2021 m. lapkricio 29 d., Pirmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Kitu kampu

*print*

2021-11-24„Investors‘ Forum“ tyrimas: nerimas dėl politinės aplinkos stabilumo sumažėjęs (4)

Stambiausius ir aktyviausius investuotojus į Lietuvos ekonomiką vienijančios asociacijos „Investors‘ Forum“ tyrimas taip pat parodė, kad į Vyriausybės ir daugumos ministerijų veiklą verslas žvelgia pozityviau negu anksčiau, o nerimas dėl politinės aplinkos stabilumo sumažėjęs. Tačiau augant ekonomikos tempui vis daugiau rūpesčių kelia darbo rinkos problemos.

2021-11-23Kolegos žurnalistai, šventinis maratonas tuština jūsų pinigines? Patarimai, kaip išvengti per didelių išlaidų

Kalėdinis laikotarpis atneša ne tik džiaugsmo, bet ir galvos skausmo: ką padovanoti artimiesiems? Kaip sukurti šventinę nuotaiką ir neišleisti krūvos pinigų? Pasiruošimas šventėms kasmet pareikalauja daug kantrybės, laiko bei finansų, tačiau šių šalutinių efektų galima išvengti.

2021-11-17TILS: Gynybos sektoriaus skaidrumo indekse Lietuva - tarp geriau pasirodžiusių valstybių

„Transparency International“ Gynybos sektoriaus skaidrumo indekse Lietuva gavo 59 balus iš 100 galimų ir pateko tarp geriau jame pasirodžiusių valstybių. Lietuva pateko į C (vidutinės korupcijos rizikos) grupę.

2021-11-15Žurnalistų dėmesiui: Prekių ir paslaugų ženklinimas - ar pirkėjai jį pastebi?

„Sveiki, gerbiami žurnalistai, Dalinuosi pranešimu iš vykusios diskusijos apie prekių ir paslaugų ženklinimą“, - sako Skaidraus verslo iniciatyvos „Baltoji banga“ vadovė Ieva Lapeikienė.
archyvas (345)  
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media