2023 m. rugsejo 27 d., Treciadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Žurnalistų namuose

*print*

Archyvas

 

2017-02-28Žurnalistų namuose - žurnalisto ir poeto Česlovo Skaržinsko knygos "Palėpėje, į kurią atsėlina vakaras" pristatymas

Žurnalistų namuose kovo 15 d., 16, 30 val. įvyks žurnalisto ir poeto Česlovo Skaržinsko naujos knygos "Palėpėje, į kurią atsėlina vakaras" pristatymas. Knygą pristatys žurnalistas Henrikas Vaitiekūnas. Kviečiame kolegas.

2017-02-15NŽKA metinė konferencija “Kultūrinė spauda ir spaudos kultūra” įvyks balandžio mėnesį

Žurnalistų namuose vasario 15 dieną įvyko Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos (NŽKA) valdybos posėdis. Buvo aptarta NŽKA veikla pastaraisiais metais, NŽKA veikla Lietuvos meno kūrėjų asociacijoje. Valdyboje buvo išreikštas didelis susirūpinimas dėl kultūrinės spaudos padėties, žurnalistų veiklos etikos, lietuvių kalbos spaudoje ir televizijoje būklės. Nutarta NŽKA metinę konferenciją surengti Žurnalistų namuose balandžio 21 dieną 11 val. Konferencijos leitmotyvas – “Kultūrinė spauda ir spaudos kultūra”.

2017-02-10Žurnalistų namuose vasario 15 d. - Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos valdybos posėdis

Žurnalistų namuose vasario 15 d. 11 val. - Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos valdybos posėdis.

2017-02-10Žurnalistų namuose įdomi Alberto Vaidilos paroda „Trupantys reljefai“ (5)

Vilniuje, Žurnalistų namuose pradėjo veikti LŽS Senjorų klubo nario, žurnalisto ir dailininko Alberto Vaidilos paroda „Trupantys reljefai". “Galima tik pasidžiaugti Alberto Vaidilos kūrybiniu aktyvumu, kurį jis rodo pastaraisiais metais, - atidarydamas parodą, pasakė rašytojas ir žurnalistas Vytautas Žeimantas. - Albertas Vaidila pasireiškė kaip įvairiapusis dailininkas: kalė iš akmens skulptūras, tapė, kūrė žurnalistų portretus, ekslibrisus, knygų grafiką. Yra vienas iš kompiuterinio meno pradininkų Lietuvoje. 2014 metais pirmasis Lietuvos žurnalistikos istorijoje surengė dvi autorines žurnalistų portretų parodas, kuriose buvo eksponuota per 60 darbų. Jie buvo epsponuoti Žurnalistų namuose ir sostinės Rotušėje. Naujoji jo paroda – akivaizdus jo žingsnis meninio tobulėjimo kryptimi”.

2017-02-02LŽS tarybos posėdis įvyks š.m. kovo 4 d. Žurnalistų namuose

LŽS tarybos posėdis įvyks š.m. kovo 4 d., Žurnalistų namuose. Pradžia 11.30 val.

2017-01-23Žurnalisto namuose Alberto Vaidilos paroda „Trupantys reljefai“ (3)

Š. m. sausio 31 dieną 15 val. Žurnalistų namuose įvyks kolegos Alberto Vaidilos parodos „Trupantys reljefai“ atidarymas. Kviečiame kolegas dalyvauti.

2017-01-22Naujas almanachas „Žurnalistika“ – apie marinistinę žurnalistiką

Lietuvos žurnalistų sąjungos Klaipėdos apskrities skyriaus pirmininkė, almanacho "Žurnalistika" redaktorė Jolanta Beniušytė Žurnalistų namuose Vilniuje šeštadienį kolegoms pristatė naujausią "Žurnalistikos" numerį apie marinistinę žurnalistiką.

2017-01-19Naujausio „Žurnalistikos“ almanacho pristatymas Žurnalistų namuose

Mieli kolegos, kviečiame Jus į naujausio į naujausio žieminio, balto kaip sniegas su žalsva jūros puta almanacho "Žurnalistika" pristatymą – aptarimą š.m. sausio 21 d., 13 val. Žurnalistų namuose (Jogailos g. 11, Vilnius). Po aptarimo - klaipėdietiškos vaišės.

