės atitikties procedūrą, jau perduoda ekspertams vertinti ir pareiškėjų projektus, bei stipendijas. Ekspertų laukia 30 iššūkių kupinų dienų, per kurias jie turi įvertinti kelis šimtus paraiškų projektams finansuoti. Fondas labai tikisi, kad ekspertai atliks šį nepaprastai atsakingą darbą kuo greičiau, ir Fondo Tarybai priėmus sprendimą, konkursą laimėję pareiškėjai, pasirašę sutartis, galės įgyvendinti savo projektus spaudoje, radijuje ir televizijoje bei internete kaip galima greičiau ir sėkmingiau.
Fondas kviečia aktyviai teikti pasiūlymus bei idėjas ateinantiems konkursams dėl turinio kokybės vertinimo, poveikio rodiklių bei dėl kiekybinių rodiklių vertinimo el. paštu: info@medijufondas.lt. (iki gegužės 15d.).
Paskutinį kartą atnaujinta: 2024-05-07 12:10
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media