2017-01-10Praktinis seminaras: Profesinė individuali žurnalisto veikla 2017-aisias metais. Mokesčiai, socialinės garantijos ir kiti pokyčiai

Mieli LŽS ir NŽKA nariai, atsižvelgdami į svarbias, šiemet įsigaliojusias naujoves socialinių garantijų ir mokesčių srityje, organizuojame praktinį seminarą sausio 20 dieną 10 val. Žurnalistų namuose. Vietų skaičius ribotas. Prioritetas dalyvauti suteikiamas LŽS ir NŽKA nariams. Bus geriausi VMI ir SODRA specialistai.

2016-12-12Žurnalistų namuose - diskusija apie naujai priimtų Civilinio kodekso pataisų dėl garbės ir orumo gynimo praktinio taikymo problemas

Gruodžio 15 d. 11 val. Žurnalistų namuose (Jogailos g. 11, Vilnius, 3 aukštas) rengiama apskrito stalo diskusija apie naujai priimtų Civilinio kodekso pataisų dėl garbės ir orumo gynimo praktinio taikymo problemas. Kviečiami žurnalistai ir teisininkai. Dalyvaus Aistė Žilinskienė, Dainius Radzevičius, advokatai Ąžuolas Čekanavičius ir Darius Bolzanas. Kviečiami ir kiti suinteresuoti žodžio laisvės gynimu.

2016-12-11Kolega Jonas Laurinavičius Žurnalistų namų biliotekai padovanojo septynias savo knygas

Kolega Jonas Laurinavičius Žurnalistų namų biliotekai padovanojo septynias savo knygas: eskizų rinkinį „Tolimos atodangos“ (2011), publicistikos „Atminties ženklai“ (2013) ir „Kaišiadorių krašto šviesuoliai“ (2015), straipnių „Knygnešio dalia“ (2015), eilėraščių „Tylus atodusis“ (2015), epigramų „Su minuso ženklu“ (2015) ir esė rinkinį „Pradalgės“ (2016). Ačiū kolegai.

2016-11-22Kolega Gediminas Griškevičius padovanojo savo knygų Žurnalistų namų bibliotekai

Palangiškis kolega Gediminas Griškevičius Žurnalistų namų bibliotekai padovanojo dvi šiemet išleistas savo knygas: "Mirę ir moterys, dar - jūra" ir "Maišto jūra. Vėjožvalgos". Ačiū kolegai.

2016-11-21Kolega Apolinaras Juodpusis padovanojo savo knygų Žurnalistų namų bibliotekai

LŽS Senjorų klubo narys Apolinaras Juodpusis Žurnalistų namų bibliotekai padovanojo dvi savo knygas: "Stasė Niūnievaitė" ir "Buvo rašyta, fotografuota, piešta". Ačiū kolegai.

2016-11-20Žurnalistų namuose: apie knygas kaip žurnalistų saviraišką

Lapkričio 17 d. Žurnalistų namuose, pristatytos 2015-2016 m. LŽS Vilniaus skyriaus narių parašytos ir sudarytos knygos. Jų herojai - nuo šventųjų iki raganų ir medžių.

2016-11-10Žurnalistų namuose - LŽS Vilniaus skyriaus žurnalistų knygų pristatymas-diskusija

LŽS Vilniaus skyriaus Pokalbių klubas kviečia į skyriaus narių parašytų ar sudarytų knygų pristatymą-diskusiją. Pabandysime apžvelgti poros metų derlių. Pokalbis-diskusija vyks lapkričio 17 d. (ketvirtadienį) 17 val. Žurnalistų namuose (Jogailos g. 11, Vilnius).

2016-10-24Gydytojas iš Ukrainos apie padėtį Kryme ir alternatyvius gydymo būdus

Žurnalistų namuose viešėjo privataus medicinos centro Kryme direktorius, gydytojas akupunktūristas ir homeopatas, turintis kelias specializacijas Genadijus Letučij. Svečias kalbėjo apie įvairius šiuolaikinius ir senuosius diagnostikos bei sveikatos atstatymo būdus. Pasak G. Letučij, šiuos derinant galima įveikti ir neišgydomomis laikomas ligas, pvz., išsėtinę sklerozę, pagerinti vėžiu sergančiųjų gyvenimo kokybę.

2016-10-19Žurnalistų namuose - susitikimas su gydytoju homeopatu iš Ukrainos Genadijumi Letučij. Kviečiame

LŽS Vilniaus skyriaus Pokalbių klubas kviečia į susitikimą su gydytoju homeopatu, privataus medicinos centro direktoriumi iš Ukrainos Genadijumi Letučij. Susitikimas vyks spalio 20 d. (ketvirtadienį) 17val. Žurnalistų namuose, Jogailos g. 11 (III a.).
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media